Як роздати інтернет з телефону на ПК

Показати зміст статті

 1. Як використовувати смартфон, як модем
 2. Як підключити Android-смартфон як USB-модем
 3. Як підключитися до інтернету через Bluetooth
 4. Як використовувати телефон Samsung в якості модему
 5. Як роздати Wi-Fi зі смартфона
 6. Як роздати інтернет з iPhone?

Якщо ви часто подорожуєте або буваєте на дачі бездротового підключення до мережі, для вас напевно є актуальним питання роздачі інтернету з телефону на ПК. У статті мова піде про те, як роздавати інтернет з телефону на комп’ютер різними способами. Один з них вам точно підійде.

Як використовувати смартфон, як модем

Як передати інтернет з телефону на ПК? Спосіб підключення до інтернету може трохи відрізнятися в залежності від моделі телефону. Але принцип завжди залишається тим самим. Отже, спочатку переконайтеся, що смартфон сам підключається до інтернету без проблем. Вірна ознака хорошого сигналу – наявність 3G, 4G, LTE або подібних символів, що позначають доступ до Мережі.

Далі слід відкрити меню налаштувань і знайти всередині пункт «Безпровідні мережі». Наступний крок – відшукати в списку опцію, що відповідає за активацію режиму модему і включити її. Після цього залишиться тільки назвати точку доступу, придумати пароль і привести бігунок навпроти АР в активне положення.

Як підключити Android-смартфон як USB-модем

Практично кожен сучасний смартфон вміє роздавати інтернет по Wi-Fi або за допомогою стандартного кабелю. Щоб використовувати телефон як модем, досить відшукати і активувати певні параметри в меню налаштувань гаджета.

Як передати інтернет з телефону на комп’ютер через USB? Інструкція вкрай проста.

 • Підключаємо смартфон до ПК або ноутбука за допомогою кабелю USB.
 • На екрані гаджета з’явиться невелике віконце, в якому буде запропоновано вибрати режим підключення. Вибираємо режим модему.
 • Якщо потрібного пункту не виявилося в списку, відкриваємо меню налаштувань.
 • Шукаємо всередині розділ «Бездротові мережі» і натискаємо «Режим модема», наводимо бігунок в активне положення.

Якщо раніше ви не підключали телефон до комп’ютера, може знадобитися кілька додаткових хвилин очікування на установку драйверів. Варто зазначити, що для успішного підключення до інтернету необхідно наявність певної кількості гігабайт на вашому рахунку. Те, наскільки швидким та якісним буде інтернет, залежить від можливостей конкретного провайдера.

Як підключитися до інтернету через Bluetooth

Переконайтеся, що і комп’ютер? і смартфон оснащені модулями Bluetooth. Перший етап настройки – включення блютуза на обох пристроях, а також забезпечення іншій техніці доступу до блютуз-з’єднанню на телефоні.

Як передати інтернет з телефону на комп’ютер через блютуз?

 • Під час використання настройки смартфона і перейдіть до варіантів режиму модему. Виберіть опцію під назвою «Bluetooth-модем».
 • Тепер заходимо в «Панель управління» на комп’ютері і шукаємо вікно «Пристрої та принтери», всередині натискаємо на посилання «Додавання пристрою».
 • Після пошуку доступних пристроїв на моніторі з’явиться іконка з зображенням смартфона.
 • Дозвольте використовувати телефон як модем і натисніть на іконку з телефоном правою кнопкою миші, по черзі виберіть пункти «Подключитися через» – «Точка доступу».

Як використовувати телефон Samsung в якості модему

Як роздати інтернет з телефону на ПК по USB на пристроях Samsung? Коли мова заходить про використання телефону в якості модему, у смартфонів від Samsung є явна перевага. Справа в тому, що для цієї мети існує спеціальний софт під назвою Smart Switch (Kies).

Завантаження і установка програми займе кілька хвилин. Далі потрібно запустити софт і зайнятися налаштуваннями смартфона. Нас цікавить вкладка «Підключення», потім розділ «Модем і точка доступу», і нарешті «USB-модем». Коли остання опція буде приведена в активний стан, на ПК або лептопі має з’явитися повідомлення про наявність підключення до Мережі.

Як роздати Wi-Fi зі смартфона

Буває, що кабелю немає під рукою, а підключитися до інтернету на комп’ютері потрібно терміново. У такій ситуації виручить опція «Точка доступу». Як роздати інтернет з телефону на комп’ютер по Wi-Fi? Увійдіть в панель швидкого доступу (меню «шторка» у верхній частині дисплея) і виберіть згадану опцію.

Щоб налаштувати роздачу вай-фай, потрібно зайти в параметри точки доступу. Якщо відповідного розділу немає, натисніть на напис: «Точка доступу» і утримуйте, поки не з’явиться меню.

В параметрах потрібно вказати ім’я створюваної мережі, пароль для доступу і іноді тип шифрування.

Якщо ваш тариф не має на увазі безлімітний доступ до Мережі, краще відразу позначити ліміт трафіку. Так ви уникнете неприємних сюрпризів у вигляді величезних рахунків за інтернет або зовсім раптового відключення від Мережі в самий невідповідний момент.

Для того щоб уникнути ризику перевантаження мережі, обов’язково вкажіть максимальну кількість гаджетів, які зможуть підключатися до інтернету через вашу точку доступу.

Майте на увазі, що, роздаючи інтернет, смартфон досить швидко втрачає заряд. Подбайте про наявність повербанка або стандартної зарядки, щоб збільшити час доступу до мережі.

Як роздати інтернет з iPhone?

Після того, як переконаєтеся в тому, що гаджет добре ловить інтернет, приступайте до активних дій.

 • Натисніть на пункт налаштувань в меню і виберіть розділ, який відповідає за власний хот-спот.
 • Для початку процесу опцію «Дозволити приєднуватися іншим».
 • Для власників пристроїв з iOS 12 і менше, актуальним буде включення режиму модему.
 • Візьміть гаджет, на який потрібно роздати інтернет, і підключіться до створеної мережі Wi-Fi.

Що важливо враховувати при підключенні? Меню «Власний хот-спот» варто тримати відкритим аж до того, як потрібний пристрій з’єднається з точкою доступу. Для сполучення по вай-фай знадобиться назва мережі, запам’ятайте або запишіть його, щоб не помилитися.

Саме підключення по Wi-Fi показує кращі швидкісні показники. Але якщо вас цікавить, як роздати інтернет з телефону на комп’ютер через блютуз, зверніться до вбудованим інструкціям в розділі «Власний хот-спот». Схема підключення буде ідентична тій, що описана вище, різниця буде лише в активації опції під назвою «Bluetooth модем».

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів