Як завантажити музику на iPhone за допомогою iTunes і не тільки

Показати зміст статті

 1. Скачування музики на iPhone через iTunes
 2. Автоматичне копіювання музики з iTunes
 3. Скидаємо музику на айфон через додатки
 4. Через додаток SoundCloud
 5. За допомогою Evermusic
 6. За допомогою «Google Play Музики»
 7. За допомогою Documents
 8. Через Free Music Download Pro
 9. Що робити, якщо під рукою немає комп’ютера
 10. Через DropBox
 11. Через браузер
 12. Наостанок

З тих пір, як з’явилися перші iPhone, технології iOS зробили значний крок вперед. Сучасні пристрої пропонують масу функцій для бізнесу і розваг. Одна з найприємніших – це можливість слухати музику високої якості в будь-який час і в будь-якому місці. Але, для цього на «яблучному» смартфоні вже повинні бути завантажені треки.

Сьогодні ми поговоримо про те, як завантажити музику на айфон максимально швидко і зручно.

Скачування музики на iPhone через iTunes

Копіювання файлів MP3 на айфон можливо двома методами:

 • використовуючи додаток iTunes;
 • за допомогою зовнішнього програмного забезпечення.

Для початку розберемося, як скинути музику на айфон через айтюнс. Мануал приблизно наступний.

 1. Встановити останню версію програми на ПК (Mac, Windows).
 2. Запустити iTunes, перейти на вкладку «Файл» і клікнути «Додати в бібліотеку».
 3. У вікні додатка вибрати аудиотреки і натиснути «Відкрити». Або «перетягнути» каталог чи файл в потрібне місце на комп’ютері за допомогою миші.
 4. Щоб скопіювати композиції на айфон, необхідно підключити пристрій до ПК або ноутбука і почекати, поки він виявиться. Після – натиснути іконку iPhone (в області повідомлень панелі завдань) і вибрати вкладку «Музика зі списку»: у вікні, що пропонує функцію «Синхронізувати музику», з’явиться безліч варіантів, наприклад, синхронізація всієї бібліотеки або тільки вибраних списків виконавців. Цю настройку можна залишити за замовчуванням або внести бажані зміни. Важливо! Параметри «Включити музичні відеокліпи», «Включити голосові замітки» можна відключити, якщо завантаження такого контенту не планується.
 5. Встановити прапорець «Синхронізувати музику» і натиснути кнопку «Синхронізувати» в правому нижньому кутку – програма для скачування музики на айфон почне копіювати файли на пристрій.

Зверніть увагу! У спеціальному полі верхньої панелі (в режимі реального часу) можна стежити за процесом синхронізації бібліотек.

Автоматичне копіювання музики з iTunes

iTunes не виконує сканування медіатеку за замовчуванням, тому єдиний спосіб автоматично додавати пісні на програвання – помістити їх в спеціальну папку: «Музика»> «iTunes»> «iTunes Media»> «Автоматично додавати в iTunes». Дана опція працює виключно в разі зберігання музики в консолідованій бібліотеці айтюнс.

Багато користувачів не розуміють, в чому різниця між командами «Копіювати файли в каталог iTunes Media» та «Об’єднати файли». Перша позначка означає, що всі пісні, що додаються в iTunes, копіюються в його папку – оригінали залишаються недоторканими, і їх можна викинути після додавання, щоб вони не дублювалися. Команда «Об’єднання файлів» копіює всі музичні файли (які є в «плейлистах» айтюнс) в одне місце – каталог iTunes> iTunes Media.

Скидаємо музику на айфон через додатки

Якщо у Вас немає бажання використовувати особистий медіа каталог iTunes, можна піти іншим шляхом – скачати музику на айфон за допомогою онлайн-інструментів. У маркеті доступні як платні, так і повністю безкоштовні додатки. Постійне оновлення таких сервісів гарантує коректну роботу з айфона останніх моделей. Багато додатків мають версії російською мовою, що значно спрощує їх застосування.

Нижче запропоновано кілька безкоштовних сервісів завантаження музики на iPhone.

Через додаток SoundCloud

SoundCloud – аудіоплатформа, що дозволяє завантажувати і ділитися музикою в соціальних мережах. Відмінна альтернатива Spotify або Deezer. Щоб закачати музику на айфон, тут використовується безкоштовний додаток SoundCloud Downloader Pro, доступний в App Store. Після установки і запуску програми, користувачеві доступні сотні тисяч файлів аудіо, відсортованих за виконавцями, назвою і музичними жанрами. Щоб завантажити улюблений трек, потрібно:

 • завантажити і відкрити програму на своєму iPhone;
 • натиснути кнопку меню у верхньому лівому куті екрану телефону;
 • в рядку пошуку ввести назву пісні, виконавця;
 • в результатах пошуку вибрати файли і натиснути на поле зі стрілкою завантаження, яке розташовано в лівому куті телефону, що завершить процес завантаження.

За допомогою Evermusic

Фактично, Evermusic – це файловий менеджер, який може працювати з музичними файлами. На відміну від SoundCloud, список підтримуваних хмарних сервісів тут набагато більше.

Програма для скачування музики на айфон Evermusic працює з більшістю популярних хмарних сервісів: Dropbox, Google Drive і ін. Юзер копіює особистий каталог треків зі свого ПК на одне зі сховищ, встановлює додаток Evermusic на айфоні і «підв’язує» обраний диск в меню програвача – всередині додатку стане доступним вибір аудіофайлів, які можна скачати.

За допомогою «Google Play Музики»

У хмару даного сервісу можна завантажити до 50 тисяч аудіофайлів з подальшим прослуховуванням в мобільному додатку. Безкоштовно і без реклами.

Музика на айфон скачується за допомогою спеціального завантажувача на комп’ютері. Після чого на iPhone потрібно встановити додаток «Google Play Музика» і увійти в нього за допомогою облікового запису Google, який був підключений до завантажувача. І можна слухати композиції.

За допомогою Documents

Documents – це персональний користувальницький Finder на айфон. Додаток завантажує файли з усіх популярних хмарних сервісів. Програвач – не основна опція Documents, отже, в ньому немає, наприклад, сортування по виконавцях і альбомах, проте в ньому і відсутня реклама, а сам сервіс доступний безкоштовно.

Як завантажити музику на айфон? Для скачування з Documents, музичні файли необхідно залити на хмарний диск і підключити всередині програми. Після отримання доступу до вмісту хмари, обрати папку з аудіо і завантажити в пам’ять смартфона.

Через Free Music Download Pro

За допомогою програми легко інтегрувати і прослуховувати музику онлайн. У разі мережевих збоїв під час завантаження аудіофайлів, програма автоматично продовжить процес з місця зупинки скачування. Розумні технології програми аналізують переваги користувача по жанрам музики, пропонуючи нові жанрові композиції.

У безкоштовної версії Free Music Download Pro дещо обмежені настройки відтворення, а також присутня реклама. Платний варіант пропонує більше функцій для роботи з плейлистами без нав’язливих маркетингових публікацій.

Мінус «даунлоадеру» – великий розмір інсталяційного файлу.

Що робити, якщо під рукою немає комп’ютера

Отже, з тим, як закинути музику на айфон через комп’ютер все більш-менш зрозуміло. А що, як власник «яблучного» смартфона їде в таксі або гуляє в парку – як бути в такому випадку? Ось кілька реально працюючих способів.

Через DropBox

Якщо поруч немає ПК чи ноутбука, можна використовувати Дропбокс і завантажити файли з музикою безпосередньо через айфон. Дії у даному випадку елементарні.

 1. Знайти цікаву для пісню в мережі і клікнути «Поділитися», після чого вказати на додаток Dropbox.
 2. Вибрати каталог і музичний файл, і клікнути «Зберегти».
 3. Після того, як завантаження треку на iPhone завершиться, він готовий до прослуховування.

Даний файловий хостинг гарантує більше вільного місця, можливість створювати/видаляти файли і каталоги, а також заливати композиції з будь-яких ресурсів прямо на смартфон. Все, що потрібно, це завантажити Dropbox і авторизуватися.

Через браузер

Власники iPhone знають, що через вбудований браузер Safari можна слухати музику, але завантажити її точно не вийде. І, навряд чи, функціонал коли-небудь буде розширено, оскільки це не можна порівняти з філософією Apple. А значить, щоб завантажити аудіофайли безпосередньо, потрібно шукати інший браузер.

Один з кращих варіантів – багатоплатформовий UC Browser, що прийшов до нас з Китаю. У ньому досить просунутих можливостей для завантаження контенту безпосередньо з мережі з використанням джейлбрейка, або без такого.

Щоб зберігати музику на Айфон через браузер, слід:

 1. Забезпечити хороше з’єднання з інтернетом (3G або Wi-Fi, а ось з’єднання E в даному випадку буде недостатньо);
 2. Відкрити браузер і ввести адресу сайту, звідки можна безкоштовно скачати музику на айфон;
 3. Вибрати файли і натиснути «Завантажити» – UC Browser почне відтворення треку;
 4. Натиснути «Дивитися оффлайн» в плеєрі, таким чином, запустивши процес скачування музики в пам’ять телефону, і дочекатися кінця завантаження;
 5. Скачана композиція буде доступна в папці «Завантаження» – «Музика».

Однак даний метод закачування аудіофайлів має кілька мінусів. Зокрема, всі треки:

 • автоматично іменуються Untitled, їх доведеться «перейменовувати» вручну;
 • недоступні в стандартній програмі iPhone «Музика»;
 • не можуть бути додані в плейлисти і не програються по порядку.

Тим не менш, це не привід відмовлятися від такого зручного, а головне, швидкого способу заливки музики на айфон.

Наостанок

Конспіративність macOS накладає деякі заборони на керування вмістом смартфона, включаючи аудіофайли. Однак на те, щоб освоїти програми для роботи з музикою, не потрібно особливих зусиль і багато часу. Проте потім ви зможете гідно оцінити їх зручність.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів