Які новинки представлять на презентації Apple 2021

Показати зміст статті

 1. Масштабна презентація нового покоління iPhone 13
 2. Apple Watch 7
 3. AirPods 3
 4. iPad і MacBook Pro

14 вересня 2021 року відбудеться презентація нових пристроїв від Apple. Вже за традицією саме на початку осені громадськості буде представлений новий iPhone. Також на думку деяких журналістів, одним лише айфоном справа не обмежиться і ще будуть продемонстровані новий AirPods і годинник Apple Watch, а також кілька інших новинок.

Отже, що на даний момент відомо про майбутню презентації, якщо вірити витокам і чуток?

Масштабна презентація нового покоління iPhone 13

Вважається, що нова модель буде мало чим відрізнятися від актуальної лінійки айфонів 12 серії. Дизайн збереже впізнавані контури, а розміри дисплея залишаться такими ж. Перелік технологічних інновацій виглядає наступним чином:

 • Можливість зйомки відео в форматі портрета з автофокусом на об’єкті і розмиванням заднього плану.
 • Pro-версія обзаведеться оновленою ширококутною камерою, оснащеною діафрагмою f/1.8 і автоматичним фокусуванням. Це дозволить зберігати високу якість зйомки, навіть при мінімальному освітленні. Також моделі Pro зможуть записувати відео в форматі ProRes, що передбачає високу якість підсумкового матеріалу.
 • Всі моделі з лінійки отримають технологію Always On Display, яка дозволить звірятися з повідомленнями, а також часом і датою, навіть при вимкненому дисплеї. Раніше така функція була впроваджена в Apple Watch і полюбилася користувачам.
 • Динамік буде перенесений, а модуль для Face ID зазнає деяких змін.
 • У порівнянні з попередньою версією девайса iPhone 12, у всіх моделей з лінійки буде збільшена ємність акумулятора.
 • Швидше за все, Pro версія буде мати у своєму розпорядженні варіантом на 1 терабайт.
 • За деякою інформацією, попередньо замовити новий iPhone 13 можна буде вже з 14 вересня. З тих же джерел відомо, що старт продажів намічений на 21 вересня.

 

Apple Watch 7

У дисплея нової версії Apple Watch годинник стане більш плоскими, що викличе асоціацію з айпадом і айфоном. Крім того, якщо у «шістки» розміри дисплея були 40 і 44 міліметри, у Еппл Вотч 7 цей параметр складе 41 і 45 мм, відповідно.

А ось про технологічну начинку нового годинника відомо вкрай небагато. За деякими даними, бездротовий і широкосмуговий модулі будуть оновлені, а також новинка потенційно може обзавестися чипом S7 і збільшеною ємністю акумулятора.

Але швидше за все, повноцінного виходу Apple Watch 7 доведеться ще почекати. Як повідомляє видавництво Блумберг, після презентації годинник будуть продаватися лімітованими партіями, а повноцінний продаж розгорнеться тільки в жовтні.

AirPods 3

Спочатку нове покоління навушників мало вийти на початку 2021 року, але в підсумку керівництво Apple перенесло випуск на вересень-жовтень. Що ж відомо про нові бездротові навушники:

 • Дизайн багато в чому буде взято від Pro версії. Кейс для AirPods буде трохи ширше, а ніжка навпаки, стане трохи менше.
 • Імовірно, вартість складе 150 доларів.
 • Якщо раніше по навушнику для управління досить було тапнуть, тепер же функції будуть активуватися шляхом легкого стиснення.
 • Якість звуку в порівнянні з другим поколінням покращиться, а ось форм-фактор змін не зазнає.

iPad і MacBook Pro

Від інсайдерів також відомо, що не всі пристрої будуть представлені під час вересневої презентації, і оновлених версій айпад і макбук доведеться чекати десь у другій половині осені. Уже відомо, що iPad mini зазнає редизайну та обзаведеться новим швидким чіпом, за аналогією з iPhone 13. У свою чергу, в нові версії MacBook Pro повернеться цілий ряд додаткових портів, а дизайн стане більш плоским. Переконатися в правдивості прогнозів можна буде зовсім скоро.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів