Забарвлення нового iPhone 13: чого варто чекати від нової лінійки

Показати зміст статті

  1. Чого варто чекати від колірних варіантів нового iPhone 13
  2. Матовий чорний колір
  3. Рожевий
  4. Лавандовий
  5. Product Red
  6. Білий
  7. М’ятний
  8. Графіт
  9. Синій
  10. Золото

Щороку у другій половині вересня весь світ із завмиранням серця чекає презентації від Apple. І на презентації в цьому році компанія представить новинку – iPhone 13. Що ж на даний момент відомо від інсайдерів, щодо нового девайса? В першу чергу, чубчик зменшиться, а металеві грані отримають ще більш відточені контури. Крім того, тепер дисплей буде функціонувати весь час, а частота екрану складе 120 Гц.

А що там за ціною? Тут все також досить дивно, нехай і не в тій мірі, в якій хотілося б. За найбільш скромними підрахунками, прайс на базову міні модель буде починатися з 700$, а ось тим, хто вже націлився на Pro Max з 1 терабайтом пам’яті, потрібно приготуватися викласти цілих 2200.

Але ці аспекти щорічно стають предметом суперечок і палких обговорень. Куди більший інтерес представляють нові варіанти забарвлення.

Чого варто чекати від колірних варіантів нового iPhone 13

Швидше за все, нічого над химерного від дизайнерів Еппл чекати не доводиться. Все ж айфон – це зовсім не той пристрій, якому необхідна дуже яскрава обгортка. Відповідно до більшості прогнозів, варто чекати класичну колірну гамму для айфонів з окремими пастельними тонами.

Матовий чорний колір

Мабуть, одне з найцікавіших відхилень від звичайної програми – використання глибокого чорного кольору. Як стверджують окремі джерела, при розробці лінійки iPhone 13, дизайнери відмовилися від класичного «графіту» на користь матового чорного кольору.

Щось подібне відбувалося в момент виходу iPhone 7 Plus, і тоді таке рішення цілком виправдало себе. Але є нюанс – насичений чорний окрас отримають виключно Pro-версії, в яких він лише підкреслить шляхетність і статусність.

Але і це не все. За даними відомого техно-інсайдера Бена Гескіна, буде і інший варіант чорного кольору, а саме глянцевий чорний Jet Black. Залишається лише дочекатися презентації, щоб зробити висновки про достовірність цього «зливу».

Рожевий

Багато хто пам’ятає загравання дизайнерів Apple з рожевим кольором, що вилилося в забарвлення «рожеве золото». Існував стереотип, що девайси в такому кольорі можуть бути виключно жіночими, проте золотий відтінок все ж нівелював рожеве забарвлення, роблячи такий девайс універсальним для обох статей.

Але в цей раз нічого подібного чекати не доводиться. Судячи з недавніх витоків, це буде звичайний яскравий рожевий колір, розрахований, виключно, на жіночу аудиторію. А те, з якою оперативністю фото відтінку були видалені з усіх ресурсів, лише підтверджує правдивість зливів.

Лавандовий

Лавандовий колір з’явився в лінійці айфонів відносно недавно і був представлений для iPhone 12. І оскільки він припав до душі багатьом користувачам, є сенс чекати таке забарвлення і для iPhone 13, і iPhone 13 mini.

Чи можна назвати цей відтінок по-справжньому привабливим? Вкрай суб’єктивне питання, але в одному ще через деякий час після презентації минулої лінійки сходилися всі – наживо він виглядає, дійсно, добре.

Product Red

Яскраво-червоний колір вже давно не є чимось новим для колекцій Apple. Найчастіше він використовується для більш бюджетних моделей. До речі, червоне забарвлення в усі часи мало особливий символізм, адже кошти, виручені від продажу айфонів, виконаних в цьому відтінку, йшли на рахунок різних благодійних організацій. Враховуючи ситуацію, яка склалася в світі, є сенс стверджувати, що на цей раз кошти підуть на боротьбу з поширенням коронавірусної інфекції.

Білий

Даний колір вже встиг стати справжньою класикою і багато в чому сформував впізнавану айдентику для пристроїв від Apple. Як би не змінювалося дизайнерське бачення, білі девайси були в кожній новій лінійці. У зв’язку з цим немає сенсу вважати, що iPhone 13 обійдеться без білого забарвлення.

М’ятний

М’ятний відтінок зеленого вже довгий час користується популярністю серед користувачів яблучної техніки. На це вказує і забарвлення нового iMac, тому є всі причини стверджувати, що і в новій лінійці iPhone знайдеться місце для м’ятного відтінку. Є всі підстави стверджувати, що м’ятний корпус отримують як базовий iPhone 13 і міні-версія, так і Pro.

Графіт

Як було написано вище, на заміну впізнаваному Space Gray прийде насичений чорний відтінок. Класичний графітовий колір в цьому році залишається «на лаві запасних». Хоча окремі експерти вважають, що матовий чорний буде лише у Pro Max версій, в той час як Pro версія все таки збереже сірий колір. І таке рішення цілком обґрунтоване, адже таким чином Про Макс знайде унікальну айдентику.

Синій

За останній місяць в Інтернеті можна було наштовхнутися на злите синє забарвлення нової моделі iPhone 13. Не можна сказати, що воно виглядає геть погано, але все ж від дизайнерів яблучної продукції чекаєш більш естетичного підходу. Від одного лише погляду згадується боротьба між Самсунгом і Еппл, яка розгорнулася в 2010-х. О, в ті часи, щоб утерти ніс конкуренту, обидві сторони вдавалися до найбільш неймовірним забарвлень. Хочеться сподіватися, що якщо співробітники офісу в Купертіно і залишать синій колір для версії Mini, то підсумковий результат, в порівнянні зі сливами, буде набагато цікавішим.

Золото

Незважаючи на те, що золотий вважається звичним кольором для айфонів, історія пам’ятає, як змінювалося ставлення дизайнерського відділу Apple до цього відтінку. З забарвлення для преміальних моделей він переходив в статус кольору для більш бюджетних варіантів, а згодом знову знаходив преміальність. Ну і не варто забувати про відносно вдалі мікси золотого з іншими кольорами, як було з «рожевим золотом». Зараз складно сказати, чи буде мати iPhone 13 золоте забарвлення, але подібне дизайнерське рішення безперечно знайде свій відгук у споживача.

Очевидно, що нова лінійка iPhone вже виглядає інтригуюче, а в контексті історії бренду вона і зовсім може відкрити нову главу. А чи справдяться прогнози, ми дізнаємося зовсім скоро!

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
абоКоментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів