Знайдений легкий програмний спосіб розгону процесора iPhone або iPod Touch

Розробниками iPhone 3G заявлена ​​частота процесора в значенні 600 МГц. Апаратна частина iPhone 3GS розрахована на функціонал з частотою 833 МГц. Але компанія Apple свідомо змінила показник до 412 і 600 МГц. Тому реальні можливості гаджетів для користувачів не розкриті до кінця.

Деяким власникам гаджетів Apple стало цікаво, як розігнати iPhone, докладаючи мінімум зусиль і не маючи спеціальних знань. Такий метод знайдений, і полягає він у перейменуванні одного єдиного файлу. Головне – зробити операцію з телефоном зможе кожен бажаючий.

Але для початку варто розібратися, навіщо виробнику знижувати в приладах частоту процесорів?

  • Це реальна можливість знизити нагрів апарату.
  • Продовження терміну експлуатації процесора.

Одне з неприємних наслідків розгону – підвищення температури всередині гаджета, з чим може впоратися тільки додаткове охолодження.

Важливе зауваження – щоб розігнати телефон, його спочатку зламують. Це порушує основні правила безпечного і правильного використання апарату. Якщо, зваживши всі ризики, користувач як і раніше хоче підвищити продуктивність пристрою, потрібно слідувати покрокової інструкції.

  1. Вибрати папку Система / Бібліотека / Система / Конфігурація системи / PowerManagement.bundle
  2. Відшукати в даній категорії файл під назвою «com.apple.SystemPowerProfileDefault.plist».
  3. Змінити найменування на «SystemPowerProfileDefaultbak.plist». Це дозволить уникнути розпізнавання файлу телефоном.
  4. Перезавантажити iPhone і, розігнавши пристрій, переконається в його високій продуктивності.

Не варто забувати, що підвищення показника тактової частоти загрожує скороченням терміну застосування процесора. Тому досвідчені програмісти не рекомендують використовувати цю функцію. Відповідальність за наслідки подібних експериментів несе сам власник апарата. Гарантія від виробника на гаджет, який вийшов з ладу раніше покладеного терміну через розгону, не поширюється.

Перш ніж вирішуватися на зміни, варто ще раз подумати. Високі ефективність і функціональність пристрою – не завжди найкращий вибір, особливо для девайсів, які коштують недешево. Хоча, як показує практика, ентузіастів це все одно не зупиняє.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
абоКоментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів