Ноутбук ASUS – найкращий помічник у навчанні

Показати зміст статті

  1. Безпека для очей
  2. Якісне зображення
  3. Комфорт експлуатації
  4. Акумулятор
  5. Компактний і легкий помічник

Сьогодні вже практично кожен учень, будь то школяр або студент, використовує для зручності сучасні гаджети. Навчальну літературу можна знайти в електронній бібліотеці інтернету, реферати не пишуть на листочках – для цього є комп’ютер, а ще краще – ноутбук. Саме про оптимальну модель ноутбука для навчання ми й хочемо сьогодні вам розповісти.

ASUS F541NC-DM053 – практичний і зручний ноутбук. У ньому зібрані кращі характеристики й функції. Така модель підійде як школяреві, так і студенту. Що ж у ній особливого?

Безпека для очей

Виробник впровадив у ноутбук технологію Asus Eye Care – функція автоматично регулює і знижує рівень синього світла, який негативно впливає на сітківку очей. Завдяки цьому, працювати за ноутбуком можна довше, очі не будуть втомлюватися і сльозитися – це важливо для дитячих очей. Ця функція перешкоджає появі та розвитку різних захворювань очей. Ви можете не турбується за свою дитину – її зір буде в порядку.

Дисплей ноутбука ASUS F541NC-DM053

Режим ASUS Eye Care на екрані ноутбука

Якісне зображення

ASUS F541NC-DM053 має роздільну здатність екрана Full HD, потужна відеокарта NVIDIA GeForce GT810M забезпечує чітке і якісне зображення. У моделі реалізована фірмова функція Tru2Life Video – вона оптимізує рівень контрастності й різкості екрана, що робить картинку дуже деталізованою. Покриття антивідблиску дозволить робити домашнє завдання навіть у яскравий сонячний день – усі дані на екрані будуть чіткими і ясними.

Екран ноутбука ASUS F541NC-DM053

Деталізоване зображення

Якість екрана ноутбука ASUS F541NC-DM053 дасть можливість і трохи розслабитися: після тривалого навчального дня можна пограти в комп’ютерні ігри (або подивитися улюблені мультики) 😉

Графічна система підтримує DirectX 11 й має 2 гігабайти відеопам’яті. Аудіотехнологія SonicMaster забезпечить неймовірно потужний, насичений і чистий звук.

ноутбук ASUS F541NC-DM053

Перегляд мультимедіа і прослуховування музики у відмінній якості

Комфорт експлуатації

Цей ноутбук робить кожну маніпуляцію в системі моментальною. Процесор Intel Pentium N4200 з чотирма ядрами дозволить без зусиль встановити необхідні програми для навчання, використовувати різні допоміжні програми. Оперативної пам’яті на 4 Гб вистачить для зберігання важливої ​​літератури й навчальних посібників. У якості операційної системи встановлена ​​сучасна версія Endless.

ASUS F541NC-DM053 добре підійде вашій дитині в ролі першого комп’ютера. Для легкого освоєння в моделі передбачена ергономічна клавіатура та зручний тачпад, який захищений функцією від випадкового дотику.

Тачпад ноутбука ASUS

Зручний тачпад ноутбука

Клавіатура повноцінного розміру має хід клавіш 2.3 міліметра – це оптимальне число для точного й безпомилкового введення тексту. За допомогою ноутбука ASUS буде зручно «набирати» реферати.

Ноутбук серії ASUS оснащений високошвидкісним портом USB 3.0 Type-C. Роз’ємами HDMI, VGA і кардрідером. Це дасть можливість легко використовувати для навчання інформацію на зовнішніх носіях.

Клавіатура ноутбука ASUS F541NC-DM053

Комфортний набір тексту за допомогою повноцінної клавіатури

Акумулятор

Це – не менш важливий критерій під час вибору ноутбука. Ємний акумулятор в ASUS F541NC-DM053 надасть можливість використовувати гаджет тривалий період часу навіть без підзарядки. Акумулятор SuperBatt підтримує до 700 циклів зарядки – це в 3 рази більше, ніж у стандартних моделях.

Ємний акумулятор ноутбука – це можливість вчитися в будь-який час у будь-якому місці. Навіть, якщо це потрібно робити дорогою до школи 😉

Компактний і легкий помічник

Ноутбук ASUS F541NC-DM053 – неймовірно компактний. Його габарити становлять 381.4 х 251.5 міліметрів, вага – 2 кілограми. Ноутбук завжди можна взяти із собою на навчання, звичайно, краще використовувати при цьому спеціальну сумку або чохол. Якщо ви возите дитину до школи на машині – усе ще простіше: «закинути» навчальний ноутбук на заднє сидіння не викличе труднощів.

Ноутбуки ASUS

Компактний корпус ноутбука

ASUS F541NC-DM053 – чудовий варіант для школярай студента, це особливо актуально на початку навчального року.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів