Новий графічний редактор Pixelmator Pro (відео)

Напевно, багато хто з вас, хто є власником MacOS, використовує для редагування знімків програму Pixelmator. Це поширений додаток для фотографів-любителів або тих, хто просто любить обробляти зображення для соціальних мереж тощо. Усіх цих користувачів чекає хороша новина: розробники випустили нову версію програми під назвою Pixelmator Pro.

Ще наприкінці травня цього року в мережі ходили чутки про те, що виробник працює над новим продуктом, але інтрига зберігалася до цих днів. Й ось, усього 2 дні тому – 6 вересня, компанія офіційно представила свою новинку – графічний редактор нового покоління Pixelmator Pro.

Змін у програмі багато. Перше, що можна помітити – це новий зовнішній вигляд: тепер усі палітри з інструментами закріплені біля головного вікна. Таке рішення дасть можливість оптимізувати процес роботи, і це дуже вигідно виглядає на широкоформатних моніторах.

Графічний редактор Pixelmator Pro

Друге нововведення програми – розширена панель інструментів, частина з яких використовує машинне навчання. Тобто, робота з цими інструментами буде точною та безпомилковою. У цю категорію входять «автоматичне найменування шару», «визначення горизонту», «швидке виділення», інструмент для видалення об’єктів.

https://hashtech.foxtrot.com.ua/wp-content/uploads/2017/09/giphy.mp4?_=1

В оновленні програми з’явилися зміни в графічному процесорі – він повністю переписаний заново й адаптований під технології машинного навчання. Що ще важливо – змінилася палітра «Історія»: тепер будь-яку виконану дію можна скасувати на будь-якому етапі роботи. Це дуже зручно.

Виробник планує реліз програми Pixelmator Pro на цю осінь, що не може не радувати.

Джерело: The Verge

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів