Як завантажити відео з Facebook

Показати зміст статті

 1. Як завантажити відео з Фейсбуку на iPhone
 2. Як завантажити відео з Фейсбук на телефон зі старим iOS
 3. Як завантажити відео з Фейсбуку без програм
 4. Як завантажити відео з Фейсбуку без програм на телефон
 5. Як завантажити з Фейсбуку відео на комп’ютер
 6. Як завантажити відео з Фейсбуку через Хром
 7. Запитання і відповіді
 8. Чи можна завантажити потокове відео?
 9. Чи можна завантажити приватне відео?
 10. Куди зберігається відео при скачуванні на комп’ютер?
 11. Завантаження з Фейсбуку безкоштовне?

Facebook – найпопулярніша соціальна мережа, де крім обміну повідомленнями можна читати новини, долучатися до спільнот і переглядати відео. Ресурс пропонує якісний функціонал та великий об’єм інформації, що дозволяє залишатися на хвилі цікавих і трендових подій. Користуватися соцмережею можна зі стаціонарного комп’ютера, мобільного телефону або планшету. Вона доступна для всіх операційних систем.

Незважаючи на простоту використання, у багатьох виникають складності з відеофайлами, які тут не можна завантажувати на свій гаджет, або пересилати в інші месенджери. Перегляд відео дозволений тільки в самому додатку, або з пересилання в окремому клієнт-месенджері для спілкування Facebook Messenger. З огляду на те, що смішні і забавні відео користуються неймовірною популярністю, завжди виникає бажання поділитися ними з рідними або друзями. Якщо в інших додатках робити це просто, то розробники Facebook зробили все, щоб обмежили можливість пересилки відео.

Не дивно, що у багатьох виникає питання, як завантажити відео з Фейсбук. Для цього використовують різноманітні програми, плагіни, доповнення та ряд прийомів, які допомагають обходити заборону соціальної мережі. Залежно від програмного забезпечення гаджета, існують різні програми і способи. Завантажити відео можна на Android, iOS, Windows.

Перед тим як перейти до завантаження, зверніть увагу, через який ресурс було додано відео на сам Фейсбук. Дуже багато користувачів розміщують посилання з YouTube та інших відеосервісів. Їх можна відтворювати і передавати, так як вони розташовуються на серверах YouTube. Розпізнати такі відео легко, вони завжди представлені в зменшеному зображенні і мають посилання, де прописаний адреса платформи.

Якщо потрібно завантажити відео з YouTube, скористайтеся безкоштовною програмою Free YouTube Download. Подібна утиліта стане в нагоді тим, хто робить проекти відео або хоче урізноманітнити свою стрічку в Інстаграмі та інших соціальних мережах, змонтувавши забавний ролик.

Як завантажити відео з Фейсбуку на iPhone

Процес завантаження залежить від версії операційної системи. Для ОС 13 версії доступно скачування відео з використанням стандартного браузера. Таке оновлення від розробників приємно вразило користувачів. Щоб завантажити відео, потрібно виконати декілька простих кроків, а також скористатися браузером Сафарі. Його можна скачати в AppStore безкоштовно. Виконайте кілька простих кроків, щоб швидко завантажити необхідний контент:

 1. Завантажте браузер Сафарі, якщо він не встановлений на мобільному телефоні. У браузері відкрийте один з перерахованих сайтів: Getfvid, FB Downloader, SaceAs.
 2. Попередньо скопіюйте посилання на відео для скачування, і вставте його в текстове поле однієї з обраних утиліт.
 3. Натисніть на кнопку «Завантажити». Після цього почнеться скачування необхідного файлу. Не забувайте обирати якість відео, залежно від того, яким гаджетом ви користуєтесь.
 4. Стан завантаження розташовується у верхньому правому куті браузера. Коли відео буде збережено, натисніть на нього, щоб відразу відтворити в плеєрі.
 5. З плеєра відео можна передати в інші соціальні мережі, натиснувши на кнопку «Поділитися». Якщо ролик необхідно зберегти в галерею, тоді виберіть опцію «Зберегти відео».

Процес скачування займає менше 5 хвилин, але що робити тим, у кого попередня версія iOS? Спеціально для них існують додаткові хитрощі, які дозволяють без проблем впоратися з завданням.

Як завантажити відео з Фейсбук на телефон зі старим iOS

Проводити подібні маніпуляції, описані вище, в версіях 12 і нижче неможливо, так як розробниками не передбачено скачування відео через браузер Сафарі. Вирішити проблему нескладно, досить завантажити безкоштовну утиліту Documents, де вже вбудований необхідний браузер.

Після того як програма буде завантажена, необхідно перейти на сайти, про які ми розповідали вище: Getfvid, FB Downloader, SaceAs. Попередньо скопіюйте посилання на необхідний файл, і вставте його в текстове поле. Виберіть необхідну якість і натисніть кнопку «Завантажити». Файл необхідно назвати і натиснути кнопку «Готово». Після цього запуститься процес завантаження. Стежити за станом завантаження можна у відповідній вкладці. Важливо під час зміни імені, не змінити його розширення.

Після того як файл буде завантажений, перейдіть до програми Documents. Потрібний файл буде розташований в папці «Завантаження», яка знаходиться у вкладці «Мої файли». Після цього відео можна відкрити або переслати. Щоб переслати файл, натисніть на три точки, які розташовуються в правому нижньому кутку папки. Виберіть параметр «Перемістити», і натисніть на однойменну кнопку. Після цього відео з’явиться в стандартній галереї телефону. Звідси далі ви можете переміщати файл в будь–які месенджери.

Існують додаткові програми і розширення, які ви зможете знайти в AppStore. Одне з найпопулярніших – це додаток Easy Video Downloader. Після скачування додаток з’явиться в переліку програм, встановлених на телефоні. Щоб завантажувати відео, авторизуйтесь через програму. Після авторизації ви відразу побачите кнопку для скачування відео.

Але це не єдина програма, в AppStore безліч цікавих помічників з різним набором інструментів. Шукайте програми з високим рейтингом та підберіть для себе найбільш зручні.

Як завантажити відео з Фейсбуку без програм

Завантажити відео можна без додаткових розширень. Щоб це зробити, необхідно встановити мобільну версію Фейсбуку на телефон,а потім з комп’ютера перекинути відео на смартфон, якщо в цьому є необхідність. Для цього дотримуйтеся покрокової інструкції:

 1. Знайдіть відеоролик і запустіть його в соціальній мережі.
 2. Правою кнопкою миші, натисніть на відеоролику і виберіть зі списку опцію «демонстрація url–адреси контенту».
 3. Поруч з відео відкриється посилання, його необхідно скопіювати.
 4. Далі додайте посилання в рядок пошуку, але зробіть невелику маніпуляцію. Замініть стандартні символи «www» на англійську маленьку літеру «m». Це дозволить завантажити на комп’ютері версію для мобільного застосування.
 5. Запустіть відео, і зачекайте кілька секунд.
 6. Натисніть на паузу, а далі клацніть правою кнопкою миші.
 7. У списку, виберіть «зберегти відео як».
 8. Відео буде завантажено на комп’ютер, а після його можна перекинути в телефон.

Якщо спосіб здається занадто складним, існує і альтернатива для тих, кому необхідно завантажити відео на телефон.

Як завантажити відео з Фейсбуку без програм на телефон

На жаль, завантажити відео з Фейсбуку без програм на телефон неможливо. Якщо ви використовуєте операційну систему Android або iOS вам знадобиться завантажити додаток Video Downloader for Facebook. Попередньо встановіть мобільну версію Facebook для своєї операційної системи, авторизуйтесь, а далі завантажте зазначену вище програму. Це своєрідний посередник для скачування відео. Дотримуйтеся наступних кроків:

 • Активуйте додаток Video Downloader for Facebook на своєму мобільному пристрої;
 • Авторизуйтесь в соціальній мережі;
 • Завантажте відеоконтент зі своєї сторінки або стрічки друзів.

Існують і інші додатки для Android, які носять назву «Завантажники відео для Facebook». Вони дозволяють завантажувати зображення в форматах HD, і пропонують набір додаткових інструментів.

Якщо ви зацікавлені в скачуванні відео з Facebook, має сенс ближче познайомитися з подібними програмами, так як в AppStore і Google Play таких додатків безліч. Виберіть найбільш привабливий і працюйте з ним. Щоб краще розібратися в програмі, розробники завжди залишають докладний опис, де ви зможете знайти поради, як використовувати різні способи роботи з додатком.

Як завантажити з Фейсбуку відео на комп’ютер

Відео можна завантажити на комп’ютер у найвищій якості. З цим також допоможуть різноманітні програми, ми розповімо про найпопулярніші і напишемо інструкцію користування. Більшість програм підходять для роботи з операційною системою Windows, Mac OS, Linux.

Один з фаворитів – це програма 4K Video Downloader. Вона підтримує всі перераховані вище операційні системи.

Зберегти відео за допомогою цієї програми легко, досить додати посилання на ролик в діалогове вікно. Знайдіть файл, який необхідно завантажити, натисніть правою кнопкою миші і знайдіть опцію «Показати адресу відео». Скопіюйте посилання та додайте в діалогове вікно додатку 4K Video Downloader. Виберіть папку для скачування і натисніть Download. У зазначену папку буде завантажений необхідний контент. Далі ви зможете використовувати відео для своїх цілей.

Ще одна програма, яка дозволяє завантажувати необхідні файли, – fbdown.net. Після скачування програми біля відео завжди буде з’являтися зелена стрілочка. Натискаючи на неї в списку, ви можете вибрати формат відео, який вам потрібен. Далі натисніть на лінк обраного формату і виберіть «Зберегти як». У рядку «ім’я файлу» напишіть назву відео. Після цього почнеться завантаження на ваш комп’ютер.

Існує ще один спосіб завантаження відео без використання додаткових програм. Вам потрібно перейти на сайт ресурсу SafeFrom.net, подальші маніпуляції не будуть потрібні, бо платформа все зробить самостійно. Попередньо скопіюйте посилання свого відео з Фейсбуку і завантажте в діалогове вікно ресурсу. Натисніть кнопку «Завантажити», і вкажіть адресу папки, де буде збережений файл.

YTD Video Downloader – безкоштовна утиліта для скачування відео з Фейсбуку на комп’ютер, а також для подальшого переформатування для використання на iPhone і iPod. Програму необхідно завантажити на ПК і в діалоговому вікні вказати посилання на файл і натиснути «скачати». В цілому, всі програми схожі за функціоналом. Завдання користувача – вибрати найбільш зручний додаток, і використовувати його для роботи. Ще один варіант – це Freemake Video Downloader. Інструмент відкриває нові можливості, так як відразу пропонує конвертувати відео в необхідний формат, і зберегти його на комп’ютері. Щоб скористатися програмою, виконайте наступні дії:

 • З офіційного сайту завантажте утиліту;
 • Скопіюйте посилання на необхідний файл;
 • Вставте адресу в діалогове вікно;
 • Авторизуйтесь в соціальній мережі;
 • Виберіть необхідний формат завантаження;
 • Виберіть опцію «Завантажити» і «Конвертувати». Конвертація можлива в один із зазначених форматів.

Процес завантаження почався, незабаром відео з’явиться на комп’ютері у зазначеній папці. На цьому можливості скачування не закінчуються, тому що існує безліч розширень для браузера Chrome, який є одним з найпопулярніших для використання на багатьох пристроях.

Як завантажити відео з Фейсбуку через Хром

Скачайте браузер Chrome і зайдіть в розділ «Сервіси» – «Інтернет-магазин Chrome». У пошуку по магазину введіть «Завантажити відео з Facebook». Магазин пропонує різноманітні розширення, які встановлюються в браузер. Щоб користуватися такими програмами, як і іншими аналогічними, необхідно зайти в саме розширення, скопіювати посилання на відео, потім вставити і завантажити. Деякі програми підтримують формати HD. Додатки інтуїтивно зрозумілі, і не вимагають спеціальних знань. Більшість таких програм пропонують завантажувати відео не тільки зі своєї сторінки, але і з стрічки друзів.

Запитання і відповіді

Чи можна завантажити потокове відео?

Якщо відео не завершено і знаходиться в трансляції, його неможливо завантажити на комп’ютер. Для цього доведеться дочекатися закінчення трансляції, і після цього вибрати одну з перерахованих програм для скачування.

Чи можна завантажити приватне відео?

Так, для цього потрібно скористатися розширення для браузера SaveFrom.Net Helper. Завантажуючи приватні відео не забувайте, що завжди необхідно вказувати авторство, особливо, якщо файл захищений авторськими правами. Якщо ви сумніваєтеся в законності своїх дій, краще не завантажувати і не поширювати відео без дозволу власника.

Куди зберігається відео при скачуванні на комп’ютер?

Все залежить від операційної системи. Традиційно на Windows, Mac OS і Linux скачування відбувається в папку за замовчуванням. Її можна змінити в браузері Chrome, Mozilla, Firefox, Opera. Досить прокласти шлях в потрібне місце, якщо папка, обрана за замовчуванням, не підходить.

Завантаження з Фейсбуку безкоштовне?

Самостійне завантаження безкоштовне, як і більшість запропонованих сервісів для скачування. Якщо програма платна, це обов’язково буде вказано на сайті розробника. На даний момент, скачування відео з Facebook безкоштовне.

На просторах інтернету представлено чимало сервісів, які виконують аналогічні дії. Всі вони побудовані за одним принципом роботи – необхідно скопіювати посилання на відео, вставити в діалогове вікно і завантажити. Який додаток вибрати, залежить від особистих переваг. Всі утиліти і розширення не вимагають спеціальних досліджень, вони прості у використанні і мають інтуїтивно зрозуміле управління для користувачів будь-якого віку.

Тепер ви знаєте принцип роботи, тому зможете швидко і оперативно завантажити необхідний відеофайл та в подальшому поділитися ним в месенджерах з друзями, по електронній пошті або використовувати для своїх цілей.

Не забувайте вказувати формат відео, якщо ви зацікавлені в скачуванні у високій якості. Більшість ресурсів пропонують опцію конвертації в необхідний формат. Відео для iOS відрізняється за форматом для Android, не забувайте це, якщо ви намагаєтеся завантажити відео на iPhone.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів