Ігри для розвитку і творчості

Показати зміст статті

  1. 3D ПАЗЛИ
  2. ІНТЕРАКТИВНІ КНИГИ
  3. МУЗИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ
  4. ПАЗЛИ
  5. КОНСТРУКТОРИ
  6. НАСТІЛЬНІ ІГРИ
  7. РОЗМАЛЬОВКИ

Щоденний режим «робота-дім» може бути досить напруженим, але вдало підібране хобі, яке відповідає вашим уподобанням, допоможе не тільки розслабитися, але й повернути смак до життя. Улюблене дозвілля позитивно впливає на самопочуття й допомагає ставати розумнішими!

У суботу пройшов міжнародний день шахів. Як відомо, ця гра сприяє розвитку творчого й логічного мислення, інтелекту й пам’яті, вчить тактиці й стратегії. Але, це не єдиний спосіб тренувати свій мозок. Існує маса способів самовдосконалення й ще більше інструментів для цього. Можна розвивати логіку, пам’ять, тренувати дрібну моторику, вчитися грати на музичних інструментах або малювати.

Розвиток мозку й логічних навичок найкраще відбувається в ігровій формі. Водночас важливо, щоби заняття приносило задоволення й радість. Ми зібрали цікаві варіанти ігор, які підійдуть дітям і можуть бути цікавими дорослим.

3D ПАЗЛИ

3D пазли – це універсальна гра, яка цікава не тільки дітям, але й дорослим. Багато хто віддає перевагу збирати різні колекції літаків, машин або фігурок. Існують статичні й рухомі моделі, які можуть виконувати різноманітні рухи.

Збирається дуже просто, без використання клею або скотча. Усі деталі скріплюються між собою й перетворюються в дивно красиву фігуру або предмет.

3D пазли допомагають розвивати просторове сприйняття, пам’ять, вчать бути терплячим і послідовним, розвивається логічне мислення, образна пам’ять і уява. Об’ємні конструктори допомагають дітям розібратися в тому, як влаштований цей світ, вчать їх зіставляти різні частини й ціле.

Також гра впливає на формування особистісних якостей – акуратності, вміння зосередитися на одному завданні й терплячості.

3D пазли для дітей

ІНТЕРАКТИВНІ КНИГИ

Книги, як і все в цьому світі, постійно піддаються змінам. Завдяки постійному вдосконаленню, сьогодні ви можете взяти книгу, яка розмовляє з дітьми на зрозумілій їм мові.

Сьогодні книги використовують різні способи комунікації з читачем. Основний спосіб навчання – усне мовлення. Діти швидко схоплюють інформацію на слух, а в книзі до цього додається ще й інтерактив. Дитина може натиснути на картинку й почути уривок із казки, відповідний зображенню. Так розвивається причинно-наслідковий зв’язок, а сама собою книга дає можливість привчити дитину до читання або прищепити любов до книг.

Діти найкраще навчаються, коли грають, а з інтерактивною книгою повне занурення в літературу забезпечено!

Дитячі інтерактивні книги

МУЗИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ

Музичні інструменти по-своєму впливають на розвиток і мозкову діяльність. Наприклад, фортепіано й піаніно відмінно розвивають дрібну моторику й координацію рухів. Під час гри на клавішних інструментах розробляється природна гнучкість пальців. А барабани, наприклад, допоможуть виробити почуття ритму.

Якщо ви вибираєте інструмент для дитини, байдуже який ви візьмете, найголовніше, щоби їй подобалося. Будь-яка діяльність буде стимулювати розвиток музичного смаку і дрібної моторики рук. А дитячі музичні інструменти – це ідеальний варіант для підготовки до справжніх уроків.

Спостерігайте за дитиною під час гри, адже барабани або гітара – це не просто джерело шуму, але й можливість дитини проявити свої, поки ще приховані, таланти.

Музичні інструменти для дітей

ПАЗЛИ

Збирати пазли стає популярнішим із кожним роком. Це чудове заняття, яке містить у собі таємницю, і її цікаво розгадати і дорослому, і дитині. Пазл допомагає зосередитися на одному завданні й розслабитися. Саме тому багато людей вважають за краще провести тихий, спокійний вечір за складанням картини.

Щоби подібне заняття приносило задоволення важливо вибирати малюнок або картину за своїми інтересами. Також потрібно правильно вибрати рівень складності, адже занадто деталізований пазл може відбити бажання новачкові, а надто простий, навпаки – швидко набридне.

Пазли

КОНСТРУКТОРИ

Конструктори розвивають просторове сприйняття, уяву, дрібну моторику. Вони допомагають тренувати посидючість і логічні навички. Водночас формується образне мислення. Діти вчаться розуміти, що таке форма, розмір і колір. Конструктори також розвивають у дітей дрібну моторику, тренують пам’ять і увагу.

Як і у всіх іграх, важливо підбирати моделі, що відповідають інтересам. Багатьом людям подобається збирати тематичні колекції, пов’язані між собою однією темою.

Дитячі конструктори

НАСТІЛЬНІ ІГРИ

Сучасні настільні ігри спрямовані на розвиток уважності, пам’яті, логічного й абстрактного мислення. У такі ігри весело грати всією сім’єю! На перший погляд вони здаються простими, але варто трохи вникнути, і ви побачите скільки несподіваних поворотів ховається всередині гри.

Настільні ігри вчать дітей переживати поразки і прагнути до перемоги, вони вчаться протистояти стресам і швидко приймати рішення.

Настільні ігри для всієї родини

РОЗМАЛЬОВКИ

Останні кілька років розмальовки завойовують увагу дорослих і дітей. Це чудовий спосіб провести час, відпочити й навіть краще зрозуміти себе. А ще це розмова з внутрішнім художником, який, як ми знаємо, живе в кожному з нас.

Малювання – це проста механіка для мозку, яка дає йому відпочити. Це чимось схоже на медитацію. Ви концентруєтесь на малюнку й можете проявляти свій талант як душі завгодно.

Розмальовки за номерами не вимагають особливих художніх здібностей, але з них може початися шлях до мистецтва й нового хобі. Підбір кольорів і експерименти розвивають художній смак, а розвинена уява дає можливість бачити навколишній світ зовсім іншим поглядом.

Розмальовки

Поринайте в ігровий світ і розвивайте свої навички разом із Фокстрот!

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів