Комфорт в холодний сезон: техніка для оптимального клімату в будинку

Показати зміст статті

  1. Тепловентилятор
  2. Масляний обігрівач
  3. Конвектор
  4. Інфрачервоний обігрівач

Ось і настали останні дні літа… Осінь невблаганно наближається, і з нею повертається холодний період. Але не все так сумно 😊 У цьому сезоні є свої переваги, і сьогодні ми хочемо поділитися з вами оглядом техніки, яка дозволить відчувати себе максимально комфортно навіть у холодну пору року.

На стику періодів, коли сонячні промені вже не зігрівають теплом, а до опалювального сезону ще дуже далеко, у будинках і квартирах стає не дуже затишно. Щоби виправити цю ситуацію, краще швидше придбати опалювальну техніку.

Тепловентилятор

У народі його називають «дувка». Це – найпростіший прилад, який може швидко нагріти приміщення. Тепловентилятори зазвичай виконані в компактному корпусі, їх легко розмістити в будь-якому зручному місці й за потреби переставити. «Дувка» працює від електромережі й може мати потужність від 900-1000 до 2000 і більше Вт.

Цей вид обігрівача розрахований на середні за розміром приміщення – до 25 квадратних метрів. Перевага тепловентилятора в тому, що він із допомогою потужного потоку гарячого повітря може дуже швидко нагріти приміщення, але в той же час цей прилад дуже пересушує повітря, і бажано часто робити перерви в його роботі.
Тепловентилятори найдоступніші за вартістю.

Тепловентилятор Saturn ST-HT0481K

Масляний обігрівач

Це, напевно, найпоширеніший тип опалювальної техніки на сьогоднішній день, і не дарма. Масляний обігрівач можна вільно пересувати в приміщенні за допомогою коліщаток. Це зручно: перебуваєте в кімнаті – обігрівач біля вас, перейшли в інше приміщення – обігрівач легко пересунути за собою. Тепло завжди буде поруч 😊

Такий обігрівач зігріває приміщення з допомогою масла, що знаходиться всередині. Площа приміщення може досягати 25-27 квадратних метрів. Масляний тип обігрівача довше нагріває простір до необхідної кондиції, але тепло потім тримається постійно (на відміну від «дувки»). Також цей вид обігрівача не сильно пересушує повітря. У масляному приладі можуть бути додаткові функції й особливості, наприклад, система автоматичного відключення або вбудований вентилятор. Ще однією перевагою такого обігрівача є відсутність шуму під час роботи (на відміну від тепловентилятора).

Масляний обігрівач Vitek VT-2122 GY

Конвектор

Ще один популярний тип обігрівача в наші дні – конвектор. Принцип його роботи схожий на попередній вид обігрівачів, тільки замість масла всередині техніки циркулює повітря. Конвектор швидко й рівномірно нагріває приміщення. Конструкція корпусу конвектора передбачає можливість розміщення на стіні, чого немає в масляного обігрівача (там тільки коліщатка). Останнім часом обігрівачі-конвектори стали більш популярні серед покупців, адже вони займають менше простору, не сушать повітря. Крім цього, кілька конвекторів у різних кімнатах можна з’єднати в єдину мережу опалення.

Конвектор Saturn ST-HT0476

Інфрачервоний обігрівач

Цей вид обігрівачів поширює тепло не нагріванням повітря, як усі попередні моделі. Такі пристрої випромінюють тепло інфрачервоних променів безпосередньо на людей або предмети, біля яких вони розташовані.

Інфрачервоні обігрівачі швидко прогрівають приміщення. Поблизу з ними краще не перебувати, адже потужні промені випромінюють дуже сильне тепло, у радіусі якого неймовірно спекотно. За рахунок потужного обігріву поруч із приладом можна навіть отримати опіки шкіри, якщо знаходитися не на безпечній відстані від потоку тепла. Проте інфрачервоні обігрівачі дуже популярні на сьогоднішній день, особливо для прогріву великих приміщень.

Инфракрасный обогреватель UFO Star 2400 - внешний вид

Інфрачервоний обігрівач UFO Star 2400

Варто пам’ятати, що вся перерахована вище опалювальна техніка під час роботи спалює кисень у приміщенні, де вона розташована. Це загрожує поганим самопочуттям для людини і шкідливо для її здоров’я. Рекомендуємо робити перерви в роботі обігрівачів (які б вони не були) і періодично провітрювати. Більш зручно додатково придбати зволожувач повітря, який своєю роботою буде «компенсувати» стан повітря в приміщенні.

Зволожувач повітря Vitek VT-2351 W

Не обійтися в прохолодний сезон року й без бойлера (водонагрівача). Коли в домі немає гарячої води – це і влітку неприємно. Але особливо актуально це в холодний сезон року. Сьогодні бойлер є практично в кожній квартирі. Якщо ви ще не встигли придбати цю корисну техніку – радимо швидше це зробити. Адже проблеми з наявністю гарячої води – таке часте явище.

Бойлери бувають проточного та накопичувального типу. Перші гріють воду моментально з допомогою вбудованих нагрівальних елементів високої потужності. У цьому випадку зручно, що не потрібно чекати, поки вода нагріється – розташований всередині водонагрівача тен стикається з водою і відразу гріє її. Проточний водонагрівач виконаний у компактному корпусі, він не займе багато місця у ванній (або кухні).

Накопичувальний бойлер являє собою окрему ємність, яка може мати різний обсяг. Є моделі на 30, 50, 70, 100 і більше літрів. Чим більший обсяг водонагрівача – тим більше води в ньому може поміститися. Накопичувальний бойлер дає можливість навіть прийняти ванну, на відміну від попереднього типу. Але він і коштує дорожче.

Водонагрівач Atlantic Steatite

Є безліч додаткових характеристик і нюансів для вибору водонагрівача, але про це ми розповімо в іншій статті. Ми розглянули основні варіанти кліматичної техніки для дому, щоб у ньому було комфортно й затишно. Не втрачайте часу дарма – запасайтесь необхідною технікою та відчувайте себе завжди зручно.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів