Мікрохвильові печі мрії: LG NeoChef

Показати зміст статті

  1. Дизайн
  2. Корисні функції
  3. Особливості
  4. «Розумна» технологія Smart Inverter
  5. Додаткові можливості

Для того щоб проявити себе експертом у галузі кулінарії, не обов’язково бути кухарем. За допомогою мікрохвильових печей лінійки NeoChef від LG можна легко порадувати своїх близьких, подарувавши їм справжній вишуканий сніданок, обід або вечерю. Піклуючись про своїх користувачів, компанія LG розробила унікальну техніку, яка дозволяє відчути себе справжнім професіоналом у кулінарній справі.

Дизайн

Дизайн мікрохвильових печей LG NeoChef поєднує в собі тонкі грані мінімалізму й повний комфорт в управлінні технікою. Слоган цієї лінійки звучить як «Чарівність мінімалізму» – саме так і уявляли розробники печей своє творіння. З першого погляду покупець оцінить матовий корпус із дверцятами з дзеркальною обробкою, зручну округлу ручку для відкривання, яка акуратно прихована й ідеально вписується в загальний дизайн.

Корисні функції

Сенсорна панель на дверцятах НВЧ дозволить швидко вибрати улюблену страву і встановити процес приготування – для цього на панелі є білі піктограми програм із підсвічуванням. Потужна LED-лампа забезпечує яскраве підсвічування всередині камери, тому за бажанням можна з легкістю спостерігати за процесом приготування страви.

Особливості

Серед особливостей мікрохвильових печей LG NeoChef необхідно виділити також поворотний столик для страв – на відміну від інших моделей, він має шість точок опори (інші мають усього три). За рахунок цього посуд буде міцно стояти всередині камери – він не зіскочить під час поворотів, навіть якщо буде встановлений ​​не чітко посередині, а, наприклад, скраю.

Завдяки тому, що внутрішній простір камери НВЧ від LG збільшено, у нього з легкістю можна буде помістити навіть габаритну страву. До того ж, зовнішні розміри мікрохвильових печей не стали більше. Наприклад, модель із конвекцією на 39 літрів має габарити 540х325х523 сантиметрів, піч типу «соло» або з грилем на 25 літрів – 476x272x61 сантиметрів.

Доглядати за НВЧ також дуже просто. Завдяки внутрішньому покриттю камери Easy Clean, поверхня очищається на 99.9%. Це покриття – антибактеріальне, воно виконано з металокераміки й містить високу щільність молекул. Навіть дуже сильні забруднення легко очистити за допомогою простої губки.

Внутрішнє покриття камери Easy Clean

«Розумна» технологія Smart Inverter

Мікрохвильові печі NeoChef можуть повноцінно замінити плиту на кухні. Інверторна технологія Smart Inverter забезпечує ідеальне приготування вишуканих страв – так, ніби вони зроблені професіональним шеф-кухарем. Технологія інвертора – це рівномірний розподіл тепла всією камерою і в їжі, будь-яка страва буде повністю пропечена (або просмажена), соковита і з рум’яною скоринкою. Технологія Smart Inverter – це «розумний» розподіл потужності у мікрохвильовій печі.

Технологія Smart Inverter від LG

Коли страва тільки починає готуватися, встановлюється найвищий рівень потужності, далі у процесі приготування потужність зменшується відповідно до процесу готування. Цей процес максимально наближений до звичайного приготування на плиті. Отже, страви виходять соковитими й не пересушеними. За допомогою технології Smart Inverter можна не тільки готувати, але й успішно розморожувати продукти. Процес відтавання відбувається поетапно й рівномірно: не буде окремих «заморожених шматків».

Крім усього цього, інверторна технологія значно скорочує час приготування (розморожування) їжі – рівно в 1.5 рази (перевірено фахівцями).

Додаткові можливості

За допомогою вбудованих автоматичних програм лінійки мікрохвильових печей LG NeoChef можна швидко і з легкістю приготувати домашній йогурт, рибу, м’ясо або птицю, рівномірно розплавити сир або шоколад і зробити багато інших вишуканих страв. Цей модельний ряд включає 24 автоматичні програми (залежно від вибору моделі): є 8 програм для приготування й розморожування, 8 – тільки для запікання і програми для підігріву готових страв.

Вбудовані програми приготування: йогурт, риба, м'ясо, сир

Розробляючи категорію НВЧ із грилем, виробник приділив увагу процесу приготування без додавання масла. Робота мікрохвиль і кварцового нагрівального елементу утворює комбінований режим, у якому забезпечується ідеальний рівень підсмажування страви й рум’яна кірочка.

У режимі «конвекція» відмінно приготується будь-яка випічка. Потоки теплого повітря сприяють рівномірному запіканню тіста та роблять його пухким. За допомогою мікрохвильових печей лінійки NeoChef можна відмінно заощадити власний час і приготувати ніжну, вишукану страву.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів