Нові вузькі моделі холодильників Side-By-Side від LG

Поширення смарт-квартир стало причиною тренда на мінімалізм, хочеться використовувати кожен сантиметр, щоб помістилося все необхідне. Що робити, якщо дуже хочеться багатодверний холодильник? Компанія LG знайшла відмінне рішення! Нові моделі холодильників Side-By-Side займають мало місця, але залишаються такими ж функціональними.

Багатодверні моделі оснащені сучасними технологіями LG Door Cooling+™ і Linear Cooling™. Ці технології відповідають за рівномірний розподіл холоду по всіх камерах і поличках, щоб продукти довше залишалися свіжими. Разом ці технології охолоджують продукти на 19,7% швидше й підтримують оптимальну атмосферу свіжості 24/7.

Весь модельний ряд працює на інверторному лінійному компресорі, який використовує менше електроенергії, у порівнянні з іншими типами двигунів.

Холодильники мають невеликі габарити – ширина 835 мм і глибина 734 мм, що полегшить транспортування у квартиру і встановлення.

Стильний і елегантний дизайн буде мати гарний вигляд у сучасній кухні. Модель GC-Q22FTBKL доступна в чорному матовому кольорі. У холодильника м’яка приємна підсвітка LED панелі і квадратна прихована ручка.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів