Обігрівачі UFO: види та відмінності

Показати зміст статті

  1. ОГЛЯД МОДЕЛЕЙ ОБІГРІВАЧІВ UFO
  2. UFO ECO MINI
  3. UFO STAR
  4. UFO MICATRONIC
  5. UFO CARBON
  6. ПЕРЕВАГИ ОБІГРІВАЧІВ UFO

Інфрачервоні обігрівачі – це нові системи обігріву, які не спалюють кисень у приміщенні і не мають загрози займання. Вони працюють за простим принципом – передають тепло через інфрачервоне випромінювання, а навколишні предмети поглинають його. За суттю, інфрачервоні обігрівачі – це ручне сонце, що дає тепло у вигляді теплих інфрачервоних променів на різні предмети.

Бренд UFO практично став загальним ім’ям для інфрачервоних обігрівачів. Він отримав велику популярність серед українських користувачів, у першу чергу, за рахунок якісної збірки і тривалого терміну експлуатації.

Основні потужності компанії знаходяться в Туреччині, де й відбувається збірка приладів. Основний компонент обігрівача, його спіраль, виготовляється в Німеччині. Вона складається з 14 металів, які утворюють нове з’єднання під назвою «фламентін». Розробники UFO запатентували цю технологію, оскільки вона є унікальною у своєму роді. Особливість цього матеріалу в тому, що під час нагрівання він виділяє ІЧ промені, які в наслідку будуть зігрівати вас у зимові дні.

Виробництво інфрачервоних обігрівачів UFO ділиться на сім етапів. Під час кожного етапу прилад проходить контрольні тести на відповідність міжнародним стандартам якості й безпеки.

ОГЛЯД МОДЕЛЕЙ ОБІГРІВАЧІВ UFO

Обігрівачі UFO представлені в таких серіях:

  • ECO Mini;
  • Star;
  • Micatronic;
  • Carbon.

UFO ECO MINI

Ідеальне бюджетне рішення для обігріву невеликого приміщення. ECO Mini рекомендується використовувати на площі до 15 кв. м. Незважаючи на невеликі розміри (52,5 х 14 х 23 см) обігрівач відмінно справляється зі своєю роботою. ECO Mini встановлюється на підлогу, його зручно переносити з одного місця на інше, оскільки він важить 1 кг.

Обігрівач дає потік інфрачервоних променів від трьох ламп, а продумана конструкція дозволяє ефективно розподіляти тепло по кімнаті. Для регулювання потужності в приладі є механічні кнопки перемикання на 500/1000/1500 Вт.

UFO ECO Mini

UFO STAR

Ці моделі використовуються для закритих і відкритих приміщень, завдяки моментальній тепловіддачі вони мають високу ефективність і економічність (в порівнянні з традиційними способами обігріву). Мінімальний термін експлуатації UFO STAR становить 7 років. Рівень вологозахисту IP34 дозволяє використовувати прилад на відкритих майданчиках.

Галузі застосування UFO STAR: квартири, будинки, дачі, альтанки, тераси, веранди, ванні кімнати, лазні, сауни, ангари, гаражі, виробничі приміщення.

Прилад оснащений термостатом, яким зручно регулювати потужність і температуру нагрівання приміщення.

UFO STAR

UFO MICATRONIC

Ефект від UFO Micatronic відчувається через 30 секунд після включення. Цю модель можна використовувати в будь-якому приміщенні, оскільки вона абсолютно безпечна для людини. За рахунок вертикального встановлення цей інфрачервоний обігрівач впишеться в будь-який інтер’єр. У комплекті з ним йде пульт керування, щоб ви могли регулювати температуру й потужність, не встаючи з ліжка або дивана. Прилад повністю безпечний, він має вбудований датчик від перекидання.

UFO Micatronic

UFO CARBON

Це пристрій не займає багато місця і водночас його можна розміщувати вертикально. Завдяки класу захисту IP34 обігрівач захищений від бризок води або дощу й може безпечно використовуватися у ванній кімнаті або на вулиці під накриттям. Також він оснащений датчиком, який реагує на зміну положення, і якщо він перевернеться, то автоматично відключиться. У комплекті з обігрівачем йде пульт дистанційного керування. Ця модель доступна тільки в чорному кольорі.

UFO CARBON

ПЕРЕВАГИ ОБІГРІВАЧІВ UFO

Основна перевага полягає в способі нагріву приміщення, але це не єдине, чим прилад може порадувати користувачів. Використання ІЧ-обігрівача економить електроенергію, тому він вважається не тільки більш екологічним, але й дешевшим варіантом. Залежно від обраної моделі ви зможете повністю обігріти приміщення або, навпаки, зробити акцент на конкретній зоні.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів