Обігрівачі UFO: види та відмінності

Показати зміст статті

  1. ОГЛЯД МОДЕЛЕЙ ОБІГРІВАЧІВ UFO
  2. UFO ECO MINI
  3. UFO STAR
  4. UFO MICATRONIC
  5. UFO CARBON
  6. ПЕРЕВАГИ ОБІГРІВАЧІВ UFO

Інфрачервоні обігрівачі – це нові системи обігріву, які не спалюють кисень у приміщенні і не мають загрози займання. Вони працюють за простим принципом – передають тепло через інфрачервоне випромінювання, а навколишні предмети поглинають його. За суттю, інфрачервоні обігрівачі – це ручне сонце, що дає тепло у вигляді теплих інфрачервоних променів на різні предмети.

Бренд UFO практично став загальним ім’ям для інфрачервоних обігрівачів. Він отримав велику популярність серед українських користувачів, у першу чергу, за рахунок якісної збірки і тривалого терміну експлуатації.

Основні потужності компанії знаходяться в Туреччині, де й відбувається збірка приладів. Основний компонент обігрівача, його спіраль, виготовляється в Німеччині. Вона складається з 14 металів, які утворюють нове з’єднання під назвою «фламентін». Розробники UFO запатентували цю технологію, оскільки вона є унікальною у своєму роді. Особливість цього матеріалу в тому, що під час нагрівання він виділяє ІЧ промені, які в наслідку будуть зігрівати вас у зимові дні.

Виробництво інфрачервоних обігрівачів UFO ділиться на сім етапів. Під час кожного етапу прилад проходить контрольні тести на відповідність міжнародним стандартам якості й безпеки.

ОГЛЯД МОДЕЛЕЙ ОБІГРІВАЧІВ UFO

Обігрівачі UFO представлені в таких серіях:

  • ECO Mini;
  • Star;
  • Micatronic;
  • Carbon.

UFO ECO MINI

Ідеальне бюджетне рішення для обігріву невеликого приміщення. ECO Mini рекомендується використовувати на площі до 15 кв. м. Незважаючи на невеликі розміри (52,5 х 14 х 23 см) обігрівач відмінно справляється зі своєю роботою. ECO Mini встановлюється на підлогу, його зручно переносити з одного місця на інше, оскільки він важить 1 кг.

Обігрівач дає потік інфрачервоних променів від трьох ламп, а продумана конструкція дозволяє ефективно розподіляти тепло по кімнаті. Для регулювання потужності в приладі є механічні кнопки перемикання на 500/1000/1500 Вт.

UFO ECO Mini

UFO STAR

Ці моделі використовуються для закритих і відкритих приміщень, завдяки моментальній тепловіддачі вони мають високу ефективність і економічність (в порівнянні з традиційними способами обігріву). Мінімальний термін експлуатації UFO STAR становить 7 років. Рівень вологозахисту IP34 дозволяє використовувати прилад на відкритих майданчиках.

Галузі застосування UFO STAR: квартири, будинки, дачі, альтанки, тераси, веранди, ванні кімнати, лазні, сауни, ангари, гаражі, виробничі приміщення.

Прилад оснащений термостатом, яким зручно регулювати потужність і температуру нагрівання приміщення.

UFO STAR

UFO MICATRONIC

Ефект від UFO Micatronic відчувається через 30 секунд після включення. Цю модель можна використовувати в будь-якому приміщенні, оскільки вона абсолютно безпечна для людини. За рахунок вертикального встановлення цей інфрачервоний обігрівач впишеться в будь-який інтер’єр. У комплекті з ним йде пульт керування, щоб ви могли регулювати температуру й потужність, не встаючи з ліжка або дивана. Прилад повністю безпечний, він має вбудований датчик від перекидання.

UFO Micatronic

UFO CARBON

Це пристрій не займає багато місця і водночас його можна розміщувати вертикально. Завдяки класу захисту IP34 обігрівач захищений від бризок води або дощу й може безпечно використовуватися у ванній кімнаті або на вулиці під накриттям. Також він оснащений датчиком, який реагує на зміну положення, і якщо він перевернеться, то автоматично відключиться. У комплекті з обігрівачем йде пульт дистанційного керування. Ця модель доступна тільки в чорному кольорі.

UFO CARBON

ПЕРЕВАГИ ОБІГРІВАЧІВ UFO

Основна перевага полягає в способі нагріву приміщення, але це не єдине, чим прилад може порадувати користувачів. Використання ІЧ-обігрівача економить електроенергію, тому він вважається не тільки більш екологічним, але й дешевшим варіантом. Залежно від обраної моделі ви зможете повністю обігріти приміщення або, навпаки, зробити акцент на конкретній зоні.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
абоКоментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів