Philips Diamond Clean Smart – здоров’я ваших зубів і ясен

Показати зміст статті

  1. ПОВНОЦІННИЙ ДОГЛЯД
  2. ГАРАНТОВАНИЙ ЕФЕКТ ЗА КОРОТКИЙ ЧАС
  3. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ДЛЯ ЗРУЧНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ
  4. ЗРУЧНА ЗАРЯДКА В БУДЬ-ЯКОМУ МІСЦІ

Здоров’я – найважливіше, що може бути в житті людини. Від нього залежить наше самопочуття і настрій. Як кажуть – «здоров’я не купиш за гроші» – і це правда. Сьогодні ми хочемо поговорити про здоров’я порожнини рота, адже за нею потрібен регулярний догляд і профілактика. З дитинства ми знаємо, що важливо ретельно і щодня чистити зуби. З електричною зубною щіткою PHILIPS Diamond Clean Smart цей процес стане приємним, а догляд за порожниною рота – повноцінним. Ця модель щітки дійсно особлива, адже в процесі експлуатації ви зможете отримати індивідуальні рекомендації щодо догляду за зубами і яснами. Про це – докладніше.

ПОВНОЦІННИЙ ДОГЛЯД

Електрична зубна щітка Diamond Clean Smart забезпечить повноцінний догляд за ротовою порожниною. У пристрої є 5 різних режимів чистки і 3 рівня інтенсивності.

Режими чищення:

  • Clean – підходить для якісної щоденної чистки зубів;
  • White+ – відмінно видаляє потемніння і плями на поверхні зуба;
  • Deep Clean – забезпечує ретельне глибоке очищення зубів;
  • Gum Health – режим призначений для ефективного й дбайливого чищення ясен;
  • Tongue Care – ефективно очищає поверхню язика.

Режими чищення PHILIPS Diamond Clean Smart

Ви зможете вибрати оптимальний для себе режим. «White+» допоможе зробити посмішку білосніжною. Якщо зубам потрібна більш ретельна і глибока чистка з усіх боків – зробіть вибір на користь режиму «Deep Clean». Очищення і масаж так само необхідні яснам, як і зубам. Адже від здоров’я і стану ясен залежить цілісність і тривалість «життя» кореня зуба. Використовуйте режим «Gum Health», і ваші ясна будуть повністю здорові. Якщо ви дбаєте про здоров’я порожнини рота, слід приділити особливу увагу язику. Маючи пористу структуру, язик схильний до скупчення мікробів, тому так важливо ретельно очищати його поверхню. З допомогою спеціального режиму Tongue Care це легко зробити всього за кілька хвилин.

Виберіть оптимальний для себе режим і рівень інтенсивності роботи зубної щітки.

ГАРАНТОВАНИЙ ЕФЕКТ ЗА КОРОТКИЙ ЧАС

Одразу після того, як ви почнете користуватися зубною щіткою Diamond Clean Smart, ви вже не зможете без неї обходитися. Усього за кілька днів ви відчуєте значну різницю завдяки професійним насадкам щітки.

Зубна щітка з насадками

Зубна щітка з насадками

З допомогою насадки Premium Plaque Control ви зможете максимально ретельно очистити поверхню зуба. В насадці передбачені гнучкі й м’які ребра, завдяки яким щетинки «підлаштовуються» під кожну форму зуба й охоплюють поверхню в 4 рази ширше. Це дає можливість видалити в 10 разів більше зубного нальоту, навіть у важкодоступних місцях.

Якщо ви мрієте про білосніжну посмішку, використовуйте для чищення насадку щітки Premium White. У поєднанні з режимом «White +» з кожним наступним чищенням зубів видаляються будь-які поверхневі потемніння емалі, завдяки чому зуби стають білими. За результатами клінічних досліджень, насадка Premium White видаляє на 100% більше потемніння всього за 3 дні.

Насадка Premium Gum Care дасть змогу поліпшити стан ваших ясен. У комплексі з режимом Gum Health процес чистки буде м’яким і ефективним. Це зміцнить ясна і максимально очистить їх. Насадка оснащена спеціальним набором невеликих щетинок, які забезпечують м’яке й дбайливе очищення вздовж лінії ясен, де зазвичай зароджуються мікроби й бактерії. Це є відмінною профілактикою захворювання пародонту. За результатами клінічних досліджень, Premium Gum Care на 100% знижує ризик запалення ясен, а також сприяє поліпшенню їхнього стану в 7 разів всього за 2 тижні.

TongueCare+ – це спеціальна насадка для язика. Вона дозволяє в режимі роботи Tongue Care максимально ефективно очистити поверхню язика від залишків їжі, бактерій і мікробів. Допомогою 240 мікрощетинок насадка дбайливо очищає всі нерівності язика. Отож ви назавжди зможете позбутися від неприємного запаху з рота.

Насадка TongueCare+Насадка TongueCare+

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ДЛЯ ЗРУЧНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

В електричну зубну щітку PHILIPS Diamond Clean Smart вбудований інтелектуальний датчик. З його допомогою ви завжди будете знати про очищені або пропущені ділянки. Для зручного процесу відстеження компанія PHILIPS розробила мобільний додаток Philips Sonicare. У ньому ви зможете побачити в режимі реального часу стан зубів і зрозуміти, яким ділянкам слід приділити більше уваги.

Окрема 3D-карта всієї порожнини рота відобразить всю «картину» і окремі проблемні місця. Якщо під час чищення зубів ви надмірно натискаєте на щітку, на приладі загориться кільце світлового індикатора. Це буде означати, що тиск необхідно знизити, що поліпшить якість чистки. Датчик надмірних рухів повідомить вас про те, що потрібно робити менше рухів під час процесу чистки зубів.

Додаток Philips Sonicare у смартфоні

Зубна щітка PHILIPS Diamond Clean Smart зробить все за вас. В очищувальну насадку вбудований мікропроцесор, який автоматично встановлює оптимальний режим чистки для ваших зубів і ясен. У результаті ви отримаєте 100% результат і вищий ефект.

Якщо якась із насадок щітки прийшла в непридатність, функція розпізнавання чистящої насадки вчасно повідомить про це. Щоб чистка зубів пройшла ефективно і якісно, ​​функція TouchUp відстежує кожну ділянку порожнини рота. Якщо ви пропустите якусь із них, з допомогою цієї функції відразу дізнаєтеся про це.

ЗРУЧНА ЗАРЯДКА В БУДЬ-ЯКОМУ МІСЦІ

Щоб зарядити електричну зубну щітку Diamond Clean Smart, не буде потрібно зайвих зусиль. Перебуваючи вдома, ви зможете встановити щітку в спеціальний стильний стакан – за допомогою нього пристрій заряджається. Також стакан можна використовувати як звичайний посуд для ополіскування рота.

Стакан для зарядки щітки

Стакан для зарядки щітки

Для зарядки щітки в дорозі передбачений зручний чохол, який підключається з допомогою USB-входу. Просто помістіть щітку в чохол і підключіть його до ноутбука. У такий спосіб ваша зубна щітка зможе легко зарядитися навіть у поїзді. Однієї повної зарядки пристрою цілком вистачить на два тижні регулярного користування.

Футляр для зарядки щітки

Футляр для зарядки щітки

Зубна щітка PHILIPS Diamond Clean Smart стане для вас щоденним помічником для досягнення кращого результату чистоти. Ви зможете відразу відчути значну різницю, адже тепер ваш подих завжди буде свіжим, зуби – білими, здоровими й міцними.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів