Продовжуємо «життя» морозильної камери

Ми звикли до того, що морозильна камера не вимагає особливого догляду. Ми просто протираємо її вологою ганчіркою, іноді миємо побутовими миючими засобами та на цьому все. Але чи дійсно це належний догляд? Давайте розглянемо правила, які подовжать «життя» вашої морозилки.

Морозильна камера з відкритими дверима і продуктами

1. Морозильну камеру необхідно встановлювати в прохолодному місці, подалі від будь-яких джерел тепла, включаючи батарею. Причина полягає в тому, що перебуваючи біля джерел тепла, пристрій обробляє навколишнє гаряче повітря, і, внаслідок цього витрата енергоспоживання стає набагато вищою. Також двигун морозильної камери буде нагріватися від теплових джерел і це може вивести його з ладу.

2. Розмістіть продукти рівномірно по всій морозильній камері – так пристрою буде легше підтримувати необхідну прохолодну температуру.

Як правильно розташовувати продукти в морозильній камері

3. Навіть якщо у вашій морозильній камері передбачене автоматичне розморожування за допомогою системи No Frost або Frost Free, вам все одно зрідка необхідно проводити процедуру очищення морозилки вручну для підтримки чистоти та свіжості. Так ви уникнете появи цвілі та неприємного запаху. Для цього потрібно відключити пристрій від мережі, протерти всі внутрішні частини та полиці вологою ганчіркою.

Приклад розташування продуктів

Правила заморожування продуктів

№1

Будь-який продукт можна заморожувати тільки 1 раз. Інакше після повторного заморожування він втратить свої натуральні та корисні властивості.

№2

Заморожуйте продукти в герметичній упаковці. Так ви зможете уникнути утворення неприємного запаху в морозильній камері. Не можна використовувати скляний посуд для заморозки – оскільки під дією низької температури він лопне.

№3

Продукти тваринного походження, такі як птиця, м’ясо, морепродукти або риба, необхідно заморожувати та зберігати при температурі нижче -18 градусів. Такі продукти повинні промерзати повністю – на всю глибину. Таким чином, вони довше збережуть свою структуру та корисні властивості.

Відповідні умови для зберігання збереження свіжості продуктів

Лайфхаки

Щоб прибрати неприємний запах з морозильної камери, можна зробити наступне:

1. Скористатися підручними засобами та розташувати їх в ящиках/полицях морозилки. Це може бути активоване вугілля, очищена цибулина, мелена кава або кавові зерна, а також часточки лимона. Усі ці засоби прекрасно вбирають сторонні запахи, і не залишають при цьому своїх.

2. Під час миття морозильної камери скористайтеся розчином з оцту або соди/солі. Ці компоненти також дуже ефективні в усуненні неприємного запаху. Приготуйте розчин з води та цих складових, а потім протріть їм стінки камери.

3. Використовуйте спеціальний поглинач запахів, призначений для холодильників і морозильних камер. Просто встановіть такий поглинач всередині камери. Зазвичай, засіб розрахований на 2-3 місяці ефективного очищення повітря. Після цього – поглинач потрібно замінити.

Свіжі продукти після заморозки

Ознайомитися з асортиментом супутніх товарів для морозильних камер можна за посиланням:

Аксесуари для холодильників

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів