Прості правила догляду за пральною машиною

Сьогодні ми не уявляємо собі життя без пральної машини. Цей чудовий пристрій економить наші сили, час і повертає одягу чистий і доглянутий вигляд. Сьогодні ми хочемо поділитися корисними порадами, виконання яких допоможе пральній машині справно служити вам багато років.

1. Для стійкості машини під час встановлення використовуйте антивібраційні підставки — вони значно зменшать амплітуду вібрацій під час віджиму на максимальних обертах.

Встановлення пральної машини на антивібраційні підставки

2. Підготуйте одяг і білизну. Перед пранням важливо сортувати речі за кольором і типом тканини, а потім вибирати спеціальні програми на панелі управління машинки. Такий одяг, як реглани та куртки, перед пранням найкраще застібати на блискавку, вивертаючи річ навиворіт — «собачкою» всередину. Також ретельно перевіряйте кишені на наявність сторонніх дрібних предметів. Це допоможе вберегти стінки барабана від пошкоджень.

Сортування одягу перед пранням

3. Завантажуючи речі в барабан машинки, прослідкуйте, щоб їх було не надто багато — для кожної моделі передбачено максимальну кількість кілограм під час одного прання. У разі перевантаження пристрій буде гірше справлятися з завданнями і швидше стане непридатним.

4. Використовуйте миючі засоби тільки для автоматичних пральних машин. Такі засоби розроблені спеціально для автоматики та не утворюють багато піни під час прання, яка може призвести до проблем із виробом.

5. Для запобігання утворення накипу використовуйте спеціальні засоби, такі як «Калгон». Вони допоможуть збільшити термін служби нагрівального елементу. Також з періодичністю не менше ніж 2 рази на рік повністю чистіть нагрівальний елемент.

6. Після прання треба перевірити барабан на наявність дрібних предметів, які могли залишитися після прання. Обов’язково протирайте барабан, а також гумовий ущільнювач, прибираючи залишки вологи. Залишайте дверцята відчиненими — так не виникне цвіль і неприємний запах.

7. Водопровідна вода дуже «жорстка» і містить величезну кількість шкідливих домішок. Вони осідають на деталях машинки, що призводить до швидкого зношування. Для очищення машинки в домашніх умовах досить усього лише застосувати лимонну кислоту. Засипте 3-4 пакетика лимонної кислоти у відсік для миючих засобів та запустіть будь-який цикл прання з температурою не менше 90 градусів. Така процедура допоможе легко прибрати накип і усунути неприємний запах із пральної машини.

Очищення машинки в домашніх умовах

Враховуючи ці поради і використовуючи їх у повсякденному пранні, ви зможете довше зберегти свою пральну машину від поломок. Ми сподіваємося, що цей перелік забезпечить легкість в експлуатації машини.

Ознайомитися з асортиментом:

Засоби для прання

Аксесуари для пральних машин

Сушарки для білизни

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Йосип
19.12.2020

Ви пишете про підставки від вібрації, вони входять в комплект при покупці пральних машин, чи їх потрібно окремо заказувати?

Відповісти
Тетяна
01.02.2021

Дуже гарне обслуговування. Богатий вибір на будь-які смаки і кошти. Дякую Вам і бажаю успіху.

Відповісти