Рейтинг кондиціонерів 2021. Як вибрати кондиціонер і не помилитися?

Показати зміст статті

 1. Основні критерії порівняння
 2. Рейтинг кондиціонерів по класу
 3. Рейтинг кондиціонерів преміум-класу
 4. MITSUBISHI SRK63ZSPR-S/SRC63ZSPR-S
 5. MITSUBISHI SRK80ZSPR-S/SRC80ZSPR-S
 6. Рейтинг кондиціонерів середнього класу
 7. MITSUBISHI Heavy SRK20ZSPR-S/SRC20ZSPR-S
 8. GREE GWH09QB-K3DNA2G White (PRAKTIK PRO)
 9. SAMSUNG AR09RSFPAWQNER/AR09RSFPAWQXER
 10. Рейтинг кондиціонерів бюджетного класу
 11. ELECTROLUX EACS-07HG-B2/N3
 12. COOPER & HUNTER CH-S09XN7
 13. За типом кондиціонера
 14. ТОП інверторних кондиціонерів
 15. DELFA ACXI12 inverter
 16. ТОП кондиціонерів не інверторного типу
 17. ELECTROLUX EACS-12HFE / N3
 18. ТОП універсальних кондиціонерів для дому
 19. ТОП кондиціонерів для спальні
 20. Кращі мобільні кондиціонери
 21. COOPER & HUNTER CH-M12K7S
 22. Кращі спліт-системи для алергіків
 23. Кондиціонер NEOCLIMA NS/NU-09EHXIw1 (WI-FI опція)
 24. TOSHIBA RAS-10N3KVR-E/RAS-10N3АVR-E
 25. Кращий віконний моноблок
 26. Рейтинг кондиціонерів минулого 2019 року
 27. Кращий мобільний варіант – BALLU BPHS-13H
 28. Краща преміум-модель – MITSUBISHI Heavy SRK71ZSPR-S/SRC71ZSPR-S
 29. Кращий універсальний варіант – ELECTROLUX EACS/I-09HFE/N3

Технічний прогрес не стоїть на місці. Щороку виробники випускають нові, поліпшені моделі кондиціонерів, змагаючись між собою за увагу покупців. На сьогоднішній день, лідерами ринку вважаються японські компанії, які використовують інноваційні технології та гарантують високу якість продукції.

Складаючи топ кращих кондиціонерів, важливо враховувати тип компресора, ціновий сегмент, потужність приладу і наявність фільтрів для очищення повітря від пилу і різних алергенів. Для зручності споживачів ми розділили всі кондиціонери на групи за вартістю, видом компресора, конструкцією і призначенням.

У підсумку, в наш рейтинг кондиціонерів 2021 увійшли такі моделі:

Важливо відзначити, що основні критерії вибору завжди залишаються незмінними. Детальніше про ключові параметри техніки і рейтинги кондиціонерів – далі в статті.

Основні критерії порівняння

Звичайному покупцеві, не знайомому з технічними термінами, складно зорієнтуватися і зробити вибір. Незрозуміло, який кондиціонер краще – інверторний або стандартний, мобільний або спліт-система, з іонізацією чи без? Щоб звузити коло пошуку, потрібно розібратися зі значенням основних характеристик – критеріїв порівняння та вибору кондиціонера. Серед найважливіших параметрів:

 • Тип компресора (інверторний, стандартний) – інверторні прилади більш технологічні і тихі в роботі, споживають менше електроенергії і можуть працювати на обігрів при температурі до -25 градусів Цельсія.
 • Тип кондиціонера (мобільний і спліт-система). Спліт-системи складаються з внутрішнього і зовнішнього блоків, вимагають буріння стін і професійного монтажу. Мобільні кондиціонери не потрібно встановлювати, але вони дещо поступаються спліт-систем за характеристиками.
 • Площа приміщення. Використовуйте рекомендації, зазначені на сайті, щоб в роботі обраний кондиціонер видавав заявлені параметри.
 • Охолодження. В середньому, на 10 квадратних метрів потрібно 1кВт холодопродуктивності. Розділіть площу вашої кімнати на 10, щоб отримати приблизне значення даного параметра для вашого приміщення.

При виборі кондиціонера також рекомендується враховувати кількість людей, які проживають в будинку, висоту стель, наявність в кімнаті панорамних вікон, тощо.

Рейтинг кондиціонерів по класу

Найчастіше, вибираючи, кондиціонер, покупці обмежуються лише бюджетом. Останній визначає і клас виробів. Існують моделі:

 • преміум-класу – надійні, практично безшумні вироби, з широким функціоналом і збіркою високої якості (лідери ринку – японські виробники Mitsubishi і Toshiba);
 • середнього класу – в основному, інверторні кондиціонери, які можуть похвалитися надійністю і розумним поєднанням ціни і якості;
 • бюджетного сегмента – недорогі моделі з китайською збіркою і стандартним компресором, найчастіше приваблюють користувачів дизайном, доступною ціною і розширеним функціоналом.

Рейтинг кондиціонерів преміум-класу

Розглянемо кілька прикладів кондиціонерів преміум-класу докладніше.

MITSUBISHI SRK63ZSPR-S/SRC63ZSPR-S

Надійна і функціональна модель від бренду-лідера ринку MITSUBISHI з інверторним типом компресора, режимами охолодження і підігріву. Кондиціонер відмінно підійде для приміщень площею 60 квадратних метрів і більше. Працює MITSUBISHI SRK63ZSPR-S/SRC63ZSPR-S досить тихо: рівень шуму зовнішнього блоку складає всього 54 дБ, а внутрішнього – 25/35/39/44 дБ, в залежності від обраного режиму.

Чим ще порадує MITSUBISHI SRK63ZSPR-S/SRC63ZSPR-S?

 • функція самодіагностики;
 • турборежим;
 • економний режим;
 • самоочищення.

Незважаючи на підвищену функціональність, прилад споживає мало електроенергії і відноситься до класу енергоефективності А.

MITSUBISHI SRK80ZSPR-S/SRC80ZSPR-S

Ще одна преміум-модель від MITSUBISHI, з великим набором режимів. Крім стандартного охолодження і обігріву, даний кондиціонер оснащений програмою рециркуляції і автоматичним режимом. На відміну від кондиціонера, описаного вище, MITSUBISHI SRK80ZSPR-S/SRC80ZSPR-S вміє запам’ятовувати кути нахилу жалюзі, виконувати автоматичний перезапуск і осушення.

Крім того, кондиціонер оснащений нічним режимом, турборежимом і опцією самодіагностики. Прилад однаково потужний і в режимі обігріву, і в процесі охолодження приміщення. Модель розрахована на обслуговування приміщень до 60 квадратних метрів.

До переліку якісних кондиціонерів преміум-класу також сміливо можна віднести ще одного «японця» – TOSHIBA RAS-10N3KVR-E/RAS-10N3АVR-E.

Рейтинг кондиціонерів середнього класу

Середній клас – ідеально збалансована пропозиція в співвідношенні «ціна-якість».

MITSUBISHI Heavy SRK20ZSPR-S/SRC20ZSPR-S

Цей кондиціонер являє собою настінну спліт-систему з інверторним компресором. Прилад здатний обслужити приміщення площею до 20 квадратних метрів. Вигідна особливість MITSUBISHI Heavy SRK20ZSPR-S/SRC20ZSPR-S – наявність режиму зниженого енергоспоживання і турборежиму, в якому продуктивність досягає максимуму.

Техніку можна налаштовувати на автоматичне включення в заданий час. Завдяки інверторному компресору кондиціонер може функціонувати в режимі обігріву при зовнішній температурі до 20 градусів нижче нуля. Прилад оснащений системами самоочищення і самодіагностики. Дана модель – відмінний вибір для користувачів, які ставлять надійність і довговічність техніки на перше місце і цікавляться рейтингом кондиціонерів по надійності.

GREE GWH09QB-K3DNA2G White (PRAKTIK PRO)

Інверторна спліт-система виробництва торгової марки Gree може похвалитися розширеним функціоналом.

Кондиціонер оснащений:

 • режимом самодіагностики;
 • функцією автоматичного перезапуску;
 • символьним дисплеєм;
 • турборежимом;
 • захистом від перепадів напруги;
 • економним режимом;
 • опцією «Сон» (нічний режим).

Діапазон температур зовнішнього блоку становить від -15, до +43/від -20, до +24 °C. Також пристрій здатний самостійно проводити очистку та осушення. Холодопродуктивності 3.2 кВт і теплопродуктивності 3.8 кВт вистачає для обслуговування кімнат площею до 35 квадратних метрів.

SAMSUNG AR09RSFPAWQNER/AR09RSFPAWQXER

Спліт-система AR09RSFPAWQNER/AR09RSFPAWQXER обладнана компресором інверторного типу потужністю 2,5 кВт. Таких показників досить для обігріву або охолодження повітря в приміщеннях площею 20-25 квадратних метрів.

До базових режимів охолодження, рециркуляції і обігріву додається здатність техніки осушувати і вентилювати повітря. Кондиціонер забезпечений антибактеріальним, пиловим і антиалергенним фільтром. Особливість моделі – наявність турборежима з автоматичним переходом до стандартної роботи через півгодини.

Також є нічний режим, який забезпечує комфортні умови під час сну. Гідний зразок приладу з рейтингу кондиціонерів «ціна-якість». Техніка поєднує в собі всі переваги середнього класу – надійний компресор, якісну збірку, відмінно реалізовані режими роботи.

Рейтинг кондиціонерів бюджетного класу

Гідна пропозиція, коли бюджет обмежений.

ELECTROLUX EACS-07HG-B2/N3

EACS-07HFE/N3 – бюджетна модель від шведського бренду Electrolux зі стандартним компресором. Кондиціонер розрахований на роботу в приміщенні площею до 20 квадратних метрів. До стандартного режиму управління виробник додав автоматичний – можна встановлювати певний рівень температури і техніка сама вирішить, як найкраще досягти заданої мети.

Ще одна особливість моделі – триступенева фільтрація повітря від пилу, збір цвілі і алергенів. Після завершення роботи кондиціонера вентилятор продуває основні механізми, тим самим проводячи самоочищення. Кондиціонер має антикорозійне покриття, яке захищає теплообмінник спліт-системи і продовжує термін служби техніки.

COOPER & HUNTER CH-S09XN7

Ця бюджетна модель зі стандартним компресором рекомендована для приміщень площею максимум 25 квадратних метрів.

Модель примітна наявністю:

 • самодіагностики і самоочищення;
 • автоматичного перезапуску;
 • турборежима;
 • функції іонізації;
 • захисту від перепадів напруги;
 • нічного режиму;
 • осушення.

Управління кондиціонером COOPER&HUNTER CH-S09XN7 спрощено за рахунок символьного дисплея. Діапазон температур зовнішнього блоку складає від +18, до + 43/від -7, до +24 °C. Ще один приємний бонус – тиха робота пристрою (максимальний рівень шуму – 48 дБ).

За типом кондиціонера

Залежно від типу кондиціонера. Прийнято виділяти кілька груп: інверторні, мобільні, тощо.

ТОП інверторних кондиціонерів

Рейтинг інверторних кондиціонерів 2021 відкриває модель DC BSPI-10HN1/WT/EU Platinum виробництва компанії BALLU, яка розташувалася в ціновому сегменті до 12000 гривень. Кондиціонер справляється з обігрівом і охолодженням приміщень площею до 25 квадратних метрів. BALLU DC BSPI-10HN1/WT/EU Platinum також може здійснювати рециркуляцію і працювати в автоматичному режимі.

Серед додаткових опцій пристрою:

 • самодіагностика;
 • автоматичний перезапуск;
 • турборежим;
 • сон;
 • самоочищення.

Ця модель добре підійде алергікам, оскільки прилад оснащений функцією іонізації. Кондиціонер з легкістю очистить повітря в кімнаті від бактерій, грибів і цвілі. Крім усього вищесказаного, модель ще і економічна: на годину кондиціонер споживає менше кіловата і відноситься до класу енергоефективності А+.

DELFA ACXI12 inverter

Спліт-система з інверторним компресором DELFA ACXI12 inverter ідеально підійде для обігріву та охолодження повітря в приміщеннях площею максимум 35 квадратів. Енергоспоживання в режимі охолодження становить 1.09 кВт, а під час обігріву – 1.01 кВт.

Кондиціонер не буде дратувати гучною роботою. Рівень шуму внутрішнього блоку дорівнює 31 дБ, а зовнішнього – 52 дБ. Особливість приладу – опція осушення з показником продуктивності 1.2 л/год. У рейтинг інверторних кондиціонерів також увійшли моделі SAMSUNG AR12TXHQASINUA/AR12TXHQASIXUA, ELECTROLUX EACS/I-07HFE/N3 і COOPER&HUNTER CH-S07FTX5.

ТОП кондиціонерів не інверторного типу

Як уже згадувалося раніше, кондиціонери зі стандартним компресором не відрізняються високою потужністю і довговічністю. Однак і серед пристроїв не інверторного типу є гідні моделі з вигідним поєднанням ціни і якості. У наш рейтинг побутових кондиціонерів зі стандартним типом компресор увійшли моделі DELFA ACW0918, COOPER&HUNTER CH-S07XN7 і ELECTROLUX EACS-12HFE/N3. Розглянемо останній кондиціонер більш докладно.

ELECTROLUX EACS-12HFE / N3

Спліт-система EACS-12HFE/N3 виробництва шведського бренду Electrolux порадує економічністю і потужністю, достатньою для обігріву та охолодження кімнати в 35 квадратів. З функціоналу доступні: режими рециркуляції, автоматичний, охолодження, обігрів.

Клас енергоефективності приладу – A. Рівень шуму внутрішнього блоку становить всього 26 дБ, а зовнішнього – 56 дБ. Швидше розібратися з керуванням допоможе символьний дисплей. Пристрій оснащений турборежимом, опцією самоочищення, нічним режимом (сон), функцією осушення і додатковим фільтром.

ТОП універсальних кондиціонерів для дому

Вибір кондиціонера для приватного будинку або квартири в першу чергу обумовлений площею житлового простору. Щоб вибрати ідеальну модель, потрібно враховувати висоту стель, розмір вікон, матеріал зовнішніх стін і покрівлі, енергоефективність конструкції будинку в цілому.

Однак універсальним рішенням для більшості будинків залишаються спліт-системи. Це тип кондиціонера здатний забезпечити комфортну температуру в житлових приміщеннях і уникнути ситуацій, коли одній людині холодно, а іншій жарко.

До універсальних моделей належать:

Всі перераховані кондиціонери здатні працювати в широкому діапазоні температур, оснащені захистом від перепадів напруги, мають функцію охолодження і обігріву.

ТОП кондиціонерів для спальні

Комфортна температура і чисте свіже повітря в спальні здатні поліпшити сон, позбавити від стресу і позитивно вплинути на стан здоров’я людини. Один з головних критеріїв для вибору кондиціонера в спальню – тиха робота приладу. Ніхто не хоче прокидатися від шуму посеред ночі, вірно? Другий момент, який бажано врахувати при виборі техніки в спальню, – наявність якісного фільтра, здатного очистити повітря від пилу і неприємних запахів.

Всім цим вимогам відповідають:

Розглянемо останню модель більш ретельно. HYUNDAI ARN12HSSUA/ARU12HSSUA оснащений інверторним компресором, а також режимами рециркуляції, охолодження і обігріву. Потужності пристрою вистачає для обслуговування кімнати площею до 35 квадратних метрів.

У спекотні літні дні, коли неможливо заснути через гаряче вологе повітря, виручить функція осушення. Працює кондиціонер тихо – максимум 37 дБ на рівні внутрішнього блоку. Є нічний режим і опція самоочищення.

Кращі мобільні кондиціонери

EACM-12 CG/N3 – одна з найбільш популярних моделей мобільних кондиціонерів від Electrolux. Прилад працює на базі стандартного компресора і має три режими: автоматичний, рециркуляція, охолодження. Потужності пристрою вистачає для обслуговування приміщення максимум 35 квадратних метрів.

Що ще вміє кондиціонер?

 • працювати в турборежимі;
 • здійснювати самодіагностику;
 • переходити в нічний режим (сон);
 • проводити осушення.

Максимальний рівень шуму внутрішнього блоку під час роботи кондиціонера становить 48 дБ. Пристрій досить економічний і відноситься до класу енергоефективності А.

COOPER & HUNTER CH-M12K7S

Пристрій COOPER&HUNTER CH-M12K7S підходить для приміщень не більше 30 метрів квадратних, має стандартний компресор і три режими роботи: обігрів, охолодження, автоматичний. Ця модель відрізняється високими показниками економічності і належить до класу енергоефективності А.

Функції та особливості:

 • самодіагностика;
 • автоматичний перезапуск;
 • символьний екран;
 • нічний режим (сон);
 • осушення.

Крім того, кондиціонер захищений від перепадів напруги і відрізняється порівняно тихою роботою (максимальна гучність – 51 дБ).

У наш рейтинг мобільних кондиціонерів також увійшли NEOCLIMA NSU-12AMB, ARDESTO ACM-09CRN7 і BALLU BPHS-15H.

Кращі спліт-системи для алергіків

Спліт-системи для алергіків зобов’язані мати функцію іонізації і спеціальні фільтри, які сприяють знезараженню повітря і підтримують здоровий мікроклімат в приміщенні.

Кондиціонер NEOCLIMA NS/NU-09EHXIw1 (WI-FI опція)

Кондиціонер NEOCLIMA NS/NU-09EHXIw1 знижує ризик появи сезонної алергії або алергії на шерсть тварин, завдяки спеціальному фільтру. Компресор інверторного типу гарантує злагоджену роботу пристрою і можливість обігріву, навіть при температурі -24 за вікном. Гідрофільні покриття теплообмінників продовжує термін служби техніки і покращує ефективність приладу.

Також до послуг користувача:

 • турборежим;
 • іонізація – робить повітря свіжим, насичуючи його негативними атомами кисню;
 • самоочищення;
 • нічний режим (сон);
 • осушення.

Завдяки вбудованому модулю Wi-Fi кондиціонером можна керувати через смартфон на відстані. Що дає віддалене управління? Можна заздалегідь охолодити або нагріти повітря в кімнаті, контролювати витрату електроенергії і температуру в приміщенні.

TOSHIBA RAS-10N3KVR-E/RAS-10N3АVR-E

Інверторний кондиціонер з пиловим і плазмовим фільтрами, а також функцією іонізації – відмінний вибір для користувачів, схильних до алергії. Будь-яка шкідлива органіка в повітрі не сумісна з цим кондиціонером: прилад миттєво знищує мікроби, віруси, грибки, пилок рослин.

Завдяки режиму іонізації власники TOSHIBA RAS-10N3KVR-E/RAS-10N3АVR-E зможуть дихати чистим і свіжим повітрям, як після дощу.

Серед функцій і особливостей приладу:

 • самодіагностика;
 • турборежим;
 • самоочищення;
 • нічний режим (сон);
 • осушення.

Пристрій відрізняється досить тихою роботою: максимальний рівень шуму становить 47 дБ. Прилад дуже економічний: і в режимі охолодження, і в процесі обігріву техніка споживає менше кіловата, відноситься до класу енергоефективності A++. Ще один приємний бонус-гарантія від виробника на цілих три роки.

Серед хороших кондиціонерів для алергіків також варто згадати моделі COOPER&HUNTER CH-S07FTX5, SATURN STS-12HRF/STU-12HRF. Всі вони забезпечені функцією іонізації і здатні ефективно боротися з пилом, частинками вовни тварин, мікробами і димом.

Кращий віконний моноблок

Віконний моноблок – це компактний і бюджетний тип кліматичної техніки. Всі елементи такого кондиціонера включені в один блок. Впізнати віконний моноблок легко: на передній панелі розміщені кнопки для управління технікою і «жалюзі», що направляють потоки повітря, ззаду знаходяться отвори для виведення тепла.

Такі моделі найчастіше встановлюють в державних установах, котеджах, гуртожитках та інших приміщеннях, де потрібний недорогий і надійний кліматичний прилад. Функціонал віконного моноблока може відрізнятися в залежності від моделі.

Яскравий приклад – кондиціонер DAEWOO DWB-092 C. Прилад оснащений стандартним компресором і фільтром з іонами срібла. Дуже добре справляється з охолодженням повітря в невеликих приміщеннях і має гарантію від виробника на рік.

Рейтинг кондиціонерів минулого 2019 року

Кращий мобільний варіант – BALLU BPHS-13H

Практична і доступна портативна модель для тих, хто шукає рейтинг бюджетних кондиціонерів. Прилад можна переносити, щоб охолоджувати або нагрівати повітря в різних кімнатах. Модель оснащена стандартним компресором. Крім базових функцій охолодження, рециркуляції і обігріву, кондиціонер може осушувати повітря, що приємно вразить власників в найспекотніші дні.

Рекомендована площа приміщення для установки BALLU BPHS-13H – максимум 30 метрів квадратних. Техніка вміє проводити самодіагностику і повідомляти про необхідність ремонту. Також на борту – символьний дисплей, турборежим, нічний режим (сон).

Завдяки фільтру прилад відмінно справляється з затримкою дрібних частинок пилу, вовни тварин і пилових кліщів. Максимальний рівень шуму – 48Дб, клас енергоефективності – А.

Краща преміум-модель – MITSUBISHI Heavy SRK71ZSPR-S/SRC71ZSPR-S

Інверторний кондиціонер Heavy SRK71ZSPR-S/SRC71ZSPR-S виробництва Mitsubishi має стильний дизайн і розширений функціонал. Прилад відрізняється енергоефективністю: як тільки рівень температури досягає заданої позначки, споживання електрики знижується за рахунок зменшення продуктивності. Ця функція не тільки економить енергію, але і подовжує життя компресора.

Режими і особливості:

 • автоматичний перезапуск;
 • турборежим;
 • економний режим;
 • самоочищення;
 • нічний режим (сон);
 • осушення.

Працює кондиціонер неголосно. Максимальний рівень зовнішнього шуму – 51/53 дБ.

Кращий універсальний варіант – ELECTROLUX EACS/I-09HFE/N3

Модель ELECTROLUX EACS/I-09HFE/N3 ідеально підійде для користувачів, яким для комфорту необхідно залишати кондиціонер включеним протягом цілого дня. Пристрій має 4 функції, що працюють незалежно один від одного.

Йдеться про охолодження, рециркуляцію, обігрів і осушення. Також кондиціонер має функцію автоматичного розморожування зовнішнього блоку, нічний режим і програму самодіагностики. Особливість приладу полягає в наявності фільтра, який поглинає шкідливі газові домішки і ефективно усуває неприємні побутові запахи. Модель підходить для обігріву та охолодження повітря в невеликих кімнатах площею до 25 квадратних метрів.

Кондиціонер має антикорозійне покриття, яке покращує ефективність роботи і сприяє збільшенню терміну служби приладу. Енергетичний клас А гарантує зниження витрат на оплату комунальних рахунків.

Сподіваємося, наш рейтинг допоміг вам визначитися з фаворитами, а також зрозуміти, що саме вам потрібно.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
абоКоментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів