SmartDuvet Breeze зробить ваш відпочинок комфортним

«Розумних» технологій багато не буває – з кожним днем ​​з’являються нові ідеї й розробки від виробників, які намагаються зробити життя користувачів комфортніше. Й ось на краудфандінговому майданчику Indiegogo запущений новий унікальний проект – комплект постільної білизни SmartDuvet Breeze з клімат-контролем. Випередивши здивування читача, одразу додамо – на цьому сюрпризи від виробника не закінчуються.

SmartDuvet Breeze – це спеціальна підкладка, яка розташовується під ковдрою. За рахунок вбудованих датчиків новинка дозволяє регулювати температуру під ковдрою – робити її рівень вище або нижче. Це досягається завдяки окремому додатку на смартфоні. Програма легко керує температурою підкладки з ковдрою за допомогою натискання всього двох кнопок. Новий винахід поділено на дві зони, кожну з яких можна налаштовувати за рівнем температури: якщо вам жарко, просто встановіть на смартфоні комфортну для себе температуру; у цей час, якщо ваша «половина» замерзла, температуру у другій зоні ліжка можна підняти. Це дуже зручно: тепер не потрібно розкриватися посередині ночі, задихаючись від спеки, у той час як ваша дружина (або чоловік) кутається від холоду. Кожен може налаштувати комфортний для себе рівень температури і спати спокійно.

SmartDuvet Breeze різна температура в одному ліжку

Фотографія SmartDuvet Breeze

Але ось обіцяний сюрприз: завдяки новій підкладці, тепер не потрібно буде застеляти ліжко – ковдра згортається автоматично! Усе тому, що в SmartDuvet Breeze є спеціальні повітроводи. Під ліжком кріпиться насос, який з’єднаний із підкладкою. За допомогою цієї системи й потоків повітря ковдра автоматично згортається й розправляється – більше ніяких мук із «застиланням» ліжка.

Виробник обіцяє, що такий винахід не тільки внесе комфорт у життя користувачів, але й дозволить скоротити витрати на електрику.

Вартість проекту розробники оцінюють у 20 тисяч доларів. На даний момент сума на платформі Indiegogo вже перевищує цю цифру – зібрано понад 132 тисяч доларів! Настільки користувачі підтримали цю ідею.

Новинку можна замовити за 199 доларів США, вона з’явиться в продажу вже у вересні цього року.

Детальніше про проект SmartDuvet Breeze:

З асортиментом інших «розумних» гаджетів можна ознайомитися в нас на сайті.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів