Топ-3 холодильника від провідних виробників

Показати зміст статті

 1. Холодильник INDESIT DF 4181 X
 2. Продуманий дизайн
 3. Особливості
 4. Обсяг і габарити
 5. Холодильник LG GA-B429SEQZ
 6. Стильне дизайнерське рішення
 7. Інверторний лінійний компресор
 8. Особливості
 9. Внутрішній простір і габарити
 10. Холодильник SAMSUNG RB37J5220SA
 11. Місткий і функціональний
 12. Особливості
 13. Технології охолодження й заморожування

Без чого не може обійтися будь-яка господиня на кухні? Правильно – без холодильника, особливо в літній період. Адже тільки за допомогою холодильної техніки можна зберегти свіжість і приємний смак продуктів, а також приготованих страв. Коли виникає потреба в оновленні холодильного обладнання в будинку, не складно заплутатися серед розмаїття моделей, представлених на ринку техніки. Пропонуємо в цій статті виділити ТОП-3 моделі холодильників і детально розглянути їх особливості.

Під час придбання холодильника важливо пам’ятати про його ключові характеристики і звертати увагу на ці показники. На ваш вибір представляємо трьох провідних виробників: Indesit, LG і Samsung.

Холодильник INDESIT DF 4181 X

Продуманий дизайн

Зовнішній вигляд цього холодильника легко впишеться в інтер’єр кожної кухні. INDESIT DF 4181 X виконаний у стилі дизайнерської лінії EXTRA, завдяки чому модель виглядає одночасно універсально і стильно. Нижнє розташування морозильної камери забезпечує легкий доступ до заморожених продуктів, прозорі ящики дозволять відразу бачити їхній вміст. Для повного комфорту в процесі експлуатації холодильника у ньому передбачена можливість перенавішування дверей – справа наліво й навпаки. Усередині холодильного відділення розташовані полиці з міцного загартованого скла, які легко очистити від забруднень, а також ящики для овочів/фруктів і спеціальна зона свіжості Flexi Use Box.

Особливості

У INDESIT DF 4181 X встановлена ​​система розморожування No Frost – у холодильній і морозильній камерах. Словосполучення «no frost» перекладається як «без інею». Охолодження продуктів здійснюється шляхом обдування холодним повітрям. Для цього в камері, де передбачено такий спосіб розморожування, розташована потужна система вентиляторів. У результаті – підтримка холоду й заморозка відбуваються без інею й льоду.

Холодильник із системою No Frost не потребує регулярного розморожування. Але важливо пам’ятати, що хоча б 1 або 2 рази на рік необхідно повністю відключати пристрій від мережі і проводити очищення камер. У такий спосіб ви зможете «дати відпочинок» двигуну холодильника і провести профілактику утворення бактерій і цвілі. Процес сухого заморожування No Frost зберігає структуру продуктів і їхні корисні властивості, що також важливо.

У разі відключення електроенергії, у холодильнику буде підтримуватися оптимальна температура для зберігання свіжості продуктів протягом 13 годин.

Ще однією особливістю холодильника INDESIT DF 4181 X є ящик у холодильній камері Flexi Use Box – про нього вже згадувалося вище. У цьому боксі підтримується певний рівень температури – від 2 до 4 градусів. Завдяки цьому, свіжість і волога продуктів зберігається протягом тривалого часу. Крім цього, у відділенні Flexi Use Box можна налаштувати температуру для різного типу продуктів: для фруктів і овочів, або нижчу – для м’яса й риби.

Обсяг і габарити

Загальний обсяг холодильника дорівнює 298 літрам. Холодильне відділення займає 223 літра, морозильне – 75 літрів. Цього цілком достатньо для розміщення необхідних продуктів і заготовок для сім’ї з чотирьох осіб. Механічні перемикачі дозволяють налаштовувати температурні режими камер пристрою. Стандартні габарити холодильника з висотою в 185 і шириною в 60 сантиметрів – це можливість помістити техніку практично в будь-якій частині кухні.

DF 4181 X в інтер'єрі

Холодильник LG GA-B429SEQZ

Стильне дизайнерське рішення

Холодильник LG GA-B429SEQZ відразу вражає своїм дизайном: стильний і витриманий, в оригінальному забарвленні, він вигідно доповнить кухонний простір. Нижнє розташування морозильної камери забезпечить легкий доступ до габаритних заморожених продуктів. На дверях холодильної камери з зовнішньої сторони розташований дисплей, який дозволяє керувати налаштуванням холодильника. Усі полиці холодильника виконані з загартованого скла, ящики – з міцного пластику.

Інверторний лінійний компресор

У LG GA-B429SEQZ вмонтований лінійний інверторний компресор, який забезпечує надійну й тиху роботу холодильника. Компресор інверторного типу працює плавно й рівномірно, споживає менше електроенергії і служить тривалий період часу. Виробник гарантує 10 років безперебійної роботи цього типу компресора.

Особливості

Модель GA-B429SEQZ відрізняється класом енергоефективності А++, що означає низький рівень споживання електроенергії – на 32% менше, ніж у звичайних холодильниках. У холодильнику працює система охолодження Total No Frost: завдяки цьому, продукти охолоджуються й заморожуються без інею та криги, зберігають свою структуру й корисні властивості після розморожування й не висихають за холодного охолодження, оскільки у холодильнику додатково встановлена ​​система вентиляції та очищення повітря.

Технологія Smart Diagnosis дозволяє керувати налаштуванням холодильника за допомогою смартфона і вчасно виявити всі існуючі збої без майстра. Необхідно просто встановити окремий додаток у смартфон і синхронізувати його із системою холодильника.

У LG GA-B429SEQZ є підключення по бездротовій мережі Wi-Fi: достатньо активувати в смартфоні (або планшеті) додаток Smart ThinQ App та за умови увімкнутого бездротового підключення мережі можна спостерігати за роботою холодильника навіть поза домом.

Крім цих особливостей, у моделі GA-B429SEQZ доступний режим «відпустка», функція швидкого заморожування продуктів, контроль температури всередині камер холодильника й сигнал-сповіщення про відкриті двері.

Внутрішній простір і габарити

У холодильнику все продумано для комфортної експлуатації користувачем. У холодильній камері передбачений ящик зі спеціальною кришкою Moist Balance Crisper, її структура з багатьох комірок забезпечує скупчення й затримку конденсату, завдяки чому зайва волога не потрапляє на продукти. Затримана волога поступово випаровується, що робить продукти у відділенні свіжими тривалий час.

У холодильній камері розташовані полиці із загартованого скла, які можна переставляти за висотою. У морозильній камері є три габаритних висувних ящика і спеціальне вузьке відділення для зберігання заморожених напівфабрикатів або піци.

У відділеннях холодильника є антибактеріальне покриття, яке запобігає появі й розмноженню усіляких бактерій.

Габарити LG GA-B429SEQZ легко впишуться в простір кухні: його висота становить 190,7 сантиметрів, ширина і глибина – 59.5х64.3 сантиметри.

LG GA-B429SEQZ в інтер'єрі

Холодильник SAMSUNG RB37J5220SA

Місткий і функціональний

Дизайн холодильника SAMSUNG RB37J5220SA припаде до душі навіть вимогливим покупцям. На зовнішній стороні дверей його холодильної камери є сенсорний дисплей, за допомогою якого можна виставити необхідний рівень температури для зберігання продуктів і активувати функцію швидкого заморожування. Внутрішній простір обох камер дозволить вмістити всі необхідні продукти. Спеціальна підвісна полиця для пляшок у холодильній камері дозволить заощадити місце на бічних полицях, які зручно переставляти за висотою.

Для зручності двері холодильника можна перевісити справа наліво й навпаки – це дозволить розмістити пристрій там, де це необхідно.

Особливості

За потужну роботу холодильника відповідає цифровий інверторний компресор. За допомогою нього служба SAMSUNG RB37J5220SA буде безперебійною та тихою протягом мінімум 10 років. Компресор працює на 7 рівнях потужності – залежно від потреби охолодження, регулювання потужності відбувається автоматично.

У холодильній камері присутній окремий бокс Fresh Zone: тут підтримується оптимальна температура і вологість для зберігання м’яса й риби. Під ним розташований ящик для овочів і фруктів. У морозильній камері є три повністю висувних ящика Full Open Box, де зручно зберігати габаритні заморожені продукти. Технологія Space Max Technology забезпечує більше внутрішнього простору й об’єму в холодильнику.

Технології охолодження й заморожування

Система No Frost забезпечує заморожування та охолодження продуктів за допомогою потужного обдування холодним повітрям. У результаті цього в камерах холодильника не утворюється іній і крига, пристрій не вимагає регулярного розморожування.

У холодильній камері діє система All-Around Cooling, за допомогою неї відбувається регулярний обдув свіжим прохолодним повітрям, завдяки чому підтримується оптимальний рівень температури, і продукти довше зберігаються свіжими.

SAMSUNG RB37J5220SA в інтер'єрі

Бажаємо, щоб короткий огляд цих трьох моделей холодильників від різних виробників допоміг вам визначитися з найкращим вибором.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів