Топ-3 морозильні камери

Показати зміст статті

  1. INDESIT NUS 16.1 AA NF H
  2. GORENJE FN 6191 CW
  3. DELFA DCFH-200

Багато господинь намагаються в літній період часу максимально заготовити корисні продукти на зиму. У цьому випадку краще всього для овочів і фруктів підходить процес заморожування – так продукти зберігають свої корисні вітаміни і властивості. Оскільки у холодильнику не завжди зручно помістити бажану кількість заморозок – для цього може не вистачити простору в невеликій морозилці, стає актуальним питання покупки окремої морозильної камери. Нещодавно ми розглядали ТОП-3 моделі холодильника, сьогодні пропонуємо ТОП-3 морозильні камери від провідних виробників.

INDESIT NUS 16.1 AA NF H

Морозильна камера INDESIT NUS 16.1 AA NF H – містка і практична модель. Її корисний об’єм складає 237 літрів, чого цілком достатньо для літніх заморозок. Клас енергоспоживання А+ забезпечує економну витрату електроенергії. Якщо раптом у будинку пропаде електрика, ваші заморожені продукти «не постраждають» – пристрій буде підтримувати прохолодну температуру в камері протягом 16 годин.

У морозильній камері INDESIT NUS 16.1 AA NF H діє система заморожування No Frost. Це означає, що охолодження продуктів здійснюється методом обдування холодним повітрям. Для цього в камері встановлена ​​потужна система вентиляторів, які подають холодне повітря на продукти. У результаті підтримка холоду й замороження відбуваються без інею й льоду.

Для зберігання продуктів у морозильній камері передбачені 6 відсіків: 3 висувних ящика і 3 відділення з відкидними кришками. Глибина відсіків дозволяє помістити досить велику кількість овочів, фруктів, а також м’яса або риби. Продуктивність заморожування моделі – 10 кілограм на добу.

Особливістю пристрою є можливість перевісити двері – справа наліво й навпаки. Це дозволить розташувати морозильну камеру в будь-якій частині приміщення, де це зручно. Також у INDESIT NUS 16.1 AA NF H є функція швидкого заморожування. Вона забезпечує практично миттєве заморожування продуктів, завдяки чому їхні корисні вітаміни і властивості максимально зберігаються, а після розморожування продукти не втрачають свою структуру.

GORENJE FN 6191 CW

Дана модель морозильної камери вдало доповнить будь-який інтер’єр кухні. GORENJE FN 6191 CW – це окрема морозильна шафа, у якій передбачені 7 відділень. 6 з них – це висувні ящики з міцного матеріалу, 1 відділення прикривається відкидною кришкою.

Як і в попередній моделі, у морозильній камері GORENJE FN 6191 CW працює система заморожування No Frost – ніякого інею або снігу на продуктах і в ящиках. Потужний обдув холодним повітрям зберігає структуру заморозок. Крім цього, техніка із системою No Frost не потребує регулярного розморожування. Але важливо знати, що 1 або 2 рази на рік необхідно повністю відключати пристрій від мережі і проводити очищення камер. Таким чином ви зможете «дати відпочинок» двигуну морозилки і провести профілактику утворення бактерій і цвілі.

Клас споживання електроенергії А+ дозволить заощадити ваші фінансові витрати. Рівень шуму в 42 децибели не створить дискомфорт під час роботи морозильної камери. Внутрішнє LED-освітлення забезпечить комфортну експлуатацію техніки. З додаткових особливостей моделі GORENJE FN 6191 CW – можливість перевішування дверей і функція швидкого заморожування, про які ми докладніше згадували вище.

DELFA DCFH-200

На відміну від двох перших моделей, DELFA DCFH-200 – це морозильна скриня. Вона виділяється своїм форм-фактором, оскільки кришка скрині відкривається вгору, продукти розташовуються в глибині горизонтально. Перевага скрині перед морозильною шафою полягає в габаритах першої: скриня дозволяє розмістити набагато більше заморожених продуктів, водночас відрізняючись досить компактними габаритами.

DELFA DCFH-200 – тиха і продуктивна модель. Її рівень шуму під час роботи складає всього 42 децибели, потужність заморожування на добу – 15.5 кілограм. Продумана конструкція морозильної скрині забезпечує відкриття дверей на 90 градусів, що зручно під час експлуатації пристрою.

Обсяг морозильної скрині становить 200 літрів. Усередині передбачені гратчасті полиці й додаткова корзина для невеликих продуктів. Клас енергоспоживання А+ економить щоденну витрату електрики. За відключення електроенергії у морозильній скрині DELFA DCFH-200 буде підтримуватися прохолодна оптимальна температура протягом 30 годин. Для зручності експлуатації передбачена сигналізація відкритих дверей і підвищення температури.

Вдалого вибору і приємних покупок!

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів