Як чистити кухонний комбайн та доглядати за ним

Показати зміст статті

 1. Що вам потрібно?
 2. Як очистити кухонний комбайн?
 3. Поради по догляду

Кухонний комбайн – ідеальний інструмент для подрібнення, нарізки та шинкування багатьох інгредієнтів. Але очищення всіх його частин може здатися складним завданням. Однак, якщо ви будете знати які кроки необхідно зробити, щоб успішно впоратись з цим завданням, ви з більшою ймовірністю скористаєтеся кухонним комбайном.

Не дайте нічому перешкодити вам приготувати здорові, смачні та красиві страви зі свіжих овочів і фруктів. 🙂 Ось кілька порад, які допоможуть зберегти кухонний комбайн чистим за 15 хвилин.

Що вам потрібно?

 • М’яке мило для посуду.
 • Серветки для посуду або губка.
 • Харчова сода.
 • Нейлонова щітка.

Як очистити кухонний комбайн?

Перед чищенням приладу завжди вимикайте його і від’єднуйте від мережі. Диски та ножі є дуже гострими та вимагають вкрай обережного поводження.

Деякі продукти можуть знебарвлювати пластикові деталі. Це вважається нормальним явищем, не призводить до пошкодження деталей і не впливає на смак їжі.

 • Розібрати кухонний комбайн. Кухонні комбайни складаються з декількох частин, і вам потрібно буде зняти верхню частину, зняти блок штовхача, вийняти лезо і зняти чашу з двигуна. Шматочки їжі можуть сховатися під будь-яку з цих областей, і вам потрібно буде все відокремити, щоб помити кухонний комбайн. Відкладіть лезо в бік для окремого догляду.
 • Вимийте лезо. Слід мити лезо відразу після використання. Це допоможе зберегти його гострим, оскільки волога з інгредієнтів або намокання може затупити лезо. Це також запобігає висиханню їжі всередині щілин або трубки, прикріпленої до леза. Їх буде легше промити відразу після використання. Намагаючись не порізатися, акуратно протріть його м’яким милом і губкою. Витріть лезо сухим кухонним рушником, щоб на ньому не залишилося вологи, яка може викликати іржу.
 • Вимийте знімні частини. Всі знімні частини кухонного комбайна можна мити у теплій воді з м’яким милом для посуду. Ви можете дати їм трохи постояти в мильній воді, якщо не хочете відразу чистити їх. Не протирайте деталі процесора абразивними засобами або губками. Знімні частини, крім металевих лез, можна мити в посудомийній машині на верхній полиці.
 • Протріть підставку/мотор. Використовуючи вологу тканину, протріть підставу/область двигуна. Не занурюйте пристрій у воду і не лийте воду на підставку/двигун. Зазвичай достатньо простого протирання. Для видалення стійких плям (наприклад, від помідорів) використовуйте м’яке мило для посуду або пасту з харчової соди може видалити пляму.
 • Повністю висушіть і зберіть процесор. Повністю просушіть деталі процесора. Знову складіть і приберіть трохи далі. Якщо ви регулярно використовуєте кухонний комбайн, зберігайте його на стільниці або в іншому доступному місці.

Поради по догляду

 1. Якщо ваш комбайн пахне, змішайте харчову соду і воду в співвідношенні 1:1. І покладіть суміш в чашу процесора на 10-15 хвилин, потім ретельно промийте. Харчова сода вбере запахи.
 2. Нейлонові щітки допоможуть очистити леза без особливої ​​небезпеки порізатися. Для очищення трубок вам може знадобитися невелика дротяна щітка, яка зможе потрапити всередину трубки.
 3. Обов’язково ретельно висушіть всі деталі, щоб запобігти зростанню або пошкодження бактерій.

За допомогою кухонного комбайна, ви можете приготувати неймовірну пасту зі смажених баклажанів або фрикадельки з індички під соусом.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів