Якість сучасних швейних машинок

Показати зміст статті

 1. Типові помилки при виборі швейної машини
 2. Вибираємо човник: горизонтальний або вертикальний
 3. Як вибрати першу швейну машину: особливості конструкції
 4. Лапка
 5. Транспортери тканини
 6. Важіль підйому лапки
 7. Рукавна платформа
 8. Обрізувач нитки
 9. Нитковтягувач
 10. Човник
 11. Як вибрати побутову швейну машину: покрокова інструкція
 12. Поради щодо вибору електромеханічні швейної машинки
 13. ТОП електромеханічних швейних машин за версією Foxtrot
 14. Як правильно вибрати електронну швейну машину
 15. Як вибрати якісну комп’ютерну швейну машину
 16. Як вибрати швейну машину для будинку під всі типи тканин
 17. Як вибрати швейну машинку для трикотажу
 18. Швейна машина для щільних тканин
 19. Як вибрати швейну машину для шкіри
 20. Що таке скрапбукінг
 21. Як вибрати розпошивальні машини
 22. Як вибрати домашню швейну машинку з оверлоком
 23. Вишивальні машини
 24. Як правильно вибрати швейну машину для домашнього використання

Швейні машини пройшли довгий шлях еволюції. З громіздких і складних механізмів, вони перетворилися на комп’ютерізовану техніку, яку здатен освоїти, навіть новачок. Сучасне обладнання може автоматизувати більшість процесів, має сенсорний дисплей і здатне підібрати параметри для кожного рядка. Подібні машини використовують не тільки професійні швачки, а й любителі, які тільки освоюють мистецтво шиття, або звикли самостійно підшивати речі і експериментувати з одягом та новими образами. Ціновий сегмент машин так само різноманітний, як і модельний ряд, тому кожен може підібрати доступний варіант. Найголовніше знати, як вибрати швейну машину.

В асортименті магазину Foxtrot представлені електромеханічні, електронні та комп’ютерні машини від європейських і вітчизняних виробників. Три види техніки пропонують різні можливості, рівень продуктивності і перелік додаткових опцій.

Типові помилки при виборі швейної машини

Різноманітність змушує замислитись, якому типу віддати перевагу, а також, в якій ціновій категорії представлені найбільш якісні моделі. Деякі замислюються про бюджетні варіанти, інші довіряють середньому або високого ціновому сегменту. Незалежно від вартості, необхідно розбиратися в технічній складовій, адже навіть проста конструкція має свої особливості. Вирішуючи, яку швейну машину вибрати для домашнього користування, заздалегідь ознайомтесь з її основними характеристиками.

Більшість покупців роблять типові помилки, які видають в них новачків, адже професіонали, які вміють шити, точно знають, якої моделі віддати перевагу, а з якою краще не зв’язуватися. Представляємо список найпопулярніших помилок новачків:

 • Купувати дешеву китайську продукцію. У гонитві за дешевизною можна придбати неякісний виріб, який замість зручності принесе виключно дискомфорт. При цьому, багато відомих виробників розміщують свої потужності в Китаї, через низькі витрат на виробництво. В цьому випадку бренд надає якісні і офіційні комплектуючі, контролює етапи виробництва і тестує обладнання. Такий варіант варто розглянути.
 • Купувати відразу дорогі машинки. Важливо розуміти, що від цінника якість шиття не залежить, на це впливає перелік інших технічних характеристик.
 • Довіряти відгуками в інтернеті. Кожна думка, апріорі, суб’єктивна: у кожної людини свої уподобання, а також вміння. До відгуків варто звертатися виключно в якості ознайомлення, але не приймати їх за істину. Якщо необхідно сильніше заглибитися в тему, можна поспілкуватися з фахівцями або почитати статті власників швейних магазинів, фабрик і ательє, які безпосередньо контактують з різними моделями і добре розбираюся в деталях.
 • Купувати професійне обладнання. Якщо у вас в планах виключно підшивати штани, то нема чого переплачувати за професійну швейну машину. Проста модель для домашнього використання впорається з рядом поставлених завдань.

Якщо ви не плануєте виділяти великий бюджет, до покупки слід поставитися серйозно і не купувати багатофункціональну машину по надто низькій вартості. Це перша ознака неякісного китайського товару.

Як вибрати швейну машину новачкові? Головна порада – не допускати типових помилок і приділяти увагу технічним характеристикам, вивчати конструкцію і типи тканини, для яких створена та чи інша модель.

Вибираємо човник: горизонтальний або вертикальний

Порівнювати два типи не має сенсу – це абсолютно різні технології. Горизонтальний підходить для роботи з тонкими тканинами, він не потребує додаткового догляду і не виробляє зайвий шум. Ширина строчки в цьому випадку – від 5 мм. Такі моделі не призначені для великих навантажень, і дуже складні в ремонті.

Вертикальний човник обмежений шириною рядка в 5 мм, не вимагає спеціального обслуговування і підходить для експлуатації з ниткою-гумкою. Це перевірена роками класика.

Човник вертикальний більше використовується на промисловому обладнанні, так як здатний працювати без зупинок довгий час. Підбираючи машинку подумайте, скільки часу ви будете проводити за шиттям і чи має сенс купувати таку модель. Горизонтальний човник призначений для нещільних тканин. Якщо ви плануєте шити шкіряні або джинсові речі, така модель з ними не впорається.

Висновок напрошується сам: горизонтальний човник підходить тим, у кого шиття – це хобі, а не основний рід діяльності. Він впорається з тонкими і примхливими тканинами, текстилем середньої товщини і трикотажем. Не рекомендується використовувати товсті нитки, вони підвищуються ймовірність пошкодження човника.

Вертикальний – підійде тим, хто готовий віддати значну суму за якість, швидкість і високі навантаження. Це один з найбільш просунутих варіантів, не дарма його друга назва – промисловий. Здатний працювати з усіма типами тканин.

Як вибрати першу швейну машину: особливості конструкції

Залежно від моделі, конструкція і оснащення може змінюватись в деяких незначних деталях. У машинці обов’язково є перемикач рядку, ниткопритягувач, двигун, шпульний ковпачок, котушка, човник, голкова пластина, рейка, лапка, голка, ремінь та інші деталі. Важливо познайомитися з основними.

Лапка

Деталь представлена в різній конфігурації:

 • Оверлочна;
 • Універсальна – дозволяє виконувати зигзагоподібні і прямі стібки, призначена для виконання стандартних завдань;
 • Для блискавок – може робити паралельні рядки і в безпосередній близькості з зубцями;
 • Для потайної строчки – призначена для роботи з матеріалами середньої і високої щільності;
 • Для ґудзиків – крім ґудзиків працює з застібками і кнопками, а також іншими аксесуарами;
 • Для квілтінга – призначена для зшивання 2-3 шарів разом. Підходить для роботи з тканинами різної товщини.

Спеціалізовані лапки купуються окремо.

Транспортери тканини

Існують верхні та нижні типи. Верхній необхідний для одночасного переміщення двох шарів тканини. Встановлюється замість звичайної лапки. Дозволяє працювати з тонкими і легкими матеріалами (шовк і синтетика). Нижній транспортер створений для щільних тканин, трикотажу і віскози. Його конструкція перешкоджає сильному стисканню і розтягуванню тканини.

Важіль підйому лапки

Існують колінні і ручні моделі. Перші призначені для вишивки та квілтінга. Задача важеля підняти лапку вгору, так руки будуть вільними.

Рукавна платформа

Дозволяє працювати з рукавами і брюками, завдяки своїй конструкції.

Обрізувач нитки

Необхідний для обрізання ниток по закінченню роботи з машинкою. Захищає швейне вушко від заплутування.

Нитковтягувач

Відповідає за втягування верхньої нитки, незалежно від товщини і кольору. Підходить для всіх типів ниток.

Човник

Вибір човника викликає найбільші питання, тому слід ще раз зупинитися на його типах і особливостях. Виробники використовують три типи:

 • Хитний – активно встановлювався в старих моделях, зараз практично не використовується, але ще зустрічається в електромеханічному обладнанні. Відрізняється низькою швидкістю шиття, низькою якістю і високою вібрацією.
 • Горизонтальний – універсальний тип. Зустрічається в багатьох моделях для домашнього використання. Товщина стібка становить від 6 мм і вище. Має низку переваг, серед яких низька вібрація, простий догляд, прозора кришка, яка дозволяє відслідковувати залишок ниток, швидка заправка та мінімізація заплутування нитки. Не підходить для високих навантажень і інтенсивної роботи.
 • Вертикальний – має переваги горизонтального, але потребує регулярного догляду. Витримує високі навантаження.

Хитний човник – застаріла технологія, яка більше не актуальна. Вертикальні призначені для промислових моделей, а горизонтальні підходять для домашнього використання і новачків. Відповідно розподіляється і ціна: машинки з хитним човником коштують дешевше, а з вертикальним – дорожче.

Як вибрати побутову швейну машину: покрокова інструкція

Швейні машини розділені на три великі групи: електромеханічні, електричні та комп’ютерні. Щоб зрозуміти можливості кожного типу, слід вивчити основні особливості і характеристики. Також важливо визначити, який тип матеріалів ви будете використовувати найчастіше.

Поради щодо вибору електромеханічні швейної машинки

Електромеханічні моделі впевнено утримують першість серед представлених варіантів. Вони недорогі і прості у використанні, мають усі необхідні опції і функції для домашнього шиття. У таких пристроях електричним є двигун, а механіка представлена важелями, валами і шестернями.

У більшості моделей є більше 30 видів строчок, напівавтоматична петля, вертикальний човник, а ширина стібка становить 5 мм.

До незаперечних переваг відносять низьку вартість. Саме за це електромеханічні швейні машинки і полюбилися багатьом новачкам. Вартість таких виробів коливається від 80 до 200$. У цій категорії представлені, як більш дешеві вироби, так і машини середнього класу і навіть професійні вартістю від 300$.

Техніка має необхідний набір функцій, достатню швидкість роботи, різні типи рядків. При правильному регулюванні такі машинки здатні впоратися з джинсовою тканиною і пальто. Більшість професійних швачок вибирають саме такий тип.

При вивченні моделі звертайте увагу на кількість операцій, число рядків, типи тканини з якими працює машинка, наявність імітації оверлока, і викидання петель в автоматичному режимі.

На сучасних машинах середнього класу встановлено горизонтальні човники або автоматичні заправники. Більш дорогі моделі пропонують 40 видів швейних рядків, обладнаних міцним каркасом і високоточною човниковою системою. Такі вироби вважаються напів професійними і коштують відповідно.

Оптимальні технічні вимоги – вертикальний човник, 15 операцій і більше, петля напівавтомат.

ТОП електромеханічних швейних машин за версією Foxtrot

Рекомендуємо звернути увагу на ці моделі, які підійдуть для домашнього та професійного використання. Крім цього, вартість електромеханічних швейних машин коливається в межах 2500-5000 грн, тому ви можете підібрати модель під будь-який бюджет.

 • LEADER AGAT
 • MINERVA Next 141D
 • JANOME Sew Dream 510
 • BROTHER KYOTO
 • MINERVA Denim 14 (M-DEN14)
 • JANOME Sew Easy
 • MINERVA ExtraPlus
 • TOYOTA ERGO 17 D
 • JANOME Milla
 • MINERVA B21
 • MINERVA M320
 • MINERVA EMPRESS
 • MINERVA Next 363D

Як правильно вибрати електронну швейну машину

Головні особливості цього виду швейних машин – наявність електронного блоку. Він дозволяє вибирати позицію голки, контролювати швидкість на панелі управління. Наявність функції стабілізації дозволяє шити товсті тканини. Від комп’ютерних таку техніку відрізняє відсутність процесора, який керує опціями і додатковими функціями.

Одна зі слабких сторін такого обладнання – чутливість до перепадів напруги. До основних переваг відносять можливість виконувати операції будь-якої складності: від професійної вишивки до виконання декоративної строчки. Також одними з основних переваг є точність і можливість програмування.

Обираючи електричну модель, звертайте увагу на наступні характеристики:

 • Матеріал виготовлення корпусу і деталей. У бюджетних варіантах корпус виконаний з пластика. Він чутливий до високих навантажень і досить крихкий. Якщо дозволяє бюджет, звертайте увагу на металеві моделі.
 • Сила проколу – вона вказує на те, які тканини підходять для використання конкретно для даної машинки. Наприклад, недорогі підходять для шиття легких тканин, та матеріалу середньої товщини. Дорогі моделі впораються з джинсовою і щільною тканиною.
 • Швидкість шиття – якщо ви новачок, даний параметр не грає великого значення. Швидкість важлива для тих, хто вже отримав досвід роботи з машинкою.
 • Тиск лапки на тканину – в деяких машинках він регулюється автоматично або вручну.
 • Тип човника – тепер ви знаєте, як підібрати човник, і чим він відрізняється.
 • Кількість рядків – професійні моделі включають до 60 видів строчок. Навіть фахівці використовують далеко не всі, тому не потрібно гнатися за кількістю.
 • Петля автомат і напівавтомат – для домашніх машинок виробники частіше використовують технологію напівавтомата. Автомат зустрічається виключно в професійному обладнанні.

Звертайте увагу на комплект поставки. Тут повинні знаходитися лапки і змінні голки. Якщо представлених голок або лапок буде недостатньо, всі комплектуючі можна придбати окремо.

Як вибрати якісну комп’ютерну швейну машину

Комп’ютерні швейні машини – техніка вищого класу, обладнана передовими технологіями і функціями. Також їх називають мікропроцесорними, адже вони здатні автоматизувати численні процеси, підібрати параметри рядку і ступінь притиску лапки.

На сьогоднішній день все більше компаній-виробників відмовляються від виготовлення та випуску електромеханічних моделей, і переходять на мікропроцесорні. Це пов’язано з популяризацією автоматики і переходом на нові технології, які дозволяють удосконалити і оптимізувати будь-які процеси.

Випуск такої техніки здійснюється протягом 20 років, але в новому десятилітті комп’ютерні моделі досягнуть піку своєї оптимізації. Вже зараз на ринку представлені моделі з 70 швейними рядками, здатні виконувати 5 петель в автоматичному режимі. Такі вироби коштують до 300$. Вдосконалені варіанти здатні проводити 7 автоматичних петель.

В цілому вартість такого обладнання коливається від 300 до 1000$. Основні переваги комп’ютерних машинок – швидкість, точна робота, різноманітність швейних рядків і додаткових функцій. Таке обладнання підходить для професійних швачок, які витрачають на роботу по 8-10 годин на день, і відповідають за якість свого продукту.

Вибираючи комп’ютерні моделі, потрібно враховувати особливості петлі, якість строчки і тип човника. Кількість рядків відкриває нові можливості в шиття, але навіть професійні майстрині не використовують більше 10 різновидів. Найголовнішими вважаються пряма строчка і зиґзаґ.

Для домашнього шиття не буде зайвою посилена пряма строчка і еластичний зиґзаґ, а також різні рядки для матеріалів, що тягнуться, та обробки країв трикотажу. Якщо ви не плануєте використовувати десятки декоративних строчок, то переплачувати за цю функцію необов’язково.

Як вибрати швейну машину для будинку під всі типи тканин

Універсального варіанту не існує, так як багато машин призначено для роботи з конкретним матеріалом. Бюджетні електромеханічні моделі середнього класу працюють, практично, з будь-яким матеріалом, але для обробки джинсового або оббивного матеріалу потрібно купувати більш коштовну техніку. Тому при виборі машинки слід враховувати, який тип матеріалу вона здатна обробити.

Як вибрати швейну машинку для трикотажу

Трикотаж – примхлива і еластична тканина, яка під час роботи розтягується. Для стандартних машин вона не підходить. Незважаючи на те, що справжні професіонали можуть працювати з трикотажем, навіть на старому «Зінгері», проте це не під силу новачкам і тим, хто займається шиттям в своє задоволення. Якщо більшість часу доведеться працювати з трикотажем, варто вибирати такі типи швейних машин, як коверлок, оверлок і розпошивалки.

Проблема вибору полягає в тому, що при товстому шві, нитки можуть тріснути, тому професіонали обирають коверлок. Він пропонує функцію автоматичного натягування ниток, і дозволяє підлаштовувати техніку під будь-який тип тканини. Оверлок призначений для обробки країв, також він необхідний для розтягування і стиснення тканини.

Вибираючи розпошивальні моделі, звертайте увагу на наявність диференціального транспортера тканини і опції регулювання притиску лапки. Тільки з наявністю цих функцій робота з матеріалом вийде на новий рівень.

Швейна машина для щільних тканин

Багато новачків помилково вважають, що дорога техніка може впоратися з будь-яким типом матеріалів, однак це не так. Для роботи з щільними тканинами потрібен потужний двигун. У комп’ютерних моделях цей показник повинен бути не нижче 45 Вт, а в електромеханічних – понад 75 Вт. Також слід звертати увагу на наявність нижнього і верхнього транспортера. У верхнього транспортера важливий показник – це кількість зубців.

Вони необхідні, щоб просувати тканину вперед. В іншому випадку, вона буде стискатися і залишатися під лапкою. Ще при недостатній кількості зубців голка буде потрапляти в одне і те саме місце на тканині, утворюючи велику діру, що є небажаною під час роботи.

Багато хто намагається працювати з щільними тканинами на класичних моделях, але в цьому випадку збільшується вібрація, а сама машинка здатна трястися і підстрибувати. Щоб такого не відбувалося, техніку варто вибирати ще й за вагою. Оптимальним варіантом буде вага від 5 до 8 кг, а додатковим бонусом стане металевий корпус, який зможе впоратися з натиском оббивного або джинсового матеріалу.

Додатково фахівці рекомендують купувати такий аксесуар, як крокуюча лапка. Вона дозволяє зшивати тканини різної щільності в кілька шарів. У багатьох виробників цей аксесуар йде в комплекті поставки.

Якщо основна частина роботи буде зосереджена на брезенті або драпі, класичний і бюджетний варіант машинки в цьому випадку не підійде. Звичайно, можна ризикнути, але результат може бути найнесподіванішим. До того ж, ремонт техніки зазвичай не входить в плани майбутніх власників. Якщо ви не хочете отримати зламане вушко, пластину і зміщений човник, краще не експериментувати.

Як вибрати швейну машину для шкіри

Шкіра – один з найскладніших матеріалів для обробки. Безліч проколів моментально зіпсує зовнішній вигляд виробу, тому потрібно, щоб вироби виходили з першого разу. Для роботи з таким матеріалом використовують швейні машинки для щільних тканин, а і тут є рекомендації.

Головний параметр при виборі техніки – наявність опції регулювання стібка. Оптимальний розмір 6-8 мм. Замість лапки використовують спеціальне колесо, яке забезпечує щільне притискання. Виготовлено воно повинно бути з металу. До обов’язкової опції відносять наявність потужного двигуна. Також важливо приділяти увагу голці, вона повинна бути особливої форми, в іншому випадку, тканина буде проколюватися.

Перед початком вибору обладнання слід визначитися, з якими тканинами ви будете працювати. Від цього залежать параметри і тип машинки, які необхідні для роботи. Єдиного варіанту для всіх тканин не існує, так як у кожного матеріалу свої особливості і унікальні властивості, які неможливо об’єднати в одній швейній машинці. Багато новачків намагаються зшити джинсову або щільну тканину на стандартних машинах, але в цьому випадку неможливо передбачити результат і наслідки, які можуть відображатися на технічній стороні і загальному стані техніки.

Що таке скрапбукінг

Скрапбукінг – це оформлення фотоальбому, зошитів, творчих блокнотів за допомогою різних елементів декору. Тренд перетворився на справжнє мистецтво, завдяки відсутності жорстких правил і норм. Кожен висловлює свою фантазію, як уміє.

Багато майстринь в скрапбукінгу використовують швейні машини. Спеціального обладнання для цього напрямку не існує, але є моделі машин, призначені для роботи з папером та картоном, в поєднанні з тканиною. Найчастіше використовують моделі з вертикальним човником для роботи з щільними матеріалами. Тому обираючи машинку можете поцікавитися у продавця, чи може вона працювати з картоном або папером.

Щоб красиво оформити композицію знадобиться джинсова і бавовняна тканина, а також шовкова нитка. У скрапбукінгу можна експериментувати із рядками, але, якщо це ваше хобі, а не основний вид діяльності, немає сенсу переплачувати за величезну кількість рядків, буде достатньо 10-15 різновидів.

Сучасне обладнання відкриває перспективи для експериментів і творчості, в продажу ви можете знайти, навіть моделі для вишивки. Така машинка заслуговує на окрему увагу.

Як вибрати розпошивальні машини

Розпошивальні або плоскошовні машини призначені для створення плоского шву, який потрібен для пошиття трикотажних виробів. Конструкція створена для швів, які зустрічаються на рукавах і подолі будь-яких футболок і суконь.

Серед усього різноманіття швейних машинок, такий шов здатні робити тільки дві моделі – це коверлок і розпошивальні. Головна відмінність плоского шву від звичайного полягає в тому, що перший отримують при взаємодії двох голок і петлітелів. Плоскошовні машини призначені для роботи зі стрейчевий матеріалом. Такі конструкції будуть цікаві всім, хто хоче шити спортивні костюми, футболки і купальники.

Середня вартість від 150 до 300$, в залежності від виробника і технічної оснащеності.

Переваги та особливості:

 • Середня швидкість – 1000 стібків в хвилину;
 • Робота з різними матеріалами, завдяки опції регульованою лапки;
 • Диференціальний тип подачі матеріалу;
 • Система контролю за натягом нитки петлителя.

Як вибрати домашню швейну машинку з оверлоком

Подібні машинки широко застосовуються для пошиття трикотажних виробів на замовлення. Головна особливість конструкції – дві голки і наявність механізму обрізки і обметування зрізів. Класичні моделі здатні виконувати 3-х і 4-х ниткову обмотку. Цього достатньо для різних типів матеріалів. Вибираючи таку конструкцію, потрібно звертати увагу на наявність саме цієї функції.

На дорогих моделях встановлено двониткове обметування. Воно підходить для роботи з шифоном, шовком і використовується в сфері декоративного оздоблення.

Оверлок може бути окремою машиною або функцією в комп’ютерних моделях. Але різниця в цьому випадку буде суттєвою. Робота на цьому оверлоці виходить витонченою і красивою. Купівля оверлока буде цікава всім, хто професійно займається шиттям і може дозволити собі ще одне обладнання. Якщо ви новачок і використовуєте машину нечасто, в цьому випадку оверлок вам буде не потрібен. Середня вартість від 100 до 250$.

Переваги та особливості:

 • Можливість роботи з різними типами матеріалів;
 • Наявність знімного рукава;
 • Наявність функції автоматичної заправки нитки;
 • Не розтягує тканину.

фото 11

Вишивальні машини

Ще один цікавий виріб це вишивальні машини. Зазвичай виділяють два різновиди – машини для вишивки і моделі, що поєднують в собі дві функції. Останні не користуються популярністю, через занадто обмежений перелік можливостей і примхливу поведінку. Купуючи таку машину, потрібно мати навички шиття або витрачати час на вивчення мистецтва вишивки. Для цього підійдуть уроки, які можна знайти в інтернеті.

Таке обладнання використовують виключно професіонали і, якщо ви плануєте займатися цим серйозно, будьте готові витратити значну суму на подібну вишивальну техніку. Основні особливості професійних вишивальних машин: близько 100 різновидів дизайну, 40 шрифтів, наявність 10 голок, відеокамера і опція вишивки на взуття.

Якщо ви не плануєте професійно займатися вишиванням, тоді покупка такої техніки марна. Ціна за обладнання досягає 3000$.

Сьогодні на ринку представлено безліч цікавого обладнання, яке направлено на роботу з товстими і щільними тканинами. Існують і класичні варіанти, які поєднують всі необхідні функції для домашнього шиття. Вони підходять для новачків і тих, хто вже має навички шиття.

Більш професійне обладнання призначене для тих, хто займається шиттям щоденно і заробляє гроші таким чином. Зароблені гроші допоможуть окупити обладнання і сприятимуть професійному розвитку.

Як правильно вибрати швейну машину для домашнього використання

Серед лідерів перші позиції утримують бренди: Janome, Singer, Jaguar, Bernina, Minerva, тощо. Ці виробники зустрічаються у всіх топах кращого обладнання для побутового використання і пропонують широке розмаїття моделей, як електромеханічних, так і комп’ютерних.

Підбираючи обладнання, важливо не гнатися за низькою ціною. Щоб відрізнити якісне недороге обладнання від неякісного, звертайте увагу на наступні критерії:

 • Велика кількість функцій і додаткових опцій при занадто заниженій вартості вказує на неякісні вироби.
 • Потужність мотора для електромеханічних машин становить від 15 до 25 Вт, для електронних – від 40 Вт. Якщо потужність менше зазначених показників, варто замислитись над якістю такого обладнання. Модель з достатнім набором опцій і середніми технічними характеристиками не коштуватиме надто дешево.
 • Тип човника – одна з головних характеристик, на яку слід звертати увагу. Горизонтальний човник вважається класичним варіантом. Він має низку переваг: відсутність змінення ширини строчки, можливість виконання широкої і вузької петлі. Горизонтальний човник з шириною зиґзаґа від 6 мм вважається оптимальним варіантом для побутового обладнання.
 • Обладнання, виготовлене у Китаї, не завжди погане, так як більшість світових брендів організовують свої потужності, саме в КНР. Але, це повинен бути відомий бренд, а не підробка.

Також при виборі машинки слід звертати увагу на якість строчки. На ці показники впливають такі характеристики:

 • Чим більше зубців на транспортері, тим краще машинка виконує своє основне призначення;
 • Регулювання притиску лапки дозволяє рівномірно обробляти всі шари тканини;
 • Тип голки і якість, також впливають на рівність строчки;
 • Для роботи з тонкими тканинами підходять машинки з горизонтальним човником, а вертикальний – підходить для щільних тканин. Щоб працювати зі шкірою, знадобляться тільки професійні машинки.

Якщо ви новачок і обираєте собі першу швейну машину, слід звертати увагу на перевірені бренди і орієнтуватися на свій бюджет. Не варто придивлятися відразу до професійних і комп’ютеризованих технологій. Електромеханічна машинка справляється з поставленими завданнями. Завжди вибирайте горизонтальний човник, так як він не вимагає спеціального догляду.

Якщо ви ніколи не займалися шиттям, тоді замовляйте моделі з регулюванням швидкості. Додатково уточніть, чи може машинка працювати з щільними тканинами або делікатними. Щоб не вкладати зайві кошти в аксесуари, придбайте моделі з гарною комплектацією. Базового набору буде досить на перших етапах навчання.

Ознайомтесь з коментарями і рейтингами, але не орієнтуйтеся на думку людей з інтернету, адже кожен суб’єктивно оцінює ту чи іншу модель. Підбирайте вироби під свої потреби і бюджет.

У каталозі нашого магазину представлено безліч гідних моделей економ і середнього класу. Професійні швейні машини розроблені спеціально для досвідчених майстринь, які знають, як використовувати всі наявні опції в своїй роботі. Не варто починати зі складної техніки, яка може відбити бажання продовжувати навчання і творити.

Озброївшись цими знаннями, ви можете починати пошуки своєї ідеальної моделі. Бажаємо успіху і творчого натхнення.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів