Її називають символом нашої незламної весни: довгоочікувана «Мавка. Лісова пісня» уже в прокаті!

Це один із найбільш очікуваних українських фільмів сучасності. Рівень його без перебільшень – високий. Фокстрот разом з анімаційною студією Animagrad (FILM.UА) запрошує на перегляд головної анімаційної  стрічки цієї весни, даруючи квитки на прем’єру

Шалені задуми режисера Джеймса Кемерона й епідемія ковіду змусили світ 13 років чекати на другу частину «Аватару». А Україна, попри повномасштабну війну і шалені бюджетні виклики 7 років вірила у сміливість творців студії Animagrad, які замахнулися на створення вітчизняного анімаційного проєкту світового рівня. 3D-мультфільму, який би за графікою не поступається найкращим анімаційним історіям, але за змістом був би виключно автентичним та озвученим топ-українськими голосами.

Усі, хто читав драму-феєрію Лесі Українки «Лісова пісня», могли лише фантазувати про магічний український Праліс Мавки. Лише уявляти, які вони, персонажі нашої української міфології – Лісовик, Водяник, Русалки, Мохуші, Шумник Гук. Уявляти красу самої Мавки, силу її української душі, малювали в уяві історію кохання Мавки і Лукаша, наділяли характерними рисами злу і корисливу Килину –  вся ця історія була лише в нашій уяві. А тепер ми маємо змогу побачити цей Всесвіт – осучаснений, приправлений гумором і оригінальними образами –  на великих екранах.

Проте, хоча мультфільм і створено за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня» та на образах зі слов’янських міфів і легенд, історія не є екранізацією твору письменниці. Сюжет мультфільму актуальний сьогоденню та перетинається з сучасними подіями в Україні. А адаптація під жанр сімейної анімації робить його цікавим та зрозумілим для дорослих і дітей як в Україні, так і поза її межами.

Роботу над мультфільмом не припиняли навіть в умовах війни. Команда творців вирішила нізащо не здаватися і завершити фільм. До проєкту долучились і топові українські зірки – вони озвучили персонажів. І Україна вкотре довела, що і її таланти – незламні.

«Це було непросто, але нам вдалося фіналізувати роботу над проєктом. Мавка – наша Берегиня, уособлення характеру всіх українців. Ми горді заявити, що її історію побачить весь світ», – заявила CEO FILM.UA Group Вікторія Ярмощук.

Озвучили персонажів мультфільму відомі українські зірки: Наталка Денисенко – голос головної героїні, Артем Пивоваров – голос Лукаша, коханого Мавки,  Юлія Саніна – голос Русалки Водяниці,  Олена Кравець – голос лиходійки Килини, Михайло Хома (DZIDZIO) – голос Шумника, Сергій Притула – голос манірного Фрола, Назар Задніпровський – голос поважного Старійшини Лісу, Олег Фагот Михайлюта – голос Дядька Лева, Наталія Сумська – голос Знахарки. Ніна Матвієнко розповідає передісторію, з якої розпочинається мультфільм, Катерина Осадча втілила образ українських жінок, а Олег Скрипка озвучив Того, Що у Скелі Сидить.

Співачка Христина Соловій заспівала у двох офіційних саундтреках фільму, а прима-балерина Катерина Кухар наділила Мавку своїми рухами та пластикою. До процесу дублювання також долучились учасники етногурту «ДахаБраха» – Ніна Гаренецька, Марко Галаневич, Олена Цибульська та Ірина Коваленко. Вони стали прообразами для героїв стрічки й «зіграли» самих себе – музикантів, друзів Лукаша, які надихнули його слухати себе та йти до своєї мрії попри все. Крім того, гурт створив саундтреки до мультфільму – адаптацію народної пісні «Кроковеє колесо», та автентичну українську «Веснянку», якою анімаційні персонажі зустрічають весну.

Анімаційна історія «Мавка. Лісова пісня» – вже з 2 березня в усіх діючих кінотеатрах України. Стежте за новинами проєкту в соціальних мережах FILM.UA Distribution та вигравайте квитки на перегляд стрічки на сторінках Фокстрот у Telegram, Facebook й Instagram!

Жанр: фентезі, історія кохання, комедія

Хронометраж: 98 хв

Аудиторія: сімейна

Формат: 3D анімація

Мова: українська та англійська

Виробництво: ANIMAGRAD (FILM.UA Group)

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів