Неймовірний телевізор BeoVision ECLIPSE (відео)

Міжнародна виставка IFA 2017, яка зараз проходить у Берліні, не дає нам зупинитися на вже опублікованому матеріалі 😊 Світовий захід приніс стільки дивовижних новинок і розробок, що не згадати про них просто неможливо 😊

Сьогодні ми хочемо приділити увагу унікальному телевізору BeoVision Eclipse. Цей гаджет є результатом спільної співпраці компаній Bang & Olufsen і LG. Що ж у ньому особливого?

По-перше, це – шикарний дизайн. Безрамковий широкий екран, тонкі грані корпусу, стильне поєднання кольору.

По-друге – телевізор відрізняється акустичною системою, потужність якої становить 450 Вт.

Ну, і по-третє, увага …. модель BeoVision Eclipse може пересуватися кімнатою! Так-так, ви все правильно зрозуміли. Виробник впровадив у телевізор спеціальну моторизовану підставку, яка абсолютно безшумно може переміщати девайс. Управляти цими діями можна з допомогою всього декількох кнопок.

Телевізор BeoVision Eclipse

У BeoVision Eclipse також передбачена можливість кріплення на стіну. Модель представили з акустичною системою різних кольорів і з різних матеріалів. Ті, хто придбає новинку й захоче отримати від неї ще більше звуку, зможе підключити до телевізора зовнішні колонки.

BeoVision Eclipse має OLED-екран 4К із підтримкою HDR. Модель з’явиться в продажу вже цієї осені у двох варіантах: з діагоналлю 55 і 65 дюймів. Ціна новинки також відома: телевізор із 55-дюймовим екраном буде коштувати $10 990, 65-дюймова модель оцінюється в $15 990.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів