Переваги бездзеркальних камер на прикладі актуальної лінійки Canon

Бездзеркальні камери набувають усе більшої популярності не тільки в Україні, а й в усьому світі. І сьогодні в цій статті ми з вами спробуємо зрозуміти, чому. Ми підготували для вас кілька безперечних переваг бездзеркальних камер.

Фото на бездзеркалку

  • Вага

Різниця у вазі між дзеркальною й бездзеркальною камерами часто невелика. Звісно, камера Canon EOS M100 буде меншою ніж, наприклад, ваш Canon 5D mark III, але це тому, що розмір датчика, а отже і вага об’єктива, відрізняються. Давайте порівняємо кілька моделей дзеркальних камер із бездзеркальними:

Дзеркальні камери Бездзеркальні камери
EOS 4000D 436 г EOS M100 302 г
EOS 800D 532 г EOS M6 390 г
EOS 80D 730 г EOS M5 427 г
EOS 6D mark II 765 г EOS M50 387 г

Під час довгих фотографічних сесій кожен грам має дуже велике значення. Вага техніки може мати ключове значення під час перельотів на відпочинок, особливо якщо ви перевозите техніку в ручній поклажі.

  • Розмір

Розміри бездзеркальних камер менші за розміри дзеркальних камер. Але, не дивлячись на подібні зменшення, бездзеркальні камери все ще не поміщаються у звичайну кишеню користувача. Зйомку міста і його жителів під час подорожі часто легше зробити бездзеркальною камерою, адже вона менше за розмірами й не викликає такого роздратування в місцевих.Безлзеркальна камера Canon EOS M100 Бездзеркальна камера Canon EOS M100

  • Висока швидкість зйомки

Швидкість більшості бездзеркальних камер сьогодні вище, ніж інших популярних моделей дзеркальних камер! Наведемо кілька прикладів цього твердження:

EOS M50 – 10 кадр/сек

EOS M100 – 6,1 кадр/сек

EOS M5 і EOS M6 – 7 кадр/сек

Водночас швидкість дзеркальних камер варіюється від 3 кадр/сек до 16 кадр/сек.

Бездзеркальна камера Canon EOS M50

Бездзеркальна камера Canon EOS M50

  • Автофокусування

Уся сучасна лінійка бездзеркальних камер Canon обладнана технологією Dual Pixel CMOS AF. Це система автофокусування (AF) з впровадженням датчика з визначенням фази, яка була розроблена для забезпечення плавного і швидкого переведення фокусу під час відеозйомки рухомих об’єктів, а також швидкого автофокусування під час фотозйомки в режимі Live View.

Ця технологія, розроблена Canon, дозволяє домогтися професійного ефекту плавного переведення фокусу під час руху об’єкту зйомки на глядача з утриманням об’єкта в зоні різкості на розмитому фоні і є візитною карткою відеозйомки EOS.

Бездзеркальна камера Canon EOS M6

Бездзеркальна камера Canon EOS M6

  • Тиха

Бездзеркальні камери не на 100% безшумні, але вони значно тихіші, ніж DSLR. Це важлива перевага для зйомки таких подій, як весільна церемонія, театральна вистава тощо.

  • Адаптація об’єктивів з інших систем

Усе бездзеркальні камери Canon мають таку ж електронну систему управління EOS, як і дзеркальні камери Canon. Саме тому кожен користувач отримує можливість використовувати практично всі об’єктиви Canon. Крім того, компанія Canon випустила адаптер Canon Mount Adapter EF-EOS M і таким чином відкрила кожному споживачеві доступ до найширшої у світі лінійки об’єктивів.

Бездзеркальні камери Canon

Бездзеркальні камери Canon

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів