«Розумні» помічники у вашому домі

У дні сучасних технологій і «розумних гаджетів» ми звикли керувати технікою за допомогою голосу або жестів, і це вже стало невід’ємною частиною нашого життя. На сьогоднішній день існує досить великий вибір голосових помічників. У цій статті ми поговоримо про один із них — це асистент Amazon Echo під назвою Alexa (Алекса). Також, ми детально розглянемо, як «створити пару» із розумними продуктами від Revogi й управляти ними.

Розумні гаджети Revogi

Гаджети Revogi

Смарт-колонка Amazon Echo Alexa

Alexa Amazon Echo — голосовий помічник, виконаний у вигляді колонки. У ньому встановлені мікрофони й гучномовці, за допомогою яких і відбувається «спілкування» з Alex-ою. Їй можна задавати питання різного характеру, уточнювати погоду або шукати конкретні товари — Alexa знайде відповіді на все.

Смарт-колонка Amazon Echo Alexa

З’єднання зі смарт-колонкою Amazon Echo відбувається за допомогою Wi-Fi. Підключити та налаштувати систему дуже просто — елементи управління розташовані вгорі колонки: це кнопки перезавантаження, включення мікрофона, регулятор гучності.

Смарт-аксесуари Revogi

Що таке «розумні продукти» Revogi? Це — різні сучасні аксесуари, які роблять повсякденний побут простішим: «розумні» лампи й датчики, розетки, світильники та інші предмети в домі. Наприклад, смарт-лампа Revogi дозволяє вибрати певний колір світіння — зелений, червоний або блакитний. Енергозберігаючу лампу можна включити і вимкнути, зменшити або збільшити яскравість, і все це дистанційно.

«Розумна» лампа Revogi

Управляти смарт-аксесуарами Revogi дуже зручно — за допомогою голосового помічника Alexa Amazon Echo. Для початку необхідно встановити додаток на смартфон, після чого — відкрити й знайти за допомогою пошуку додаток Revogi. Наступний етап — це авторизація та пошук «розумних» пристроїв цього бренду в домі. Одразу після того, як ви виберете конкретний аксесуар, він з’єднається з помічником Alexa в пару, і ви зможете легко керувати девайсом за допомогою голосових вказівок. Таким чином можна контролювати роботу всіх смарт-гаджетів Revogi: відстежувати дані потужності, витрати електроенергії, яскравості, включення/вимикання і інші характеристики.

Досить сказати голосовому помічнику Alexa Amazon Echo: зроби те або інше, і дія буде виконана. При цьому, Alexa відповість вам приємним голосом 😊

Смарт-гаджети Revogi й голосовий помічник Alexa від Amazon зроблять ваше життя максимально комфортним. Тепер не потрібно переживати про те, що ви забули вимкнути світло або воду — спеціальна техніка Revogi легко управляється на відстані, а помічник Alexa моментально виконає всі ваші команди.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів