Samsung QLEDTV – новий стиль телебачення (відео)

Показати зміст статті

  1. Прикраса життєвого простору
  2. Революційна технологія – нові металеві квантові точки
  3. Більше деталей у кожному кадрі

Прикраса життєвого простору

Samsung QLEDTV – стиль, який ідеально впишеться в простір вашого інтер’єру. Унікальне кріплення No Gap Wall-Mount дає можливість розташувати телевізор впритул до стіни, практично без проміжку. Встановлення займе лічені хвилини, з допомогою нового кріплення зручно регулювати кут нахилу телевізора. QLEDTV – ідеальна організація простору.

QLEDTV – це можливість раз і назавжди позбутися нескінченних проводів і кабелів. Новий оптичний кабель з’єднає всі ваші зовнішні пристрої з телевізором, з допомогою всього одного модуля One Connect. Практично невидимий, оптичний кабель прекрасно впишеться в будь-який інтер’єр і не буде занадто помітним. Ви зможете розташувати всі пристрої, які підключаються, там, де вам це зручно: на тумбочці, шафі або в будь-якому іншому місці. Більше ніяких довгих дротів біля телевізора.

Революційна технологія – нові металеві квантові точки

Ви помічали іноді, що зображення телевізора виглядає не зовсім природно? Таке буває у звичайних моделях. Нова ера лінійки Samsung QLEDTV забезпечує ідеально рівне й натуральне зображення. Фірмова технологія металевих квантових точок перетворює світло в насичені кольори – ви відчуєте 100-відсотковий ефект колірного обсягу та побачите кольорову гаму картинки такою, якою вона має бути.

Більше деталей у кожному кадрі

QLED – це неймовірний рівень деталізації. Завдяки вбудованим у телевізор технологіям HDR і Ultra Black ви зможете побачити найменші деталі як у яскравих, так і в темних ділянках усього зображення. Чіткий контраст на екрані телевізора як вранці, так і у вечірній час перегляду – ніяких відблисків за будь-якого освітлення. Це дійсно вражає.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів