Samsung The Sero — телевізор, який перевертається, щоб перетворитися на величезний екран смартфона

Компанія Samsung представила новий телевізор для міленіалів під назвою «Sero», що корейською мовою означає «вертикальний», який може перемикатися зі звичайного широкоекранного телевізора на вертикальний дисплей у стилі смартфона.

Ось як виглядає Sero у звичайному режимі ТВ:

SAMSUNG QE43LS05TAUXUA The Sero 2020

А ось як виглядає Sero у вертикальному режимі:

Sero в вертикальному режимі

Samsung The Sero повертається на 90 градусів, його можна використовувати горизонтально і вертикально, за аналогією зі смартфоном. Samsung говорить, що він призначений для відображення контенту зі смартфона.

Передбачається, що у вертикальному режимі буде зручніше дивитися історії з Instagram, відеоролики TikTok, контент для Snapchat і будь-які інші відео, які зазвичай знімають вертикально, а не горизонтально.

Вертикальний формат може здатися дивним, але заперечувати унікальність такого формату не вийде. Функція Tap View дає можливість користувачам дублювати зображення зі смартфона, просто доторкнувшись до рамки телевізора.

У вимкненому стані телевізори виглядають, як неживі ящики, але не у Samsung. Завдяки режиму Ambient Mode, телевізор може доповнити ваш інтер’єр або злитися з ним. Ви навіть можете поставити зображення, яке буде імітувати стіну для повної інтеграції.

На заставку можна поставити будь-яке зображення – витвори мистецтва, фотографії, дату або час. Для вертикального режиму є особливі інтер’єрні режими – «Годинник», «Плакат», «Фото», «Звукова стіна» й «Кінематограф».

Для власників Apple присутня функція AirPlay 2, яка дасть можливість переглядати фотографії, відео, грати в мобільні ігри і спілкуватися в соц. мережах.

Роздільна здатність QLED екрану – 4K (3840х2160 пікселів), а діагональ 43 дюйми. Також телевізор самостійно регулює яскравість екрану, залежно від рівня освітленості приміщення.

Динаміки у Samsung The Sero знаходяться у вертикальній підставці. Телевізор отримав потужну 4.1-канальну 60-ватну акустичну систему з підтримкою Bluetooth, можливістю відтворення звуку зі смартфона й кодеком Dolby Digital Plus.

Dolby Digital Plus

«Під час відтворення відео, музики та у відеоігр динаміки створюють імерсивний та чистий звук, оскільки вони спрямовані безпосередньо на слухачів, – пояснює Кріс Джо. – Якщо в інших телевізорах передача звуку здійснюється через Bluetooth, тут трансляція здійснюється в конфігурації 4.1 через потужну 60-ватну акустику».

Samsung The Sero вже доступний на сайті Фокстрот за ціною 39 999 грн.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів