Sony BRAVIA OLED 4K HDR серії А1: революційний дизайн і передова акустична технологія

Днями в Україні стартував продаж телевізорів Sony BRAVIA OLED 4K HDR серії А1.

Новинки від Sony — це неймовірно реалістичне зображення, ідеальна передача кольору, справжній насичений чорний колір. Ці телевізори OLED серії A1 дозволяють поглянути на світ по-новому.

На презентації новинки представники бренду назвали чотири основні переваги свого дітища, які кінцевий споживач зможе оцінити в реальному житті. Серед інших рівних унікальних відмінностей BRAVIA OLED 4K HDR серії А1 виділяють досконалий дизайн і потужні можливості процесора 4K HDR Processor X1 Extreme. І, звичайно, гордістю нового телевізора виробник вважає технологію Acoustic Surface, завдяки якій звук «переміщається» екраном разом із зображенням. Але про все по черзі…

Технологія OLED

Технологія OLED — це більше 8-ми мільйонів пікселів, що регулюються незалежно, з постійним підсвічуванням. Саме завдяки цьому кольори на екрані телевізорів Sony OLED повністю реалістичні: ви побачите абсолютно чорний колір і контрастні яскраві кольори.

Щоб побачити різницю між кольором, технологія OLED дозволяє вимкнути пікселі, що керуються окремо, і тим самим домогтися неймовірно глибокого відтінку чорного. Ви зможете оцінити найменші деталі на екрані, текстуру і глибину кольору – це дійсно вражає.

Різниця між зображенням із технологією OLED і без неї

Різниця між зображенням із технологією OLED і без неї

Насиченість чорного кольору дає можливість яскравим кольорам бути більш контрастними. Адже тільки на темному тлі ми бачимо цю різницю.

Приклад контрастного яскравого зображення на чорному фоні

Приклад контрастного яскравого зображення на чорному фоні

Процесор X1 Extreme

Процесор X1 Extreme

Новий процесор 4K HDR Processor X1 Extreme неймовірно потужний. Завдяки йому будь-яке відео виглядає, як 4K HDR. X1 Extreme обробляє зображення на екрані телевізора набагато краще, ніж його попередник. Тепер кожна сцена у вашому улюбленому фільмі здається більш реалістичною, глибшою і природнішою.

Доторкніться до реальності

За допомогою технології Object-based HDR remaster зображення на екрані телевізорів Sony OLED серії А1 будуть ще більш реалістичними. Ця технологія робить автоматичний аналіз кольору конкретних об’єктів на екрані, коригує їхню контрастність і насиченість. Така детальна обробка сприяє глибині й реалістичності зображення – ніби ви знаходитесь у самому центрі подій, що відбуваються. Здається, варто доторкнутися рукою — і ви відчуєте свіжість природи й аромат цвітіння.

Зображення на екрані телевізора без налаштування HDR і з технологією Object-based HDR remaster

Абсолютно рівне зображення

Телевізори Sony OLED серії А1 працюють за допомогою двох баз даних. Одна з них відповідає за зниження рівня шуму в зображенні, очищаючи його, інша — підвищує чіткість і роздільну здатність картинки. Завдяки цьому, графіка на екрані телевізора виглядає значно краще в реальному часі.

Шумопоглинання під час обробки зображення за допомогою двох баз даних

Розширення меж реальності

Технологія Super Bit Mapping 4K HDR забезпечує передачу тисячі відтінків і градацій. Природність кольору і плавність переходів — зображення заходу сонця на вечірньому небі буде незабутнім.

Телевізори Sony OLED відображають на екрані в 64 рази більше рівнів кольору, ніж ви зможете побачити на екрані звичайного телевізора.

Обробка зображення процесором, максимальна кількість кольору в зображенні

Обробка зображення процесором, максимальна кількість кольору в зображенні

Android TV — усі переваги світу розваг

Завдяки технології Android TV у телевізорах Sony 4K Ultra HD ви відкриєте для себе новий світ розваг. Знайти улюблену телепередачу або програму дуже легко, наприклад, за допомогою сервісу Netfix: досить вголос вимовити назву — й голосовий пошук моментально знайде необхідний контент. Простий інтерфейс дозволяє легко підібрати улюблені розваги: ​​нова панель відкриє готові списки пригодницьких фільмів або комедійних шоу.

Новий підхід

Телевізори Sony BRAVIA OLED серії A1 — це перші телевізори в лінійці виробника з великою діагоналлю екрану (55 і 65 дюймів), у яких передача звуку відбувається за допомогою самого екрану, а не динаміків. Нова акустична технологія Acoustic Surface дозволяє екрану передавати звук усією площиною, у підставку телевізора вбудований сабвуфер. Таким чином, якісне зображення й потужний звук стають одним єдиним. Це забезпечує неймовірні відчуття під час перегляду фільмів.

Телевізори BRAVIA OLED А1 відрізняються новим форм-фактором: застосування технології Acoustic Surface в лінійці дозволило виконати телевізори в абсолютно новому дизайні — без звичної підставки.

Моделі з діагоналлю 55 і 65 дюймів уже доступні в продажу. Модель 77 дюймів з’явиться в українських магазинах до кінця року.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів