Телевізор у вигляді картини від компанії Samsung

Samsung знову знайшла, чим здивувати своїх користувачів: компанія представила телевізор, який виглядає цілком, як картина в рамці. Цінителям мистецтва і естетам у дизайні інтер’єру новинка обов’язково припаде до душі.

Телевізор Samsung The Frame в інтер'єрі

Покупці нової моделі, яка називається The Frame, зможуть вибрати відповідну для себе діагональ – 55 або 65 дюймів. Телевізор має відмінну роздільну здатність – 4K Ultra HD. Кожен, хто вирішить придбати новинку, отримає можливість дивитися улюблені телепередачі й фільми в чудовій якості.

Крім цього, The Frame здатний відображати на екрані відомі полотна визнаних художників, їхні репродукції, художні фотографії – все це є у вбудованому списку, який знаходиться в меню гаджета. 100 художніх картин від 37 авторів вже є в списку новинки.

Samsung The Frame на стіні

Компанія Samsung тісно співпрацює з популярними галереями та музеями. За рахунок цього, список робіт художників буде регулярно оновлюватися, і поповнюватися творами живопису в каталозі Samsung Art Store. На даний момент каталог вже налічує близько 300 робіт.

У моделі The Frame є датчик освітленості – в залежності від місця, де розміщений телевізор, він змінює температуру кольору і яскравість зображення екрана. Якщо в приміщенні нікого немає, вбудований прилад освітленості вимикає телевізор, якщо хто-небудь з’являється – телевізор включається.

Товщина рамки телевізора The Frame

На додаток до всього цього, телевізор The Frame дозволяє встановлювати власні зображення і картини, які можна зберегти в окремий каталог My Collection.

The Frame - власні зображення і картини

The Frame – модель телевізора, яка може «змінювати обличчя». Виробник надає на вибір кілька варіантів забарвлень рами: дуб, горіх або білий колір. Усе залежить виключно від дизайну інтер’єру, де буде розташований телевізор-картина. Вартість змінних рам обійдеться користувачеві в $200 – для 55-дюймової моделі, в $250 – для 65-дюймової моделі.

Для підключення зовнішніх носіїв до телевізора виробник пропонує використовувати компактний прозорий кабель.

Пристрій для підключення зовнішніх носіїв до телевізора Samsung

Щоб встановити новинку The Frame в приміщенні, можна буде використовувати спеціальне настінне кріплення No Gap Wall Mount або стильну підставку Studio Stand – вона виконана у вигляді мольберта.

Продажі The Frame почнуться вже в середині цього літа, вартість моделі з екраном 55 дюймів обійдеться в $1999, 65-дюймовий телевізор буде коштувати $2799.
Хто не готовий чекати, і хоче придбати телевізор зараз, пропонуємо відвідати наш сайт.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів