Xiaomi Mi Box – нові ТВ-приставки

Виробник Xiaomi продовжує утримувати лідируючі позиції, гідні інших конкурентів. Цього разу компанія розробила і представила нову телевізійну приставку у двох версіях: Mi Box 4 і Mi Box 4c. Новинки працюють з допомогою сучасного чотирьохядерного процесора Amlogic, з тактовою частотою 1.5 Ггц. Приставки підтримують відео 4K HDR, що надасть змогу переглядати відеоконтент у роздільній здатності 3840 х 2160 пікселів. Формат Dolby плюс DTS забезпечить неймовірно насичений звук.

За чітку й насичену графіку відповідає графічний процесор Mali з частотою 750 МГц. Щоби користувач приставок Mi Box відчував максимальний комфорт під час експлуатації, Xiaomi завбачливо вмонтував у гаджети зрозумілий інтерфейс PatchWall, який відрізняється штучним інтелектом. Це означає, що прилад буде «відстежувати» уподобання користувача і пропонувати йому актуальний контент.

Версія Mi Box 4 має 2 гігабайти оперативної пам’яті, вбудовані модулі бездротового зв’язку Bluetooth 4.1+ EDR і Wi-Fi 802.11b/g/n, у той час, як модель Mi Box 4c має всього 1 Гігабайт пам’яті, а також не підтримує Bluetooth.

Флеш-пам’ять у приставках має однаковий обсяг – 8 Гігабайт. Для підключення зовнішніх носіїв інформації в новинках є роз’єми HDMI 2.0a, 3.5 мм і порт USB 2.0. Mi Box 4 виконана в білому кольорі, Mi Box 4c – у матовому чорному.

Роз'єми Mi Box 4

Старт продажів ТБ-приставок у Китаї почнеться вже 1 лютого. Вартість Mi Box 4 і Mi Box 4c буде дорівнювати 55 і 40 доларів США відповідно. З нетерпінням будемо чекати появи новинок на нашому ринку.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів