Як вибрати відеореєстратор у 2021 році?

Показати зміст статті

 1. Як вибрати відеореєстратор в машину: цінова категорія
 2. Що краще дві або одна камера?
 3. Додаткові опції Wi-Fi, GPS, спідкам
 4. Як вибрати реєстратор для автомобіля
 5. Форм-фактор
 6. Кріплення
 7. Спосіб кріплення до скла
 8. Об’єктив
 9. Процесор
 10. Матриця
 11. Розмір зображення
 12. Частота кадрів
 13. Карта пам’яті
 14. Блок живлення
 15. Додаткові функції
 16. Хмарні сервіси
 17. GPS
 18. G-сенсор
 19. ГЛОНАСС
 20. Спідкам (GPS-інформатор)
 21. Поляризаційний CPL-фільтр
 22. Корисні поради
 23. Топ кращих моделей
 24. Як вибрати відеореєстратор з антирадаром: гібридні моделі
 25. Висновок

Як вибрати відеореєстратор для автомобіля? Це питанням ставлять собі автолюбителі і новачки, які тільки починають свій шлях водія. Девайс необхідний для фіксації та реєстрації обстановки на дорогах, під час руху і знаходження транспорту на стоянці. Більшість моделей відеореєстраторів записують не тільки відео, але і звук за допомогою мікрофона. Такі моделі можуть зафіксувати те, що відбувається не тільки на дорозі, але і розмову при зупинці автоінспекторів. Більшість водіїв використовують гаджет для захисту і правової безпеки, в разі виникнення дорожньо-транспортної пригоди та спілкування з поліцією.

Попри те, що це компактне обладнання, різноманітність модельного ряду вражає. Важливо враховувати кут огляду, якість відео, тип кріплення, акумулятор і наявність додаткових опцій і функцій, які удосконалюють роботу реєстратора.

В асортименті магазину Фокстрот представлено широке розмаїття подібного товару. Головне – це запис відео. Якість зображення – основна характеристика, на яку потрібно звертати увагу, інші вже другорядні. Однак наявність додаткових функцій полегшує взаємодію, тому обладнання потрібно підбирати під свої особисті переваги і бюджет. У статті ми зібрали повний список характеристик, на які необхідно звернути увагу при виборі.

Як вибрати відеореєстратор в машину: цінова категорія

Відеореєстратори, як і будь-який товар на сучасному ринку, представлені у великому асортименті. Багато хто при виборі пристрою орієнтується на ціну. В цьому випадку правило, чим дорожче, тим краще – не працює. З огляду на те, що головна в реєстраторі відеокамера, це основний пункт, з яким потрібно ознайомитися детальніше. Не дивуйтесь, якщо помітите. що преміум товари можуть нарівні з бюджетними видавати однакову картинку. Головна відмінність полягатиме в наявності додаткових опцій, таких як магнітний кронштейн, GPS, Wi-Fi і Speedcam.

Не дивно, що багато автолюбителів задаються питанням, а чи варто переплачувати за продукцію, якщо можна купити аналогічну, але дешевше. Давати поради в цьому випадку складно, адже обов’язково існує група людей, яка може дозволити собі більш дороге оснащення. Тут все залежить від бюджету і власних уподобань. Якщо розглядати однокамерну техніку з позиції ціни, то умовно її можна розділити на три категорії:

 • Обладнання від 1000 до 2000 грн. Один із самих бюджетних сегментів. Техніка має невеликий об’єм пам’яті, слабку якість картинки, а в разі ДТП навряд чи допоможе отримати відео високої роздільної здатності, де буде видно знаки авто або особи. Попри мінімальну ціну, обладнання має додаткові фішки. Серед усіх представників «економ» класу можна виділити TrendVision X3.
 • Середній сегмент від 2000 до 3000 грн. У цьому сегменті представлені гібридні версії і апарати корейського виробника. Вони обладнані GPS і іншими корисними функціями, які стануть у нагоді в дорозі.
 • Техніка від 3000 до 5000 грн гарантує високу якість запису при адекватній вартості.

Звичайно, на ринку представлені і дорогі моделі від 7000 грн. Однак не варто забувати просту істину: в сучасному світі приставка «преміум» давно не гарантує високі технічні характеристики.

У двокамерних моделях ціни стартують в такому ж діапазоні. Середня цінова категорія в цьому сегменті становить від 3000 до 5000 грн. Якщо розглядати гібридні відеореєстратори, тоді доведеться викласти ще більшу суму, бо тут ціни стартують від 4000 грн і вище.

Що краще дві або одна камера?

Перше, що доведеться вирішити – це вибір однієї або двох камер. У цьому питанні все залежить від того, що необхідно записувати під час руху. Моделі з двома камерами та якістю відео Full HD будуть коштувати значно дорожче, але вони мають ряд переваг.

Відеореєстратор з двома камерами має фронтальну камеру, яка розташована з лицьового боку. Вона основна і фіксує все, що відбувається перед автомобілем. Друга камера може бути виносною і вбудованою. Виносний варіант фіксують на задньому склі або в районі номерного знака. Завдання такого обладнання знімати все, що відбувається позаду машини. Якщо камера вбудована, її використовують для знімання всередині салону. Двокамерні моделі будуть цікаві всім, хто займається пасажирськими перевезеннями або повинен фіксувати все, що відбувається в салоні. У разі виникнення конфлікту, друга камера запише те, що відбувається, що і стане доказом при зверненні до суду та інших інстанцій.

Переваги двокамерних моделей:

 • Фіксація на два об’єктиви дозволяє передати чітку послідовність подій на дорозі. Багато хто використовує другу камеру для зручної та безпечної парковки.
 • У моделях встановлені потужні акумулятори, які дозволяють вести знімання, навіть після відключення від електромережі машини.

Двоканальні відеореєстратори представлені трьох типів: реєстратор дзеркало, двоканальний реєстратор з прихованою установкою і стандартна класична модель з двома камерами. Головний недолік таких моделей – друга камера завжди буде записувати відео в більш низькій якості.

Одноканальні реєстратори також справляються з поставленим завданням і коштують набагато менше. Тому про доцільність покупки одноканального або двоканального відеореєстратора потрібно думати, виходячи з власних потреб. Також ви можете розглянути багатоканальні моделі, які дозволяють обробляти сигнали з 3-х і 4-х камер. Однак варто враховувати, що крім витрати на саму покупку, доведеться вкласти кошти на установку такого обладнання всередині салону.

Додаткові опції Wi-Fi, GPS, спідкам

Наявність додаткових корисних фішок – це добре, але за кожну доведеться доплатити. Розбираючись в технічних особливостях кожної з корисних функцій, можна підібрати відеореєстратор під себе. Фахівці вказують, що обов’язковим вважається наявність GPS-навігатора, який дозволяє зберігати маршрут поїздки і в разі необхідності ділитися ним з друзями або колегами.

Наявність інфрачервоного підсвічування дозволяє фіксувати те, що відбувається на дорозі в темну пору доби, а також підсвічувати особу інспектора. Додатково можуть бути встановлені детектори руху та інші датчики. Кожну додаткову функцію ми розглянемо окремо, оскільки ці технології заслуговують більш детального уваги.

Підбір відеореєстратора починається з цінової категорії і далі переходить в технічні характеристики, які також необхідно враховувати при купівлі обладнання. У відеореєстратора є об’єктив, процесор і матриця. Важливо знати кут знімання і частоту кадрів. Розуміння внутрішнього устрою і принципів роботи відкриває цілісну картину і дозволяє підібрати пристрій під певний бюджет і вимоги автомобіліста.

Як вибрати реєстратор для автомобіля

Щоб підібрати хороший реєстратор, необхідно розібратися в його технічному оснащенні. На ринку з’явилося багато цікавих моделей, які заслуговують на увагу і пропонують нові рішення. Але якщо ви новачок і не знаєте якому обладнанню віддати перевагу, для початку необхідно вивчити особливості, які впливають на продуктивність, якість відео і ціну виробу.

Форм-фактор

Девайси, як мобільні телефони, можуть бути представлені в різному виконанні. Зовнішній вигляд впливає на надійність конструкції, її міцність і інші особливості.

 • Класичний відеореєстратор нагадує геометричну фігуру паралелепіпед. Це стандартний і найпопулярніший варіант. У цьому випадку розміри діагоналі дисплея безпосередньо впливають на розміри корпусу, тому можна підібрати компактні і більш габаритні конструкції.
 • Форма циліндра раніше використовувалася в технологіях преміум-класу, але з розвитком ринку такі моделі з’являються в середній і бюджетній ціновій категорії. Однак на нашому ринку подібні конструкції не мають попиту і представлені в обмеженому асортименті.
 • Моделі з виносними камерами використовують для непомітної установки оптики всередині салону автомобіля. Така конструкція відрізняється наявністю спеціальної коробки, де захована вся електроніка. На корпусі розташована плата з CMOS-сенсором. Не дивлячись на всі зручності, такі моделі також не прижилися на нашому ринку. У більшості випадків їх використовують власники мототранспорту.
 • Штатний реєстратор має одну головну перевагу – підключення до борту мережі в обхід прикурювача. Багато автомобілістів вибирають такий варіант, бо він складний в монтажі і демонтажі, що є кращим захистом від грабіжників.
 • Модель з двома камерами в одному корпусі. Подібні технології використовує більшість водіїв маршруток та іншого автотранспорту для перевезення людей. Принцип моделі базується на розташування двох камер: одна записує те, що відбувається на дорозі, а інша – в салоні. Підходить для всіх, хто працює у сфері пасажирських перевезень. У разі виникнення гармидеру, бійок або сварок, водій завжди може надати безпосередній доказ для представників дорожньої інспекції.
 • Одна з цікавих моделей – реєстратор за типом накладки на дзеркало заднього виду. Вибираючи такі конструкції потрібно відразу думати про покупку другої камери. Наприклад, камера заднього виду, яка буде записувати те, що відбувається позаду автомобіля.

В асортименті магазину Фокстрот ви знайдете моноблоки і розкладачки. Розкладачки це моделі з відкидною конструкцією, які поступаються моноблокам в міцності. Більшість виробників бюджетних реєстраторів використовують пластикові шарніри, тому вони через час приходять в непридатність. Серед топмоделей можна виділити:

 • Prestigio RoadRunner 410DL
 • AdvoCam-FD Black DUO
 • TrendVision aMirror 10 Android
 • TrendVision k2s / P2D Pro
 • Roadrunner HD1

Кріплення

Ще одна велика категорія, яка представлена різними видами. Для початку необхідно визначитися який тип подачі живлення необхідний:

 • Через кронштейн – підходить для тих, хто не планує на ніч залишати відеокамеру в машині. Знімати її дуже просто, бо обладнання не кріпиться за допомогою дротів.
 • Напряму – представлені більш широкою категорією. Підключення кабелю відбувається в роз’єм на корпусі. Така технологія підійде тим, хто не хвилюється за відеореєстратор, залишаючи його на ніч в машині.

Наступні відмінності стосуються з’єднання реєстратора і кронштейна. Переважна більшість автомобілістів вибирає магнітний тип. Він вважається технічно оснащеним і допомагає швидко встановлювати і демонтувати відеореєстратор. У технології немає гвинтиків і інших деталей, які необхідно замикати. Тренд на магнітні кронштейни почався понад 3 років тому і досі утримує лідерство. У 2020 році вперше стали з’являтися бюджетні моделі з магнітним кронштейном. Багато варіантів виконані з якісних матеріалів і надійно закріплюються в авто.

Спосіб кріплення до скла

 • Вакуумна присоска – найпоширеніший тип кріплення. Перед тим як використовувати присоски, необхідно ретельно знежирити скло, в іншому випадку, камера просто відвалиться. Одна з переваг – можливість змінювати положення, якщо спочатку воно було підібрано неправильно.
 • Скотч 3M – це менш габаритне кріплення, яке дозволяє надійно зафіксувати реєстратор на склі. Один з недоліків і переваг одночасно – від’єднати таке кріплення без спеціального обладнання неможливо. Тому під час руху по бездоріжжю можна не переживати за збереження реєстратора. Не забувайте, що вибирати місце установки потрібно ретельно, так як від’єднати його вже не вийде.

Всі типи кріплень обладнання дозволяють розгортати камеру на 180 градусів в салон, або рухати вперед-назад.

Об’єктив

Наступний пункт – це об’єктив. Найголовніше в об’єктиві це лінза. Сучасні виробники використовують скло і пластик. Пластик зустрічається в бюджетних моделях і не є практичним. Сьогодні з’являється все більше моделей в економ категорії зі склом, бо це міцний і практичний матеріал, який витримує перепади температур і не тьмяніє з часом.
Другий пункт, який необхідно знати при виборі об’єктива – це кількість лінз. Тут діє правило, чим більше лінз, тим якісніше знімання. Оптимальний набір від 5 до 7. Якщо необхідно якісно знімати в темний час доби, варто вибирати реєстратори з великою кількістю лінз. Однак значного впливу цей параметр не має, бо існують інші характеристики, від яких залежить якість зображення.

Ті, хто хоче максимально заглибитися в процес вибору, можуть ознайомитися з особливостями діафрагми. Хто не хоче заглиблюватись, вибирайте моделі, де показник діафрагми менше. Цей параметр також не є важливим, так як існують і інші, наприклад, процесор і матриця, від яких буде залежати якість.

Ще одна характеристика, яка відноситься до об’єктива – це кут огляду. Тут все простіше: широкий кут огляду дозволяє читати номера на великих дистанціях, менший – дозволяє охоплювати тільки номери машин, які їдуть по прямій, інші смуги не потраплятимуть в об’єктив.

Виробники пропонують ширококутні об’єктиви з ефектом риб’ячого ока. Оптимальні показники становлять від 120 до 170 градусів огляду. Рекомендувати універсальний параметр складно, бо кожен підбирає кути огляду, в залежності від особистих уподобань. Золота середина – 120-140 градусів, цього вистачить, щоб автореєстратор записував відразу три смуги руху.

Процесор

Описувати цей параметр складно, так як більшість виробників не дуже поширюють інформацію, щодо процесорів. Та і сам споживач не потребує такої інформації, так як дорогі моделі і середньої якості можуть працювати на одному і тому ж процесорі і демонструвати хороші показники.

Матриця

Параметр, з яким треба познайомитися при виборі матриці, це її фізичний розмір. Великий CMOS-сенсор передає чітку картинку і більше світла. Навіть в умовах недостатньої освітленості, зображення буде виходити світлим і чітким. Середнім розміром вважається матриця 1/3″і 1 / 2,7″, зустрічається в моделях середнього сегмента. Якщо в описі вказана матриця 1/4″ – це перша ознака того, що перед вами реєстратор економкласу, який не відповідає заявленим характеристикам і не підходить для якісного зображення.

Розмір зображення

Один з найважливіших показників, який цікавить всіх покупців: який формат вибрати.Зараз представлені формати від Full HD до 4K. Розберемо головні відмінності і переваги. Важливо відзначити, що в нових моделях практично не використовується формат HD 720, в цій технології він вважається застарілим, і його не зустріти, навіть в найдешевших і бюджетних реєстраторах:

 • Full HD 1920х1080 – зустрічаються практично у всіх відеореєстраторах і користуються неймовірною популярністю серед виробників і покупців. Такий дозвіл встановлюють і в преміальних товарах, і економкласу.
 • Super HD 2304х1296 – ще один популярний формат, який все частіше зустрічається в сучасному обладнанні.
 • Wide Full-HD 2506х1080 – технологія була розроблена російськими виробниками і допомагає відсікти все непотрібне, що не належить до обов’язкового зображення під час знімання. Наприклад, це небо або капоти машин. У деяких моделях подібні розміри встановлюють за замовчуванням. Незважаючи на високі показники продуктивності, такий формат не має попит.
 • Quad Full HD 2560х1440 – встановлений в реєстраторах з потужним процесором.
 • 4K UHD 3840х2160 – технологія тільки починає розвиватися і ще не так часто зустрічається в реєстраторах. В основному, її використовують виробники дорогого обладнання.

Вибираючи формат зображення, багато хто забуває просту істину – це ніяк не впливає на якість знімання, наявність засвічувань, чіткість, якість зображення, знятого в темряві. Найголовнішими показниками в техніці є процесор, об’єктив і матриця. Тому не женіться за топовим форматом, якщо це не дозволяє бюджет. Full HD продовжує користуватися заслуженою популярністю і зустрічається в більшості представлених моделях на ринку.

Частота кадрів

Потужні процесори працюють з частотою 30 кадрів в секунду. Якщо показник менше, це вказує на не технічно оснащене обладнання. В цьому випадку картинка виходить змащеною, а в нічний час доби доведеться постаратися, щоб розглянути цікаву вам деталь. Багато хто намагається придбати реєстратори, що працюють з частотою 60 кадрів в секунду, але потреби в таких цифрах немає. 30 кадрів в секунду вистачає для отримання чіткого зображення, навіть проїжджаючи на великих швидкостях. Звертайте увагу на частоту кадрів, якщо купуєте китайські товари. Дуже часто виробники люблять вказувати неправильні цифри та округляти до цілого значення, те, що не є дійсністю. Тому велика ймовірність, що замість обіцяних 60 кадрів в секунду можна отримати всього лише 45.

Карта пам’яті

У карті пам’яті потрібно звертати увагу на дві характеристики – це швидкість і обсяг. Існує думка, що чим більший об’єм, тим більше зберегтися інформації. Оптимальним варіантом багато хто вважає 16GB і більше. Як показує практика і тестування, 8GB цілком достатньо, щоб записувати відео у високій якості безперервно протягом години. Але тут слід вибирати карту, виходячи з моделі. Для однокамерних досить і 8GB, а для двокамерних вже варто купувати варіанти 16GB. Для тих кому необхідно вести безперервне знімання, навіть коли автомобіль знаходиться на паркуванні, слід купувати 32GB і більше.

Ще один важливий показник – швидкість. Тут багато покупців знову стикаються з некомпетентними продавцями, які пропонують неправдиву продукцію. Щоб не помилитися і не отримати кота в мішку, слід купувати відеореєстратор однієї марки з картою пам’яті в перевіреному магазині. Купуючи карти дешевше, можна отримати втрату зображення та інші сюрпризи. Тому краще вибирати оригінальну продукцію в перевірених фізичних або інтернет-магазинах, таких як Фокстрот.

Блок живлення

Традиційний акумулятор, який встановлений сьогодні в усій техніці – це літій-іонний. Він відповідає високим характеристикам і має ряд переваг, наприклад, автономне знімання до 2 годин. На ділі оцінити такі переваги можуть не всі, так як не у багатьох автомобілістів є необхідність в автономному фільмуванні. Крім незаперечних переваг існує і ряд недоліків, так як літій-іонні батареї мають властивість здуватися і дуже примхливі до перепадів температури, сонячного світла і втрачають частину заряду при сильному холоді або спеці. Зазвичай, виробники всіляко намагаються удосконалити технологію, але, якщо ви хочете продовжити життя свого обладнання, необхідно дотримуватися нескладних правил.

 • Не рекомендується використовувати літій-іонні батареї при екстремально низьких і високих температурах.
 • Не рекомендується проводити повний розряд акумулятора, це в рази знижує його працездатність і скорочує термін експлуатації.
 • Якщо акумулятор довго пробув на морозі, дочекайтеся, поки він нагріється до кімнатної температури і не починайте зарядку відразу.
 • Будьте готові до того, що при мінусовій температурі заряд батареї почне швидко скорочуватися.

А якщо потрібно користуватися відеореєстратором в екстремальних умовах? Виробники пропонують суперконденсатор. Це блок живлення, який здатен працювати при екстремальних температурах. Робочий діапазон елементів складає від -30 до +60 ° С, що перевищує стандартні показники літій-іонних акумуляторів, які працюють в умовах від 0 до + 50 ° С. Суперконденсатор має такі характеристики:

 • Витримує перепади температури, не втрачає продуктивність на морозі і спеці. Під дією високих або низьких температур ніколи не виходить з ладу. Вважається однією з найнадійніших технологій.
 • При довгому знаходженні при мінусовій температурі не втрачає свій заряд.

Один з недоліків технології – відсутність автономного знімання. Суперконденсатор здатний записувати тільки поточний час.

З головними критеріями вибору відеореєстратора ми познайомилися. Тепер ви знаєте як вибрати хороший відеореєстратор для автомобіля. Але крім основних характеристик, існують і додаткові опції, які покращують роботу техніки, і підвищують зручність використання. Вони представлені різноманітними сучасними технологіями і не завадять, якщо ви зацікавлені в покупці технологічно оснащеного реєстратора, який відповідає сучасним тенденціям.

Додаткові функції

Перше, без чого складно уявити сучасну техніку, це Wi-Fi. Наявність вай-фаю забезпечує доступ до реєстратора зі смартфона або інших джерел, які працюють на операційній системі iOS або Android. Навіщо ця функція потрібна, і коли вона може знадобитися.

Наявність Wi-Fi дозволяє без попереднього завантаження переглядати відео. Це може бути корисним на дорозі і в той час, коли виникають складнощі з патрульними. Перегляд відео є не у всіх моделях реєстраторів. Для цього доведеться завантажувати відео на смартфон. Ситуація ускладнюється, коли матеріал подається лише назвою файлів. Знайти в цьому списку необхідні, дійсно, важко. Щоб відкрити необхідний доведеться перебирати кожен файл, що розтягується на тривалий час. Тому завжди шукайте обладнання з можливістю віддаленого перегляду. Можливість перегляду зі смартфона – одна з важливих функцій, тому не буде зайвою. Перед використанням такої техніки доведеться розібратися з технологією, так як у багатьох новачків можуть виникнути складності.

Хмарні сервіси

Хмарні сервери відомі всім, завдяки швидкій передачі і зберіганню інформації. Навіщо така технологія відеореєстраторам? Почнемо з того, що зустріти її в бюджетних моделях і середньої цінової категорії практично неможливо. Сервіси встановлюють в моделі від 7000 грн. Вони дозволяють миттєво виходити в інтернет і в режимі реального часу дивитися розташування машин на мапі.

Друга перевага – це додатковий протиугінний захист. У разі несанкціонованого проникнення або будь-якого впливу на автомобіль, на смартфон будуть приходити сповіщення. Попри високу вартість, технологія повністю себе окупає, так як в непередбачуваній ситуації можна зупинити евакуацію автомобіля, або в режимі онлайн дивитися, що відбувається з машиною. Це завжди корисно для тих, хто живе в багатоквартирних будинках або на приватній території. Своєрідне охоронне спостереження ніколи не буде зайвим, особливо, коли питання стосується безпеки автомобіля.

Вибираючи хмарні сервіси необхідно розуміти, що додатково доведеться встановлювати 4G модем для бездротового виходу в інтернет. Займатися установкою самостійно не рекомендується, тому заздалегідь закладіть в бюджет витрати на майстра, який може провести монтаж. Для одноканальних і двоканальних реєстраторів ця сума різна.

GPS

Функція GPS знадобиться мисливцям, шукачам пригод і людям, які люблять досліджувати нові території і хочуть запам’ятати маршрут. На ділі використання GPS може заподіяти шкоду. У них встановлені літієві акумулятори, про які ми розповідали вище. Знаючи їх недоліки та непереносність високих і низьких температур, при виході з ладу, відео просто не буде збережено. Під час події, або ситуації, яка виникне на дорозі, довести свою правоту буде складно.

Також багато хто скаржиться на скидання налаштувань, які відбуваються при включенні і виключенні GPS. Неправильна інформація на відео може також стати джерелом проблем, якщо запис використовується в суді. Винятком є ті системи GPS, які налаштовуються за даними супутників. Вони правильно виставляють дату і час.

G-сенсор

Технологія встановлена у всіх сучасних реєстраторах. Інша назва G-сенсора – це акселерометр. Його завдання реагувати на екстрене гальмування, прискорення і інші особливості, які характерні під час ДТП. Перевага полягає в тому, що під час підозрілої ситуації система акселерометра відзначає це відео і захищає від видалення. Багато хто бачить в цьому і негативну сторону. Так при наїзді в ями і інші нерівності G-сенсор почне позначати відео і заповнювати пам’ять реєстратора. Справитися з такою проблемою цілком реально, досить знизити чутливість акселерометра. Багато виробників борються з цим недоліком і встановлюють певну кількість місця, яке відведено для позначених файлів, щоб не гальмувати і не заповнювати пам’ять реєстратора.

ГЛОНАСС

При грамотній настройці GPS, необхідність в ГЛОНАСС відпадає. GPS і без його участі фіксує точні координати. Однак багато хто стверджує, що подібні системи необхідні під час проїзду в тунелях, або по місцевості з щільною забудовою. Але тести показують, що неправильні настройки GPS, при наявності ГЛОНАСС, тільки погіршують ситуацію.

Ходять чутки, що наявність цієї функції в реєстраторі є обов’язковою для оформлення європротоколу. Тема активно обговорюється, але ніяких передумов для введення цього поки немає. Сама по собі технологія марна, тому фахівці не рекомендують за неї переплачувати.

Спідкам (GPS-інформатор)

Вибираючи реєстратори з інформатором, необхідно віддавати перевагу тим брендам, які спеціалізуються на виробництві радар-детекторів. В цьому випадку автовласник буде отримувати оновлену базу щомісяця. Якщо ви замислюєтеся про наявність speedcam, обов’язково ознайомтеся з відгуками, які вказують на доцільність використання того чи іншого виробництва. Читання відгуків допоможе захистити себе від непотрібної покупки. Багато фахівців рекомендують вибирати реєстратори з системою з середнього або преміумсегмента.

Також доцільність такої функції викликає сумнів, коли інформатор не розрізняє смуги руху. У деяких регіонах встановлені контролери заїзду на смугу громадського транспорту. Інформатори не звертають уваги на смуги і не видають ніяких попереджень. У більшості реєстраторів спідками просто попереджають про фіксацію порушення і не вказують, яке саме правопорушення ви робите.

Поляризаційний CPL-фільтр

Наявність поляризації допомагає усувати відблиски від сонця і скляної поверхні. Технологію активно використовують в фототехніці, тому той, хто знайомий з сучасними фотоапаратами, знає, як це допомагає для отримання чіткого зображення.

Фільтр встановлюють на лобовому склі. Головна перевага – це чітка і яскрава картинка. Навіть в сонячний день, ви отримуєте нормальне зображення, на якому немає відблисків. Але у медалі є й зворотний бік: наявність фільтра в темний час доби може знижувати якість зображення.

Купити і встановити фільтр швидко не вийде, його необхідно налаштовувати і вибирати правильне положення. Тільки в цьому випадку технологія буде корисна.

Тепер ви знаєте, як вибрати хороший відеореєстратор для автомобіля. На вибір впливає безліч характеристик, які потрібно враховувати. Найголовнішими вважаються процесор, матриця і об’єктив. Не женіться за дорогими моделями, так як на сучасному ринку висока ціна не є запорукою якості. В середньому ціновому сегменті представлено досить цікавих моделей. Орієнтуйтеся на технічні характеристики і відомі бренди, які у всіх на слуху.

Корисні поради

 • Залишаючи машину, завжди забирайте з собою відеореєстратор. Багато власників рекомендують знімати і кріплення. Бувають ситуації, коли зловмисники розбивають лобове скло, помічаючи, що на ньому розташоване кріплення. Злодій в цій ситуації не передбачає, що камера може бути знята. Тому краще не ризикувати і забирати техніку з собою.
 • Виїжджаючи на дорогу, не забудьте перевірити точність дати і часу, яка буде записана на відео. При наявності розбіжностей або збою, довести свою правоту в правоохоронних органах буде складно. У деяких випадках розбіжності дати і часу з реальними подіями, є причиною для відхилення використання відеоматеріалів в ході розслідування.
 • Завжди включайте реєстратор, як тільки починаєте рух. ДТП та інші ситуації можуть статися, навіть у дворі будинку.
 • Більшість моделей реєстраторів працюють від автоприкурювача. Одне зайняте гніздо перекриває доступ до зарядки телефону. З цієї ситуації є вихід, можна використовувати трійник. Однак в цьому випадку варто бути обережним і не використовувати відразу два і більше потужних пристроїв одночасно. Мінімальне, що може трапитися – запобіжник згорить.
 • Зберігайте в бардачку додатковий носій, на випадок, якщо інформацію потрібно буде скопіювати. Ніколи не віддавайте оригінали відео, заздалегідь не зробивши копію. Якщо відеореєстратор з’єднаний зі смартфоном або планшетом зробити копіювання даних дуже просто.
 • Не забувайте, що техніка з АліЕкспресс може не відповідати заявленим характеристикам, тому не женіться за дешевизною, а вибираєте відеореєстратори, представлені в офіційних магазинах. Цінова категорія буде відрізнятися незначно, але зате ви придбаєте гідну техніку, яка прослужить довше одного сезону.

Топ кращих моделей

GAZER F225 – виробник пропонує можливість двостороннього запису з камери. Одна спрямована на дорогу, а інша – в салон автомобіля. Апаратура підтримує карту до 128 ГБ і має додаткові опції, такі як реакція на радари, нагадування про включення фар і наближення до складних ділянках. Також подібна технологія має функцію «Антисон», яка автоматично включається в темний час доби.

ASPIRING AT160 – має багато позитивних відгуків, завдяки високоякісному фільмуванню в темний час доби. Дозволяє знімати під час стоянки без увімкненого мотора. Відрізняється простим управлінням, високою передачею відео і звуку. Стійкий кріпильний механізм – додатковий бонус. Це один з найяскравіших представників середнього цінового сегмента.

GAZER F720 – основна перевага це вбудований Wi-Fi модуль, а також можливість з’єднання реєстратора зі смартфоном і попередній огляд запису. Виробники подбали про корекцію експозиції, тому, якість затемнених зон значно збільшилась. Також це один з найменших за габаритами реєстраторів. У комплекті може поставлятися пульт дистанційного керування.

ASPIRING AT180 – бюджетний варіант з хорошим набором додаткових функцій. Наявність нічного режиму, циклічний запис і високий рівень передачі зображення.
PRESTIGIO ROADRUNNER 133 – за мінімальну вартість автолюбитель отримує достатній функціонал, хорошу якість запису, режим циклового знімання і вбудований мікрофон. Кут огляду становить 70 градусів.

Як вибрати відеореєстратор з антирадаром: гібридні моделі

Купуючи техніку з антирадаром, дотримуйтеся наступних порад, вони допоможуть знайти гідне технічне оснащення і не прогадати з вибором. У таких реєстраторів і є свої особливості:

 • Ціновий сегмент гібридного обладнання досить різноманітний, але якщо говорити про золоту середину, то нормальні реєстратори цього сегмента починаються від 3500 грн.
 • Щоб вибрати гідну техніку, ознайомтеся з виробником. Довіряти можна тим компаніям, які розробляють радар-детектори понад 5 років. Багато компаній паралельно можуть займатися розробкою і інших технологій, але вас повинен цікавити тільки радар-детектор.
 • Така техніка обмежена по функціоналу і в ній практично не зустрічаються додаткові корисні опції, як в стандартних реєстраторах. Тут швидше за все буде відсутнє підключення через кронштейн або необхідний Wi-Fi модуль. Справа не стосується цінового сегмента, навіть дорожчі вироби все одно не мають додаткових опцій. Виходить, що за функціонал доводиться розплачуватися відсутністю необхідних фішок.
 • На ринку представлено два типи гібридних реєстраторів, одні поставляються з рупорної антеною, а інші з патч-антеною. Разючих відмінностей в цих двох технологіях немає. Але, практика показує, що гідні виробники завжди віддають перевагу саме рупорній антені або частково від неї не відмовляються. Така технологія зустрічається в обладнанні вартістю вище 4000 грн. Патч-антени викликають сумніви, якби ця технологія, дійсно, була корисною, бренди стали б її впроваджувати масово.

Орієнтуючись на ці характеристики, можна підібрати гідне обладнання, яке прослужить на совість. Підбираючи техніку, орієнтуйтеся на свої потреби, так як багато додаткових функцій, не означає, що вони корисні і цікаві саме вам. Якщо дозволяє бюджет, тоді варто розглянути дорожчі моделі, але не відмовляйтеся від тверезої оцінки: якщо функції з моделі «преміум» вам не потрібні, не варто за них переплачувати.

Висновок

Установка відеореєстратора необхідна в багатьох випадках. Не варто вибирати найдешевші моделі, так як в цій ситуації важлива якість знімання, наявність часу і дати, які правильно відображаються на екрані.

Наявність реєстратора допоможе захистити себе в разі ДТП і спілкуванні з органами правопорядку. Також наявність відеореєстратора допоможе знайти свідків і довести невинність.

На ринку представлено велике розмаїття реєстраторів. Вибираючи техніку, звертайте увагу на чотири фактори:

 • дозвіл відео;
 • кут огляду;
 • запис звуку;
 • кількість камер.

Якщо ви не хочете говорити про технічні характеристики занадто глибоко, цих параметрів буде достатньо. Не забувайте читати відгуки, відвідувати форуми і радитися з автолюбителями, які вже користувалися подібною технікою. Також багато авторитетних видань публікують топи і новинки, які заслуговують на увагу. Поставтеся до покупки реєстратора з повною відповідальністю, так як його основне завдання, захистити ваші права в екстреній ситуації.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів