Все, що потрібно знати про випрямляч волосся

На шляху прагнення до краси ми часто стикаємося з наслідками наших експериментів. Наприклад, бажаючи зробити гарну зачіску, ми використовуємо плойки, випрямлячі для волосся та інші прилади. Внаслідок цього наше волосся піддається регулярному стресу і втрачає свою природну структуру, блиск і красу. Що ж робити? Адже нам так хочеться мати стильну і красиву укладку. Для того щоб вплив на волосся був менш згубним, пропонуємо ознайомитися з деякими актуальними порадами.

Плойка для волосся в дії

  1. Якщо ви придбали випрямляч для волосся з терморегулятором, ви зробили правильний вибір. Щоб волосся не стало ламким та пересушеним, під час випрямлення рекомендовано виставляти невисоку температуру. Особливо це важливо, якщо ваше волосся вже не раз піддавалося такому укладанню. Максимальний рівень температури не повинен перевищувати 200–220 градусів.
  2. Перед використанням випрямляча нанесіть на волосся термозахисний засіб. Так ви створите захисний шар і зменшите негативний вплив гарячих пластин.
  3. Випрямляйте волосся одним плавним рухом — починаючи від коренів і закінчуючи кінчиками пасом.
  4. Давайте вашому волоссю «відпочинок» і необхідне «підживлення». Один раз на тиждень або два застосовуйте підживлюючу або зволожуючу маску для волосся.

Використання випрямляча для волосся

Користуватися таким приладом можна в різних цілях. Якщо ви думали, що ним можна тільки випрямляти волосся, то ви сильно помилялися. За допомогою цього пристрою ви можете також зробити гарні локони.

Як правильно завити волосся:

Починайте роботу тільки з сухим волоссям.

Щоб у вас вийшли «спіральки», затисніть невелике пасмо волосся (випрямляч повинен перебувати в перпендикулярному положенні щодо волосся) і за допомогою одного руху вниз поверніть пристрій навколо своєї осі, встановивши у вертикальному положенні. Проробіть так із кожним окремим пасмом.

Як правильно завивати волосся за допомогою прасування

Ще один спосіб завивки заощадить ваш час:

відокремте пасмо, скрутіть його джгутом і проведіть випрямлячем уздовж всієї довжини волосся. Кінчики можна не чіпати — так у вас вийдуть спокусливі великі локони.

Інший спосіб завивки - беремо пасмо, скручуємо її джгутом і проводимо випрямлячем уздовж по всій довжині волосся.

Як правильно випрямити волосся:

  • ваше волосся обов’язково має бути сухим (якщо ви нанесли спеціальні засоби, почекайте, поки вони вберуться);
  • відокремлюючи кожне пасмо, проведіть випрямлячем уздовж волосся одним плавним рухом — від коренів до кінчиків. Пасмо не має бути ширше пластин випрямляча;
  • одного проведення буде досить для ефективного результату. Починайте укладання з нижніх потиличних пасом.

Як правильно випрямляти волосся

Лайфхак

Ви зможете використовувати випрямляч для волосся й у побутових умовах. Наприклад, щоб ідеально відпрасувати комірець сорочки. Просто нагрійте випрямляч до певної температури (не найвищої) і проведіть кілька разів комірцем. Таким же чином можна прасувати і краватку (якщо це необхідно).

Як доглядати за випрямлячем для волосся

Для того щоб ваш випрямляч довго й ефективно працював, необхідно дотримуватись деяких правил:

  1. Після використання завжди вимикайте випрямляч із мережі.
  2. Слідкуйте за чистотою пластин пристрою — періодично очищайте їх за допомогою вологої серветки. Робити це потрібно, коли пластини гарячі.
  3. Після використання дайте пристрою повністю охолонути та складіть акуратно шнур живлення, щоб він не пошкодився.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
абоКоментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів