Xiaomi показала новий гаджет

Ще один зручний девайс у «скарбничку» популярного бренду Xiaomi: цього разу компанія розробила ліхтарик-повербанк, який відрізняється компактним розміром. Новий гаджет називається MiJia Portable Flashlight, зовні він нагадує звичайний ліхтарик, вага якого становить 103 грами. У новинку інтегрований акумулятор потужністю 3350 мАг, а також два інтерфейси: USB і microUSB, за допомогою яких можна заряджати інші відповідні гаджети. Максимальна вихідна потужність – 5 Вт.

Крім цього, пристрій працює як яскравий ліхтарик – у нього вбудований світлодіод Lumileds потужністю в 240 люмен. Користувачеві новинки MiJia Portable Flashlight доступні 11 рівнів регулювання яскравості освітлення. Є також окремий чип, який дає можливість автоматично зменшити яскравість ліхтарика.

Ліхтарик-повербанк MiJia Portable Flashlight

Попередня вартість цього зручного гаджета буде становити приблизно 12 доларів США. MiJia Portable Flashlight легко поміститься в маленьку сумочку або навіть до кишені верхнього одягу, що дуже зручно в повсякденній експлуатації.

Зарядка гаджетів

Зарядка гаджетів

Коли можна буде придбати «розумний» ліхтарик-повербанк у нашій країні – поки не зрозуміло. Будемо стежити за новинами й обов’язково ділитися ними 😊

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
абоКоментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів