Офіційний реліз Call of Duty: Modern Warfare

Офіційний реліз Call of Duty: Modern Warfare відбудеться 25 жовтня 2019 року на PlayStation 4. Зараз гра вже доступна для попереднього замовлення на сайті Фокстрот.

Call of Duty: Modern Warfare не варто плутати з Call of Duty 4: Modern Warfare, яка вийшла в далекому 2007 році. Це перезапуск гри, яка колись зробила Call of Duty найпопулярнішим шутером від першої особи. Ось що відомо про гру зараз.

Розробники пообіцяли запустити кілька цікавих речей. Серед них перегляд погляду на те, як виглядає сучасна війна у 2019 році, більш жорсткі моральні дилеми та рішення.

Також користувачі побачать давно знайомих персонажів – капітана Прайса і Джона Мактавіша – Соупа. Тільки тепер головний герой вийде зі звичного образу Рембо і буде битися із супротивниками в команді. У грі більше уваги буде приділено союзникам і командній роботі. Антагоністи матимуть більш просунуту екіпіровку й будут перевершувати героїв в силі.

Гра буде демонстрацією війни, але не в традиційному плані – битв на полях, а більш локальною, де будуть відображені невеликі зіткнення у світі, який оточує нас кожен день. Колись Call of Duty дійсно розповідав користувачам цікаві історії і, здається, розробники вирішили повернутися до цього.

Особливості геймплея

Як повідомляють інсайдери, у Call of Duty: Modern Warfare повернеться одиночна кампанія, проект позбудеться сезонного абонементу й буде підтримувати кроссплатформенну гру.

Звичний графічний двигун замінили на більш сучасний для більш реалістичної картинки. Також йдеться про підтримку розширеного динамічного діапазону, трасування променів і технології об’ємного звучання Dolby Atmos.

Трейлер гри Call of Duty: Modern Warfare:

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів