Реліз нової частини відеогри «God of War»

Шанувальники-геймери дізнаються про цю новину з радістю, адже днями виходить продовження популярної гри в жанрі «Action» – God of War 2018. Відеогра для консолі Sony PlayStation 4 підкорила чимало фанатів ігроманів. Головний герой сюжету – спартанський генерал Кратос, який бореться за справедливість. Протягом усієї дії гри йому доводиться стикатися з могутніми богами Олімпу, боротися з труднощами й перешкодами на шляху. У новій частині Кратос разом зі своїм сином відправиться в нову подорож, щоб виконати останнє бажання матері Атрея.

Нова гра 2018 року відрізняється від попередніх частин. У першу чергу, ця частина призначена для одного геймера. Також сюжет новинки заснований на скандинавській міфології, на відміну від колишніх семи ігор, які грунтувалися на грецькій міфології. Змінилася й основна зброя головного героя Кратоса – тепер це магічна бойова сокира. Загалом, геймерів чекає чимало сюрпризів і захоплюючих моментів гри.

Реліз захоплюючого екшену відбудеться вже днями, а точніше – 20 квітня. Поки любителям цієї франшизи доступний яскравий відеоролик, який змушує з нетерпінням очікувати майбутньої гри.

 

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів