Ретро-консоль від Nintendo (відео)

Днями в Німеччині пройшла спеціалізована виставка для геймерів Gamescom 2017, яка була присвячена новим іграм. У рамках виставки були представлені свіжі випуски ігор Age of Empires, трейлер Star Wars Battlefront II, Battlefield 1 Revolution Edition і інші не менш цікаві сюжети. Також геймери змогли оцінити нові гаджети, серед яких була представлена ​​приставка NES Mini. Новинку можна буде побачити вже в кінці вересня цього року.

Консоль виконана в стилі ретро – багатьох вона приємно здивує. Налаштування приставки прості: у ній доступна функція збереження й перемотування (від 40 секунд до декількох хвилин). Остання опція дасть можливість гравцеві «надолужити згаяне»: він зможе легко повернутися на деякий час назад і, наприклад, зібрати необхідні предмети в грі.

Дизайн приставки

Для користувача буде одразу доступна 21 встановлена гра. Виробник вирішив доповнити «ретро-стиль іграшки» знайомим форматом 4: 3. Корпус приставки дуже компактний.

Виробник вирішив не зупинятися на цьому, й оголосив про ще одну спеціальну версію цієї приставки під назвою Nintendo 3DS XL, яка має вийти 13 жовтня цього року. Консоль буде виконана в класичному стилі бренду. У додаток до цього, геймери зможуть випробувати відразу три нових гри для консолі: Luigi’s Mansion 2, Kirby і Super Mario.

Впевнені, що тепер усі завзяті геймери будуть із нетерпінням очікувати виходу новинки, щоби швидше протестувати її.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів