Ретро-консоль від Nintendo (відео)

Днями в Німеччині пройшла спеціалізована виставка для геймерів Gamescom 2017, яка була присвячена новим іграм. У рамках виставки були представлені свіжі випуски ігор Age of Empires, трейлер Star Wars Battlefront II, Battlefield 1 Revolution Edition і інші не менш цікаві сюжети. Також геймери змогли оцінити нові гаджети, серед яких була представлена ​​приставка NES Mini. Новинку можна буде побачити вже в кінці вересня цього року.

Консоль виконана в стилі ретро – багатьох вона приємно здивує. Налаштування приставки прості: у ній доступна функція збереження й перемотування (від 40 секунд до декількох хвилин). Остання опція дасть можливість гравцеві «надолужити згаяне»: він зможе легко повернутися на деякий час назад і, наприклад, зібрати необхідні предмети в грі.

Дизайн приставки

Для користувача буде одразу доступна 21 встановлена гра. Виробник вирішив доповнити «ретро-стиль іграшки» знайомим форматом 4: 3. Корпус приставки дуже компактний.

Виробник вирішив не зупинятися на цьому, й оголосив про ще одну спеціальну версію цієї приставки під назвою Nintendo 3DS XL, яка має вийти 13 жовтня цього року. Консоль буде виконана в класичному стилі бренду. У додаток до цього, геймери зможуть випробувати відразу три нових гри для консолі: Luigi’s Mansion 2, Kirby і Super Mario.

Впевнені, що тепер усі завзяті геймери будуть із нетерпінням очікувати виходу новинки, щоби швидше протестувати її.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
абоКоментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів