Sony показала, як виглядає геймпад для PlayStation 5

Sony PlayStation показала геймпад для нового покоління PS5 – DualSense. Це наймасштабніше оновлення дизайну контролерів Sony за останні 20 з гаком років.

Геймпад отримав багато внутрішніх змін – раніше заявлений тактильний зворотній зв’язок і нові «адаптивні тригери», які можуть регулювати опір. Також з’явився вбудований мікрофон, перший у геймпадів Sony, і (давно очікуваний) порт USB-C.

Нова двоколірна схема схожа за стилем на PlayStation VR, а перероблений дизайн, з більш округлою формою кнопок і ручок виглядає дуже футуристично. Можна припустити, що консоль PS5 матиме схожий зовнішній вигляд.

DualSense

ТЕХНОЛОГІЧНІ НОВОВВЕДЕННЯ DUALSENSE

Зворотній тактильний зв’язок – є основним досягненням розробників, він замінює функцію вібрування попередніх контролерів, забезпечує різні рівні опору рухам гравця. Наприклад, у гоночній грі він може імітувати повільне водіння по бруду й бездоріжжю.

Кнопки тригерів також матимуть адаптивний зворотній зв’язок, тому гравці зможуть відчувати натяг, наприклад, під час стрільби з лука.

Фото DualSense

Центральна сенсорна панель, як у DualShock 4, була збережена. Світлову панель розробники зробили більш помітною, раніше вона перебувала на лицьовій стороні, а тепер буде розташовуватися з боків сенсорної панелі і візуально розширювати простір взаємодії.

Кнопки керування DualSense

Також було додано мікрофон, щоб гравці могли спілкуватися з друзями без підключення гарнітури. Підключатися до консолі й заряджатися геймпад буде за стандартом USB-C.

«Наша мета з DualSense – дати гравцям відчуття того, що їх перенесуть в ігровий світ, як тільки вони відкриють коробку», – сказав Хідеакі Нішіно. «Ми хочемо, щоб геймери відчували, що контролер – це розширення їх власних можливостей. Нам хотілося, щоб контролер відчувався максимально природно і гравці забували про те, що в них у руках щось є!»

Кнопка «Share», яка дозволяла власникам PlayStation 4 швидко публікувати скріншоти і відеоролики про свої ігри, була збережена, але тепер називається «Create».

«Ми знову пропонуємо гравцям нові способи створення епічного ігрового контенту, яким можна поділитися зі світом, або просто для задоволення», – написав Нішіно. «У нас буде більше подробиць про цю функцію, коли ми підійдемо ближче до запуску».

Після презентації не обійшлося й без мемів, користувачі Twitter не змогли не помітити, що дизайн DualSense вже дуже нагадує Xbox.

Вартість геймпада поки невідома, швидше за все вона буде оголошена ближче до релізу PlayStation 5. У середині березня Sony провела невелику презентацію, а ми зібрали всі подробиці про вихід PlayStation 5.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів