Електровелосипед – «корисний» і зручний вид транспорту

Показати зміст статті

  1. Bravis Sunra
  2. Bravis City
  3. Bravis Tour

Електротранспорт тільки нещодавно увійшов у моду, але вже всюди можна побачити людей різного покоління на електроскутерах, електросамокатах, моноколесах і інших засобах пересування. Жителі нашої країни оцінили зручність експлуатації компактного транспорту, адже він не вимагає витрат на бензин і не завдає шкоди екології. Ми хочемо представити вам ще один вид смарт-транспорту – це електровелосипед. Здавалося б, що можна змінити у звичному для нас велосипеді? Він і так досить популярний. Але ось велосипед із мотором – дійсно новий засіб пересування.

Електровелосипед дає можливість їздити у двох режимах: як на звичайному велосипеді – докладаючи власні зусилля, а також із допомогою електричного двигуна. Останній варіант відкриває нові можливості для їзди: можна долати великі відстані абсолютно не напружуючись. Вбудований двигун велосипеда може забезпечувати повний або частковий рух (це залежить від моделі). Відповідно, двигун велосипеда розрізняють за потужністю. Бувають моделі потужністю у 200, 300 Вт і под.

Крім двигуна, в електровелосипеді є електронний блок управління, де можна побачити дані щодо рівня заряду акумулятора і швидкості велосипеда. Акумуляторна батарея зазвичай розташована в рамі або спеціальному багажнику електрогаджета. Управління швидкістю велосипеда передбачено в його поворотній ручці.

Сучасні виробники пропонують різні за вартістю моделі велосипедів, і часто ця сума занадто велика. Але є альтернатива в співвідношенні ціна/якість: це електровелосипеди популярного виробника Bravis. Цей бренд отримав широку популярність сьогодні і його товари користуються високим попитом серед покупців. Для тих, хто не бажає платити захмарні суми за гаджет, але водночас хоче отримати якість на високому рівні, електровелосипед Bravis – ідеальний варіант. Про нього ми хочемо розповісти докладніше.

Bravis Sunra

Ця модель електровелосипеда спортивного типу розрахована для їзди міською або пересіченою місцевістю. Як ми й писали вище, у Bravis Sunra можна вибрати один із режимів для їзди: за допомогою електродвигуна або звичайним способом. Система перемикання передач Shimano RevoShift із шістьма ступенями дозволить вибрати комфортний режим для їзди: їдете ви під гірку або рівною дорогою, вам буде зручно долати будь-які відстані на цьому велосипеді. Максимальний рівень потужності в Bravis Sunra становить 350 Ватт, налаштувати необхідну потужність можна за допомогою панелі управління, яка розташована на кермі велосипеда.

Експлуатуючи електровелосипед Bravis Sunra можна розвинути швидкість до 28 кілометрів на годину. Усього в моделі 8 швидкісних режимів, запас ходу – 60 кілометрів. Цього достатньо для пересування містом. Максимальний кут підйому дорівнює 10°.

У Bravis Sunra встановлена ​​знімна літій-іонна батарея, час повної зарядки якої становить 6 годин. Завдяки використанню електричного двигуна велосипед вимагає мінімальних витрат на обслуговування. Це зручно й економно.

Електровелосипед Bravis Sunra

Bravis City

Більш класична модель, якщо порівнювати з першою, це Bravis City. Як свідчить сама назва, цей електровелосипед призначений для їзди містом. Тут також можна вибирати зручний спосіб їзди – за допомогою електродвигуна або без нього. У разі ускладненої дороги під час їзди під гірку запас ходу акумулятора складає 40 кілометрів. Шестиступінчаста система перемикання передач Shimano RevoShift полегшує їзду будь-якою місцевістю. З допомогою яскравої світлодіодної фари, яка розташована спереду велосипеда, можна легко й безпечно їздити навіть у темний час доби.

У Bravis City додатково встановлено задній багажник – у ньому зручно перевозити необхідні дрібниці або навіть другого пасажира.

Електровелосипед Bravis City

Bravis Tour

Цей електровелосипед напевно сподобається молодим людям, адже він дуже легкий (всього 18 кілограм) і швидкий. Bravis Tour більш маневрений і швидкий, у ньому реалізована семиступінчаста система перемикання передач Shimano RevoShift. Налаштувати режим їзди можна також за допомогою пульта управління, який розташовано на кермі. Велосипед дозволяє легко підніматися під гору і їздити нерівною місцевістю. Запас ходу акумулятора велосипеда в такому випадку становить близько 60 кілометрів.

Bravis Tour недорогий в обслуговуванні, його легко підзарядити по дорозі на спеціально обладнаних заправках і стоянках. Крім усього цього, електровелосипед – екологічний транспорт, який приносить тільки користь.

Електровелосипед Bravis Tour

Електровелосипед – чудова альтернатива іншому транспорту на сьогоднішній день. З ним не страшні будь-які пробки або труднощі на дорозі. Їзда на велосипеді тільки зміцнить ваше здоров’я та замінить відвідування спортивного залу.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів