Apple представляє новинки на презентації WWDC 2018

Учора 4 червня стартувала конференція для розробників Apple – WWDC 2018. Захід проходить у конференц-центрі McEnery міста Сан-Хосе і триватиме до 8 червня. У перший день компанія встигла показати чимало новинок, про які ми розповімо сьогодні.

iOS 12

У першу чергу відбулися поновлення в операційній системі iOS – вона стала швидше й комфортніше для користувача. У версії iOS 12 камера буде запускатися швидше на 70%, те ж стосується і всіх додатків: навіть за сильного навантаження в девайсі програми не будуть «гальмувати».

У системі поліпшений пошук фотографій – їх можна швидко знаходити за окремими категоріями: «ліс, «музей» і іншим. Вбудований алгоритм буде аналізувати дії користувача в Photos і пропонувати йому найбільш вдалі знімки. Голосові нотатки тепер же доступні в iCloud і iPad.

Зміни в голосовому помічнику Siri допоможуть краще планувати свій час: нові Shortcuts (короткі сценарії програм) у певних ситуаціях будуть «передбачати» дії користувача й запускати корисні додатки. Наприклад, якщо власник iPhone кожен день п’є каву перед роботою в одному й тому ж кафе, Siri запропонує додати віджет із замовленням на робочий стіл гаджета.

WatchOS 5

Смарт-годинник від Apple отримав свої оновлення. Власникам будуть доступні нові спортивні режими, такі як витрата калорій відповідно до серцевого ритму, йога й так далі. За допомогою Wi-Fi і стільникових мереж інтернет користувач зможе в режимі реального часу обмінюватися голосовими повідомленнями – нова функція Walkie-Talkie.

«Розумний» годинник автоматично визначить початок і закінчення тренування. Також у новому WatchOS 5 доступна покращена система повідомлень та підказок, що зробить тренування й заняття спортом більш ефективними.

MacOS Mojave

Свіжа версія MacOS Mojave отримала назву від пустелі в США. Пустеля Mojave простягнулася на кілька штатів поспіль і славиться неймовірно красивими нічними пейзажами. Система MacOS Mojave порадує користувача новим нічним режимом, функцією Desktop Stacks – це автоматичне групування файлів за різними ознаками на робочому столі комп’ютера. Є також підтримка Voice Memos, Apple News, Акцій та Home (управління гаджетами «розумного» будинку).

macOS Mojave

Продовжуємо стежити за новинами від Apple і ділитися ними.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів