Безмежний і неповторний Samsung Galaxy S8, S8+

Показати зміст статті

  1. Ідеальне поєднання комфорту і стилю
  2. Основні жести і мультизадачність
  3. Пошук місця, зображення, переклад тексту
  4. Сканер
  5. Налаштування нагадувань
  6. Екран блокування і безпека

Флагманські смартфони Samsung Galaxy S8 і S8+ уже встигли підкорити багатьох користувачів. Безмежні, захоплюючі, приголомшливі… як тільки не називають ці моделі. Адже дійсно – їхній дизайн у поєднанні з характеристиками зробив революцію у світі смартфонів. Він по праву вважається ідеально гармонійним.

Ідеальне поєднання комфорту і стилю

Дизайн Galaxy S8, S8+ не можна порівняти ні з чим: повна відсутність рамок і меж. Дивлячись в екран смартфона, можна побачити безкрайню глибину. Переглядати зображення та відео на такому екрані – одне задоволення.

Основні жести і мультизадачність

У смартфоні Samsung Galaxy S8 все просто й продумано: досить легкого дотику до екрана гаджета, щоб швидко налаштувати необхідні функції. Управління можливо навіть однією рукою. Мультиекранний режим дасть змогу виконувати кілька дій одночасно.

Пошук місця, зображення, переклад тексту

Якщо потрібно зрозуміти, де розташований той чи інший об’єкт – потрібно просто натиснути на нього й «розумний» смартфон знайде точне місце розташування. Підібрати необхідне зображення – не проблема для S8: вбудований помічник Bixby «визначить», що це й підбере схожі картинки. Часто доводиться стикатися з незнайомим текстом на іншій мові – неважливо це ресторанне меню або робочі документи. Samsung Galaxy S8 допоможе і тут: слід просто натиснути на текст, вибрати мову для перекладу і готово – вбудований перекладач відобразить документ доступною мовою.

Сканер

За допомогою вбудованого сканера райдужної оболонки ока смартфон буде повністю захищений від несанкціонованого доступу. При цьому, всі дані в гаджеті будуть легко доступні користувачеві.

Налаштування нагадувань

Система нагадувань у смартфоні Samsung Galaxy S8 – проста й ефективна. Після проведення необхідних налаштувань гаджет не дасть забути про жодну важливу справу або подію.

Екран блокування і безпека

Керувати смартфоном дуже просто: розблокувати екран можна всього за кілька секунд за допомогою сканера райдужної оболонки ока. Galaxy S8 забезпечує повний захист даних користувача – для цього в смартфон вбудований сканер відбитку пальців, можливість встановити пароль і власний патерн для блокування гаджета.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів