Для активних та ділових: смарт-годинник Huawei Watch 2 2018

Виробник Huawei представив свою чергову новинку – смарт-годинник Watch 2 2018 року. Зовні модель виглядає звичайно – стильний спортивний годинник на зап’ясті.

Фото всіх Huawei Watch 2

Дисплей «розумного» годинника Huawei Watch 2 діаметром 1,2 дюйма виконаний за технологією AMOLED, роздільна здатність дорівнює 390×390 пікселям. Як і в багатьох інших моделях, тут можна вибирати циферблат, що відображає дані, або «під настрій»: це може бути фон у вигляді карти світу, небо з різними сузір’ями або ж звичайний фон із римським циферблатом. Циферблат покритий міцним склом Corning Gorilla Glass.

Циферблат Huawei Watch 2

За продуктивність смарт-годинника відповідає процесор Qualcomm Snapdragon 2100 – він забезпечує безперебійну роботу всіх додатків і функцій.

Watch 2 отримали повний захист від води й пилу IP68. Модель підтримує SIM-карти або вбудовані eSIM, а також зв’язок 4G. Для якісного зв’язку в годиннику встановлена антена Bluetooth – у такий спосіб знижуються перешкоди й оптимізується прийом сигналу. Додатково у новинці є вбудовані модулі Wi-Fi, GPS, NFC.

Операційна система Android Wear 2.0 відкриває доступ до корисних додатків, деякі з них можуть працювати навіть без смартфона. Користувачам, які ведуть активний спосіб життя, напевно, знадобляться програми Daily Tracking, Workout і Heart Rate. Крім цього, у годиннику є вбудований помічник від Google: варто натиснути верхню головку заведення, утримати її – і власник Watch 2 отримає відповіді на свої питання.

Вбудовані датчики можуть вимірювати пульс у постійному режимі, визначати місце розташування, є також ємнісний датчик, навколишнього освітлення й барометр. Під час занять спортом користувач зможе включати музику в автономному режимі. У годиннику передбачений достатній обсяг пам’яті: вбудована на 4 гігабайти, оперативна – 768 мегабайт.

Акумулятор смарт-годинника ємністю 420 мАг забезпечить постійну роботу протягом двох днів, а в режимі «годинник» – ще довше.

Huawei Watch 2 2018 року вже доступний у Китаї, це означає, що незабаром ми також зможемо придбати новинку.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів