Huawei проти Apple: поліпшена копія навушників AirPods

Світові виробники техніки завжди конкурують один з одним, пропонуючи користувачеві нові й нові розробки, поліпшені гаджети й технології. Виробник Apple вже давно є головним конкурентом на ринку техніки, і багато брендів намагаються випустити не менш просунуті девайси або навіть поліпшити їх.

Й ось тепер компанія Huawei представила аналог популярних «епловських» навушників – бездротову модель FreeBuds. Навушники зовні схожі на відомі нам AirPods, але, порівнявши обидві моделі, можна відразу помітити явну відмінність: новинка є вакуумним типом із силіконовими амбушюрами. Тобто це популярні «навушники-затички». Крім цього, Huawei запевняє, що FreeBuds зможуть працювати без підзарядки протягом 10 годин, що у два рази довше, ніж автономна робота AirPods.

Навушники Huawei FreeBuds

Навушники поставляються в пластиковому футлярі, який автоматично заряджає їх, тільки сам кейс зовні відрізняється від «епловської» моделі. Також аксесуар FreeBuds можна буде придбати не тільки в білому, але й у чорному кольорі. Вартість новинки – € 159. Коли модель від Huawei з’явиться в продажу, поки невідомо.

Джерело: The Verge

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів