Як налаштувати смартгодинник?

Показати зміст статті

 1. Підготовчі роботи перед налаштуванням
 2. Установка і налаштування SIM-карти
 3. Налаштування дати, місця розташування і часу
 4. Синхронізація зі смартфоном
 5. Скидання до заводських налаштувань
 6. Налаштовуємо годинник в додатку
 7. Особливості настройки дитячих смарт-годинників
 8. Повідомлення
 9. Приклад: настройка Mi Band 4
 10. Приклад: настройка Amazfit Bip
 11. Висновок

Сучасний смартвотч дуже відрізняється від звичайних наручних годинників. Цей мінікомп’ютер на зап’ясті вміє визначати місцеперебування власника, спостерігати за його фізичною активністю, приймати дзвінки і відправляти електронні листи. Про те, як налаштувати смарт-годинник і отримати від експлуатації максимум задоволення – далі в статті.

Підготовчі роботи перед налаштуванням

Отже, ви отримали гаджет мрії, і жадаєте швидше випробувати всі функції. Не поспішайте відразу шукати інформацію за запитом «як налаштувати смарт браслет». Спочатку потрібно переконатися, що годинник запускається без проблем. Бажано вивчити інструкцію пристрою, щоб бути в курсі всіх нюансів роботи. Що потрібно запам’ятати з інструкції? Пін-код і назву вашого нового електронного улюбленця. Також зверніть увагу на стан акумулятора. Якщо він розряджений, зарядіть його до 100%, щоб гаджет не вимкнувся під час налаштування.

Функціонування вашого годинника передбачає наявність сім-карти? Перевірте працездатність сімки, встановивши її в телефон. Якщо карта ловить мережу і має позитивний баланс, її можна вставляти в нові смартвотч. Купили оновлену модель годинника, а до цього використовували інший браслет? Вимкніть старий пристрій перед тим, як приступати до налаштування нових смартвотч.

Установка і налаштування SIM-карти

Як налаштувати годинник Smart Watch, якщо вони працюють з сім-картою? Нюанси установки сім-карти залежать від конструкції ваших смарт-годин. Більшість сучасних моделей для дорослих не вимагають додаткових інструментів і особливих зусиль для установки або зміни сімки. Досить відкрити кришку пристрою, встановити карту в слот і поставити кришку на місце.

Але іноді для відкриття слота може знадобитися викрутка. Якщо у вашій моделі годинника слот загвинчений шурупами, обережно відкрутіть їх маленькою викруткою, витягніть захисне покриття і вставте сім-карту в отвір. Щоб карта встала на місце, іноді потрібно трохи натиснути на неї скріпкою або пальцем до клацання. Перш ніж закручувати захисну кришку, щоб закрити сім-карту, увімкніть годинник і перевірте, чи активна сім-карта (на дисплеї повинен з’явитися індикатор зв’язку). В ідеалі, sim-карту встановлюють один раз і назавжди, але, якщо вам необхідно замінити картку, робіть це максимально акуратно.

Налаштування дати, місця розташування і часу

Як налаштувати час на фітнес-браслеті? Відкрийте меню пристрою і виберіть пункт «Налаштування». У списку необхідно натиснути на «Налаштування телефону». Після цього на екрані з’явиться перелік опцій для настройки часу і дати, місця розташування, а також поновлення часового поясу. Врахуйте, що пункти меню в деяких моделях смартов можуть відрізнятися. Для того, щоб не помилитися, перед налаштуванням гаджета уважно ознайомтеся з інструкцією для вашої моделі смарта.

Синхронізація зі смартфоном

Як синхронізувати смарт-годинник з телефоном? Після того як вірний час, дата і місце розташування виставлені, потрібно вимкнути гаджет і включити блютуз на телефоні. Тільки після цього можна знову натиснути на кнопку живлення. Цей простий фокус допоможе уникнути підключення до годинника інших пристроїв і збивання налаштувань. Синхронізація зі смартфоном зазвичай не викликає складнощів, якщо обидва гаджети справні і заряджені.

Коли програма відкриється, потрібно покласти годинник якомога ближче до телефону і дочекатися закінчення синхронізації. Після того як смартфон «побачить» ваш Smart Watch, потрібно підтвердити дію, доторкнувшись до позначок на дисплеях обох пристроїв.

Скидання до заводських налаштувань

Скидання до заводських налаштувань може знадобитися, якщо користувач забув пароль для розблокування гаджету або пристрій зависає. Виконати скидання налаштувань можна декількома способами. Якщо ви забули пароль, дотримуйтесь цієї інструкції.

 • Натисніть і утримуйте кнопку живлення.
 • На екрані з’явиться повзунок вимикання, пункти «екстрений виклик» і «здоров’я».
 • Натисніть на «вимикання» – відкриється меню, в якому можна стерти контакти.
 • Виконайте інструкції на дисплеї, щоб скинути старий пароль.

Як включити смарт-годинник, якщо ці дії не спрацювали? Для Apple Watch є ще один спосіб скидання до заводських налаштувань. Необхідно з зусиллям натиснути на кнопку живлення і повзунок, утримувати її до тих пір, поки не з’явиться логотип у вигляді яблука. Тепер можна відпустити кнопки, почекати пару секунд і знову натиснути на кнопку вимикання, утримуючи її протягом 15-20 секунд, доки пристрій не перезавантажиться. Після цієї нескладної процедури смарт повинен працювати в режимі заводських налаштувань.

Налаштовуємо годинник в додатку

Багато користувачів ставлять собі питання, як налаштувати Smart Watch, щоб процес експлуатації був максимально швидким і легким. У цьому вам допоможуть програми. Сьогодні розробники пропонують безліч корисних додатків для смарт-годинників, що працюють на різних операційних системах. Стандартні програми, необхідні при ініціалізації і першому запуску, дозволяють управляти вибором циферблату і показують основні голосові команди.

З цікавих можливостей додатків можна виділити функцію контролю витрат батареї і внутрішньої пам’яті пристрою. Існує цілий ряд сервісів, що полегшують процес «спілкування» з розумними годинниками. Наприклад, можна максимально швидко включити ліхтарик, управляти звуковими профілями, заблокувати екран, змінювати послідовність виведення панелей, тощо.

Налаштування годинника в будь-якому додатку максимально прості: досить зайти в меню і переконатися, що пристрій «бачить» смарт і успішно синхронізується.

Особливості настройки дитячих смарт-годинників

Голова особливість дитячих смарт-годинників – наявність потужного GPS-трекера. Саме ця опція цікавить більшість батьків і її налаштуванню приділяється максимум уваги. Воно й не дивно, адже GPS дозволяє швидко відшукати дитину і не хвилюватися з приводу його місця розташування.

Як налаштувати дитячий годинник? Більшість моделей для дітей налаштовуються за єдиним принципом. Для того, щоб управляти годинником, завчасно встановіть на телефон додаток-трекер (SeTracker, «Де мої діти» та інші). Знайти та завантажити його можна в App Store або Play Market. Встановивши додаток, необхідно зареєструватися. Заповніть необхідні пункти, виберіть мову, придумайте пароль, і переходьте до експлуатації. Далі в додатку знайдіть меню «список пристроїв» і включіть сканування, щоб зареєструвати годинник. Реєстрація найчастіше здійснюється за допомогою введення QR-коду. Останній можна знайти на спеціальній бирці, або задній поверхні годинника.

Після реєстрації пристрою введіть ім’я дитини і свій статус, дайте підтвердження. Потім потрібно повернутися в початкове меню налаштувань і заповнити всі поля (SOS-номера рідних, режим роботи геолокації, зворотний дзвінок, члени сім’ї). Одна з найбільш корисних функцій smart baby watch – швидкий дзвінок одному з батьків шляхом затискання кнопки живлення. Так дитина зможе швидко зателефонувати родичу в екстреній або небезпечній ситуації. Як налаштувати час на дитячих смарт-годинниках? Так само як і на моделях для дорослих: в меню пристрою виберіть пункт «Налаштування». У списку необхідно натиснути на «Налаштування телефону» і далі перейти в меню установки актуального часу доби.

Повідомлення

Як налаштовувати смарт годинник, якщо ви хочете виконувати всі плани на день і вчасно відповідати на вхідні дзвінки та повідомлення? Зверніть увагу на функцію нагадувань. Сучасні моделі смарт-годинників відправляють власнику різні повідомлення. Ви ділова людина і пропущений дзвінок або електронний лист можуть коштувати вам дуже дорого? Функція повідомлень у смарт-годинниках створена спеціально для вас. Наприклад, якщо хтось дзвонить вам через Telegram або Viber, ви відразу ж довідаєтеся про це, завдяки повідомленю від смартвотч, зможете дізнатися, хто дзвонить, прийняти виклик або відправити повідомлення.

Своєчасні нагадування – також ефективний спосіб поліпшити ваші навички тайм-менеджменту. Годинники можуть нагадати вам подзвонити клієнтові або партнерові по бізнесу в певний час. Власники смартов можуть надиктувати гаджету свої плани на день, щоб не забути про важливу зустріч, завдання, приймання ліків або їжі.

Приклад: настройка Mi Band 4

Щоб швидко і правильно налаштувати смарт-годинник, виконайте наступні дії.

 • Переконайтеся, що гаджет заряджений.
 • Завантажте (або відкрийте) додаток Mifit на смартфоні.
 • Прикладіть годинник до екрана телефону і дочекайтеся контакту.
 • Натисніть на позначку на дисплеї годинника і мобільного пристрою, щоб активувати гаджет і завершити підключення.

Як налаштувати китайський смарт-годинник, якщо українська мова в прошивці відсутня? Зайдіть в меню «перевірити оновлення» на смартфоні і обновіть вбудоване ПО до останньої версії одним дотиком. Дочекайтеся закінчення процесу і перевірте годинник – українська мова повинна автоматично з’явитися на вашому пристрої. Таким чином, проблема з тим, як налаштувати китайський смарт-годинник на українську мову, буде вирішена. В налаштуваннях розумних годинників можна змінити яскравість, включити екран блокування, вибрати потрібний варіант циферблату, налаштувати повідомлення.

Що стосується налаштувань програми, користувач може встановити будильник, включити нагадування, активувати режим «підняття браслета», при якому дисплей буде загорятися кожен раз, коли ви підносите годинник до обличчя, щоб подивитися час. Також гаджет дозволяє відстежувати пульс протягом всього дня, додавати друзів, встановлювати цілі по кроках, аналізувати якість сну.

Приклад: настройка Amazfit Bip

Процедура підключення та налаштування смарта Amazfit Bip багато в чому дублює процес, описаний в попередньому пункті. Однак користувачі часто вказують на наступну проблему: смартфон «знаходить» годинник, але відмовляється підключатися до пристрою. Тоді, як налаштувати фітнес-браслет? У такій ситуації насамперед спробуйте перезавантажити блютуз.

У самому додатку Mi Fit смарт-годинник також може відображатися, як не під’єдний пристрій. В такому випадку в самому низу налаштувань програми вимкніть смарт, і знову виконайте пошук пристрою. Після перезавантаження проблема з налаштуванням Amazfit Bip буде вирішена.

Висновок

Годинники вже ніколи вже не будуть колишніми. Тепер вони прагнуть досягти рівня функціоналу смартфонів і планшетів. Якщо раніше потрібні були ділові, спортивні, повсякденні моделі, тепер достатньо купити одні смартвотч. Змінюючи ремінці і циферблат, можна удосконалювати зовнішній вигляд смарт-годинника до нескінченності.

Смарт-годинник – це новий рівень тайм-менеджменту, як наслідок, успіхів і доходів. Для тих, хто багато спілкується, гаджет також незамінний, тому що дозволяє завжди залишатися на зв’язку, не пропускати важливі дзвінки та повідомлення. Дбаєте про власне здоров’я? Смартвотч може стати для вас фітнес-трекером і особистим тренером. Стане в пригоді розумний годинник і турботливим батькам, які піклуються про місцеперебування своїх дітей.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів