Крихітка-смартфон NichePhone-S

Який із найбільш компактних смартфонів ви бачили? Колись виробник Nokia міг похвалитися невеликими моделями телефонів; пізніше «естафету» підхопили інші торгові марки. Сьогодні вже нікого не здивуєш надмірним нововведенням у мобільному телефоні, якщо, звичайно, він не буде вагою всього в 38 грамів… Так-так! Саме про таку модель телефона й піде мова. Його габарити складають 90 х 50 х 6.5 міліметрів. Незважаючи на таку компактність цей «малюк» служить як повноцінний сучасний смартфон.

Смартфон NichePhone-S

Новинку випустила японська компанія FutureModel Corporation. Модель смартфона NichePhone-S – розміром із кредитну карту, вона легко поміститься у відділенні гаманця або візитниці. Кнопкова клавіатура займає більшу частину передньої панелі смартфона. Невеликий OLED-екран діагоналлю 0.96 дюйма має роздільну здатність 128х64 пікселя. Варто припустити, що NichePhone-S передбачався як діловий телефон для дзвінків. У гаджеті реалізована операційна система Android версії 4.2, є вбудований 3G-модуль і Bluetooth. Для користувачів новинки буде доступний голосовий запис заміток і можливість відтворення музики безпосередньо з «хмари». Оперативна пам’ять становить 512 Мегабайт. По-моєму, непоганий функціонал для такої «крихти». Вбудований акумулятор ємністю 550 мАг забезпечить 3 години безперервної розмови.

У Японії вже стартували продажі маленької новинки, її вартість дорівнює 95 доларам США. Сподіваємося, що цей винахід незабаром з’явиться і в нас, адже міні-смартфон NichePhone-S прекрасно підійде для роботи діловим людям.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів