Moby — безпілотний магазин майбутнього

Прогрес нашого часу значно спрощує життя: купити будь-яку продукцію вже можна, не виходячи з дому, забронювати куди-небудь квитки теж можна онлайн. Але ось, щоб магазин самостійно розвозив товари, – такого ще ніхто не бачив.

Команда розробників зі Швеції створила проект під назвою Moby – магазин на колесах. Суть новинки полягає в тому, щоб позбавити покупців від черг.

Moby - магазин на колесах

Moby представляє собою пересувне приміщення на колесах. Магазин дуже компактний за розмірами – у ньому одночасно вміщується не більше чотирьох чоловік. При цьому, жодного продавця в приміщенні немає. Новинка працює від сонячних батарей, в ній є вбудований штучний інтелект і запрограмований маршрут поїздок.

У Moby є чіткий розклад, де він буде проїжджати. Це можна відстежити за допомогою програми. Після встановлення програми на смартфон і проходження успішної реєстрації користувач зможе дізнатися про місце пересування магазина, його зупинки. Додаток дозволяє подивитися асортимент товарів магазина і купити їх заздалегідь, поклавши в «кошик». Як тільки магазин прибуде в необхідне місце, покупець зможе забрати вже зібране замовлення в приміщенні.

Магазин на колесах Moby в додатку

Зробити покупку можна і в самому Moby: при вході користувача вітає голографічний віртуальний помічник, який відразу визначає вартість покупки. Щоб швидко оплатити чек, в магазині можна скористатися банківською картою. Асортимент товару новинки буде найрізноманітніший – в Moby можна буде купити абсолютно все: від пляшки молока та стіків з кавою до кросівок і лампочок. Вибравши товар безпосередньо в магазині, можна відсканувати його штрих-код за допомогою смартфона, і оплата буде знята з карти автоматично.

Крім усього цього, магазин за потребою автоматично буде заїжджати на склад для поповнення запасів товару.

Проект Moby знаходиться на стадії тестування: перший мобільний магазин на колесах уже «катається» Шанхаєм. Якщо все пройде успішно, і проект знайде популярність у користувачів, розробники планують розширити функції пересувного магазина, щоб він доставляв продукти одразу додому.

Чекатимемо на позитивну оцінку покупців і сподіваємося, що такий магазин «доїде» і до нас😊

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів