Поширені проблеми з роботою планшетів Android та їхні рішення

Показати зміст статті

  1. Не виходить включити або вимкнути планшет
  2. Екран занадто темний
  3. Сенсорний екран не працює
  4. Не працює Wi-Fi або мобільний інтернет
  5. Не заряджається
  6. Планшет так сильно нагрівається, що відключається
  7. Мій планшет не підтримує альбомний режим

Є кілька поширених проблем, з якими стикаються власники планшетів Android. Ми склали список найпоширеніших труднощів і деякі пропозиції щодо виправлення роботи вашого планшета, щоб ви без проблем могли повернути його в звичайний робочий стан.

Не виходить включити або вимкнути планшет

Іноді бувають ситуації, коли планшет Android зависає. Це може бути не дуже приємно, але, щоб вирішити цю проблему досить натиснути і утримувати кнопку живлення/блокування близько 8 секунд. Після цього планшет повинен буде включитися або вимкнутися (в залежності від початкового стану).

Якщо якась програма надійно заблокувала планшет, і лайфхак з утримуванням клавіші Power/Lock на кілька секунд не спрацював, спробуйте відкласти планшет на 10-15 хвилин. Залиште його, а пізніше спробуйте ще раз – натисніть і утримуйте кнопку живлення блокування близько 8 секунд, і він знову включиться.

Екран занадто темний

У планшетів датчик освітленості розташований на передній панелі, він невеликого розміру, тому його випадково можна закрити. Датчик використовується для регулювання яскравості сенсорного екрану в залежності від кількості навколишнього світла в приміщенні або на вулиці. Якщо датчик закритий, екран може стати дуже темним.

Переконайтеся, що ви часом не заблокували датчик освітленості. Не купуйте чохол або захисну плівку для екрану, які закривають датчик.

Автоматична настройка яскравості теж може дратувати, адже іноді вона спрацьовує недостатньо швидко або навпаки повільно підлаштовується під навколишнє середовище.

Сенсорний екран не працює

Щоб задіяти сенсорний екран на планшеті Android необхідно взаємодіяти з ним за допомогою пальців. Планшет інтерпретує статичний потенціал між пальцем людини і пристроєм, щоб визначити місце сенсорного екрана.

Ви можете управляти сенсорним екраном в спеціальних рукавичках. Так, це дійсно можна зробити. Але чи буде екран працювати в звичайних рукавичках? Ні.

Вийти з ладу сенсорний екран може також при низькому рівні заряду акумулятора або при фізичному пошкодженні планшета Android.

Не працює Wi-Fi або мобільний інтернет

Перевірте з’єднання для мобільної передачі даних: коли ви рухаєтеся, сигнал мобільної передачі даних може змінюватися. Фактично, ви можете спостерігати зміну значка в рядку стану з 4G на 3G навіть на жахливий 1X.

Кілька порад з приводу сигналу – для початку варто почекати. Часто сигнал повертається через кілька хвилин. В іншому випадку мережа мобільної передачі даних може бути відключена, або ви можете просто перебувати в районі з поганим обслуговуванням. Розгляньте можливість зміни вашого місця розташування.

Іноді проблема з вашим планшетом може бути пов’язана з тим, що він не підключений до Wi-Fi. Якщо ви не можете підключити його з якоїсь причини, включіть режим польоту приблизно на тридцять секунд або хвилину, вимкніть його, а потім спробуйте знову підключитися до Wi-Fi. Це призведе до скидання Wi-Fi без перезавантаження всього пристрою.

Для домашньої мережі або мережі невеликого офісу проблеми з підключенням до Wi-Fi можуть бути вирішені шляхом перезапуску маршрутизатора: вимкніть маршрутизатор, почекайте близько хвилини, а потім знову підключіть маршрутизатор.

Не заряджається

Почніть з джерела: чи подає розетка живлення? Зарядка вставлена ​​в розетку? Кабель щільно вставлений в блок живлення? Також перевірте чи не пошкоджений кабель.

При зарядці від USB-порту комп’ютера переконайтеся, що комп’ютер увімкнено. Більшість комп’ютерів не забезпечують живлення від USB, коли вони вимкнені.

Деякі планшети можуть заряджатися від спеціального шнура, а не від USB-кабелю. Переконайтеся, що шнур в робочому стані.

Планшет так сильно нагрівається, що відключається

Перегрів гаджету може стати неприємною проблемою. Оцініть, наскільки гарячий планшет, по тому, чи зможете ви тримати його в руці. Якщо ви можете посмажити на ньому яйце, вимкніть планшет Android і дайте акумулятору охолонути.

Якщо проблема з перегрівом не зникне, зверніться до майстра на предмет можливого ремонту. Можливо, необхідно замінити батарею. Самостійно зняти і замінити акумулятор планшета Android не вийде, тому доведеться звернутися до фахівця.

Мій планшет не підтримує альбомний режим

Не кожен додаток використовує можливість планшета переорієнтувати себе, коли ви повертаєте пристрій між портретним і альбомним режимами або навіть в режимі перевернутого зображення. Наприклад, багато ігор встановлюють свою орієнтацію в одну сторону і відмовляються її міняти, як би ви не тримали планшет. Отже, те, що програма не переходить в горизонтальний або вертикальний режим, не означає, що щось зламане.

Переконайтеся, що блокування орієнтації не включене: перевірити цей параметр можна в швидкому меню.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
абоКоментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів