Повний гід фірмовими технологіями Samsung

Показати зміст статті

  1. Мікрохвильові печі (НВЧ) Samsung
  2. Холодильники Samsung
  3. Пральні машини Samsung
  4. Пилососи Samsung
  5. Вбудовувана техніка Samsung
  6. Телевізори Samsung
  7. Смартфони й монітори Samsung

Компанія Samsung давно отримала широку популярність серед покупців техніки. Її продукти відрізняються високою якістю й доступною вартістю. Samsung виробляє товари в різних галузях, забезпечуючи їх фірмовими технологіями та функціями. Назви деяких із них не завжди зрозумілі користувачеві, саме в цьому ми і пропонуємо детально розібратися разом.

Почнемо, мабуть, з найпопулярнішої категорії – це побутова техніка. І відкриє наш список технологій розділ мікрохвильових печей.

Мікрохвильові печі (НВЧ) Samsung

БІО-керамічне покриття – це матеріал, який більш ніж на 40% містить діоксид кремнію (SiO2). За типом властивості цей елемент дуже схожий на фарфор, а також відрізняється антибактеріальною дією. Компанія Samsung розробила покриття з БІО-кераміки разом із Європейським науково-дослідним центром ERC (European Research Center).

БІО-кераміка покриває всю внутрішню поверхню мікрохвильових печей Samsung. Її легко очищати – міцний матеріал практично не дряпається, не вицвітає з роками користування. І як зазначалося вище, БІО-керамічне покриття відрізняється надійним захистом від бактерій – на 99,9%.

Біо-керамічне

Аерогриль Heat Wave – особливий тип гриля в мікрохвильових печах Samsung. Він є комбінацією декількох процесів одночасно: дії гриля, вентилятора і відображення тепла від поверхні. Це абсолютно новий метод приготування страв на грилі.

Потрійну дію аерогриля Heat Wave забезпечує потужний потік тепла: він проникає в їжу з декількох сторін набагато швидше, ніж у звичайному грилі, у результаті чого страви виходять рівномірно просмаженими й готуються швидше. За допомогою аерогриля Heat Wave їжа виглядає надзвичайно апетитно – з підсмаженою хрусткою скоринкою.

Дія аерогрилю Heat Wave / Samsung MG23K3575

Дія аерогриля Heat Wave / Samsung MG23K3575

Аерогриль Hot Blast – ще один тип гриля у НВЧ Samsung. Його принцип роботи схожий на попередній вид, але в цьому випадку потоки гарячого повітря проникають у їжу через 52 отвори, які розташовані вгорі мікрохвильової печі. Результат той же – їжа рівномірно приготована, соковита і з золотистою скоринкою. Для приготування смачної й ситної вечері знадобиться всього 13 хвилин – рівно стільки часу займає робота аерогриля Blast.

Дія аерогрилю Hot Blast / Samsung MC32K7055CT

Дія аерогриля Hot Blast / Samsung MC32K7055CT

Гриль «+30 секунд» забезпечує страві ідеальну текстуру для апетитного зовнішнього вигляду. Усього одна кнопка з написом «+30 секунд» дозволяє збільшити процес приготування їжі саме на цей період, під час якого включається тільки гриль.

СВЧ Samsung GE83KRS c грилем +30 секунд

НВЧ Samsung GE83KRS c грилем +30 секунд

Wide Grill – збільшений гриль у НВЧ Samsung. Для чого він потрібен? Ця функція була розроблена фахівцями компанії саме для великих страв. Напевно, деякі з вас помічали, що в процесі приготування великий стейк або будь-яка інша страва виходить нерівномірно просмаженою. Розробники Samsung придумали вихід – функція Wide Grill в мікрохвильовій печі Samsung передбачає наявність дійсно широкого гриля, він вміщує до 99 % навіть дуже об’ємної страви. Результат – повністю прожарений стейк із рум’яною скоринкою.

СВЧ Samsung MW7000K з Wide Grill

СВЧ Samsung MW7000K з Wide Grill

Slim Fry – технологія, яка дозволить насолоджуватися смачною смаженою стравою навіть тим, хто стежить за своєю фігурою. Slim Fry готує їжу за допомогою гриля, циркуляції гарячого повітря, водночас використовується мінімальна кількість олії. НВЧ із технологією Slim Fry прекрасно замінює фритюрницю, дозволяючи приготувати смажене блюдо низької калорійності.

Приготування за допомогою Slim Fry / Samsung MC32F604TCTПриготування за допомогою Slim Fry / Samsung MC32F604TCT

Холодильники Samsung

Слідом за мікрохвильовими печами пропонуємо розібратися з функціями холодильників Samsung. Фірмові технології виробника забезпечують правильне і тривале зберігання продуктів, не порушуючи їхні корисні властивості.

All Around Cooling – ця технологія забезпечує рівномірне охолодження камери холодильника за допомогою циркуляції холодного повітря через вентиляційні отвори. Вони розташовані над кожною полицею холодильника, завдяки чому в камері постійно підтримується оптимальний рівень температури для свіжості продуктів.

Технологія All Around Cooling / Samsung RB30J3000SA

Технологія All Around Cooling / Samsung RB30J3000SA

Twin Cooling Plus – система охолодження роздільного типу: для кожної з камер холодильника. Охолодження досягається за рахунок двох потужних повітряних потоків. Дякуючи цій технології, продукти довше залишаються свіжими й не втрачають свій рівень вологості – у камерах холодильника підтримується вологість до 70% і точна температура. Twin Cooling Plus також запобігає появі і змішуванню запахів.

Технологія Twin Cooling Plus / Samsung RS57K4000WW

Технологія Twin Cooling Plus / Samsung RS57K4000WW

Smart Conversion (5 в 1) – нова зручна функція в холодильниках Samsung. Дозволяє використовувати простір камер холодильника на свій розсуд. Наприклад, якщо ви їдете з міста, за допомогою Smart Conversion можна відключити тільки морозильну камеру, тим самим заощаджуючи електроенергію. Або змінити роботу холодильної та морозильної камер, помінявши їх місцями. Для цього просто потрібно включити Smart Conversion і вибрати те, що необхідно: переключити морозильну в режим холодильної камери, або навпаки.

Функція Smart Conversion / Samsung RT46K6340EF

Функція Smart Conversion / Samsung RT46K6340EF

Triple Cooling – ще одна технологія від Samsung. Вона забезпечує тривимірне охолодження для підтримки оптимального рівня вологості в камерах холодильника. Три окремих контури подачі холодного повітря сприяють рівномірному розподілу холоду всередині холодильника. Завдяки цьому продукти довше залишаються свіжими.

Triple Cooling повністю запобігає змішуванню запахів у камерах: можна не побоюючись зберігати в одному морозильному ящику заморожене м’ясо і, наприклад, морозиво. Ніяких запахів!

Система Triple Cooling / Samsung RF905QBLAXW

Система Triple Cooling / Samsung RF905QBLAXW

Metal Cooling – технологія компанії Samsung, яка передбачає наявність металевої пластини на задній стінці холодильника. Ця технологія забезпечує більш тривале утримання холоду всередині камер, і навіть якщо доводиться часто відкривати двері холодильника, завдяки Metal Cooling баланс оптимальної температури моментально відновлюється.

Технологія Metal Cooling / Samsung RH60H90207F

Технологія Metal Cooling / Samsung RH60H90207F

Під час виробництва холодильників компанія Samsung робить акцент не тільки на важливі функції, але продумує й максимально комфортну організацію простору всередині техніки.

Space Max Technology – збільшує внутрішній простір камери холодильника за рахунок тонких стінок з інноваційною теплоізоляцією (під час розробки використовується теплоізоляційний матеріал циклопентан). Обсяг камери збільшується до 362 літрів, проте енергоефективність холодильника не знижується. Більше місця в камерах холодильника – ті ж зовнішні габарити техніки.

Технологія Space Max Technology і стандартна камера без збільшення

Технологія Space Max Technology і стандартна камера без збільшення

Space Max Technology / Samsung RB33J3000WW

Space Max Technology / Samsung RB33J3000WW

Cool Select Zone – спеціальне відділення в холодильнику, де можна вибрати і встановити оптимальний режим температури для тих продуктів, які у вас є. Наприклад, ви купили свіже м’ясо або рибу, але приготувати їх відразу немає часу. Не проблема – увімкніть у відділенні Cool Select Zone необхідний режим для свіжості продуктів і зберігайте їх, скільки буде потрібно. Той же принцип можна застосувати й до збереження свіжих фруктів і овочів – досить перемкнути режим у потрібне положення. Продукти не втратять вологість і насиченість смаку.

Відділення Cool Select Zone / Sаmsung RL55TTE2C1

Відділення Cool Select Zone / Sаmsung RL55TTE2C1

Easy Slide – висувна полиця в холодильному відділенні, яка дозволяє легко зберігати й діставати потрібні продукти.

Полиця Easy Slide в холодильнику Samsung RB29FSRNDSA

Полиця Easy Slide в холодильнику Samsung RB29FSRNDSA

Cool Select Plus – практично універсальна камера в холодильнику. Її особливість полягає в тому, що температуру всередині можна встановлювати відповідно до потреб: рівень температури може бути +2⁰C / -1⁰C / -5⁰C / -17⁰C і так далі (до -23 ⁰C). Відповідно, камера може працювати, як холодильна, зона свіжості, для м’якого заморожування, як морозильна камера.

Зона Cool Select Plus і її налаштування

Зона Cool Select Plus і її налаштування

І ще одна значуща фірмова технологія Samsung в холодильниках – це інверторний компресор. Цифровий компресор автоматично визначає і згодом регулює швидкість роботи залежно від температури всередині камер. Інверторний компресор забезпечує 7 різних рівнів потужності охолодження. Рівень шуму роботи компресора мінімальний – 37 дБ. Також фірмовий компресор Samsung забезпечує менше споживання електроенергії, тривалу роботу холодильника – компанія гарантує стабільну роботу компресора протягом 10 років.

Пральні машини Samsung

Зручні функції присутні і в пральних машинах Samsung. Фірмові технології виробника роблять процес прання максимально зручним для користувача.

AddWash – за допомогою цієї технології ви зможете повністю керувати процесом прання. Буває, що пральна машина вже почала роботу, а ви згадали, що забули покласти ще речі – з технологією AddWash це вже перестало бути проблемою: додати той чи інший одяг можна на будь-якому етапі прання. Це дуже зручно. Якщо ви забули додати в лоток для миючих засобів ополіскувач для білизни, AddWash дозволить це зробити під час прання.

Відчиняти двері барабана пральної машини можна завжди, за винятком деяких періодів роботи: за температури вище 50°C, якщо увімкнена функція захисту від дітей і під час процесу очищення пральної машини.

Технологія AddWash / Samsung WW12K8412OW

Технологія AddWash / Samsung WW12K8412OW

Eco Bubble – унікальна функція в пральних машинах Samsung. Вона забезпечує дбайливе прання щільною піною. Eco Bubble – це «бульбашкова» технологія, яка ефективна навіть для найсильніших забруднень. Піна проникає в тканини одягу й білизни, дбайливо очищаючи їх і виводячи зсередини всі плями. І для цього не потрібно включати високий рівень температури прання – Eco Bubble забезпечить ідеально чистий результат.

Функція Eco Bubble / Samsung WF60F1R0E2WDUA

Функція Eco Bubble / Samsung WF60F1R0E2WDUA

Slim and big – дозволяє економити простір у приміщенні, адже ширина пральних машин із цією технологією всього 45 см. Водночас ви зможете завантажити для 1 процесу прання достатню кількість речей: барабан об’ємом 50 літрів розрахований на 8 кг.

Вузька пральна машина на 8 кг / Samsung WW80K6210RW

Вузька пральна машина на 8 кг / Samsung WW80K6210RW

Volt Control – функція захисту від перепадів напруги збереже вашу пральну машину від поломки. Як тільки напруга в мережі стабілізується, прання відновиться.

Зазвичай, якісне прання з виведенням плям займає досить велику кількість часу – 1.5 години мінімум. Samsung вирішив цю проблему і винайшов функцію Super Speed. Тепер період прання триває значно менше – 59 хвилин. Технологія SpeedSpray за допомогою подвійної подачі води, одночасного процесу віджиму і зливу скорочує цей час.

Технології Volt Control і Super Speed / Samsung WF60F1R0E2WDUA

Технології Volt Control і Super Speed / Samsung WF60F1R0E2WDUA

Diamond – спеціальна конструкція барабана пральної машини забезпечує дбайливе прання речей. Ви зможете безпечно прати навіть дуже делікатні тканини.

Барабан Diamond / Samsung WF80F5E5U4W

Digital Inverter motor – забезпечує практично безшумне прання. Двигун пральної машини Digital Inverter не має тертя деталей і працює з меншим рівнем шуму і вібрації. Надійність роботи двигуна підтверджується гарантією 10 років.

Пилососи Samsung

У пилососах Samsung компанія застосувала технології, за допомогою яких прибирання в будинку стає легким і приємним заняттям. Ніяких складнощів – процес прибирання забере у вас мінімальний час.

EZClean – технологія дозволяє швидко й легко видалити сміття, що накопичилось, (включаючи контейнер і щітку). Щоб очистити техніку, потрібно всього лише одним рухом від’єднати деталі і витрусити сміття.

Easy Handling – це повна маневреність пилососа Samsung. Переміщати техніку в кімнаті не складе проблем, а спеціальна щітка з можливістю нахилу на 180 градусів дозволить пропилососити навіть найскладніші і важкодоступні місця.

Потужність всмоктування втричі більше – модель пилососа Samsung VS6000 забезпечує відмінну потужність всмоктування в 30 Вт. Це в 3 рази більше, ніж в інших пилососах. Завдяки цьому, ви зможете прибрати приміщення набагато швидше.

Технології EZClean, Easy Handling, висока потужність всмоктування / Samsung VS60K6050KW/EV

Турбіна Anti-Tangle – це постійний рівень потужності всмоктування пилососа й запобігання забрудненню фільтра. Турбіна перешкоджає потраплянню волосся і вовни в інші деталі пилососа, продовжуючи тим самим термін роботи техніки.

Турбіна Anti-Tangle / Samsung VC21K5170HG/EV

Турбіна Anti-Tangle / Samsung VC21K5170HG/EV

Захист від алергенів – функція корисна для алергіків і маленьких дітей. У процесі збирання в повітря потрапляє велика кількість пилу й мікрочастинок, які можуть викликати алергію. Сертифікована система фільтрації в пилососах Samsung перешкоджає попаданню бруду й алергенів у повітря.

Вбудовувана техніка Samsung

Варильні поверхні Samsung мають зони розширеного нагріву. Це дуже зручно, якщо у вас великий посуд для приготування або він нестандартної видовженої форми. Розширені зони нагріву дозволяють також включити тільки одну половину пальника – усе залежить від розміру посуду. До того ж, нагрів навіть однієї половини буде рівномірним.

Зони розширеного нагріву / Samsung CTR364EC01

Зони розширеного нагріву / Samsung CTR364EC01

Safety to your family – функція захистить вас і вашу сім’ю від опіків. Індикатори залишкового тепла в конфорках варильної поверхні вчасно «повідомлять», якщо конфорка ще не охолола. Спеціальне блокування поверхні гарантує безпеку вашим дітям.

Легке очищення – зручна функція, яка заощаджує ваш час. Бризки або краплі, крихти або навіть молоко, що «втекло», – не проблема. За допомогою легкого очищення досить просто протерти поверхню м’якою губкою. Під час нагрівання зон варильної поверхні тепло поширюється тільки вертикально – ви також зможете без проблем очистити не нагріті ділянки поруч.

Індикатори залишкового тепла й легке очищення поверхні / Samsung NZ64H57479K

Індикатори залишкового тепла й легке очищення поверхні / Samsung NZ64H57479K

Dual Fan – функція «подвійного вентилятора» у духових шафах Samsung. Завдяки різноспрямованому обертанню двох вентиляторів, гаряче повітря поширюється всією камерою духовки рівномірно. Вентилятори прискорюють нагрів і всі страви готуються швидше. Готувати їжу можна на різних рівнях і на однаковій швидкості одночасно. Функція Dual Fan забезпечить оптимальне приготування вашої страви.

Функція Dual Fan / Samsung NV70H3350RS

Функція Dual Fan / Samsung NV70H3350RS

Обсяг XXL – духові шафи Samsung мають збільшений об’єм: на 70 і 75 літрів. Якщо ви чекаєте багато гостей, не потрібно перейматися часом: внутрішній простір духовок дозволить вмістити навіть дуже великий посуд. Також у духовці XXL можна готувати їжу на кількох рівнях одночасно – це дуже економить час.

Духова шафа об’ємом у 70 літрів / Samsung NV70H3350RS

Духова шафа об’ємом у 70 літрів / Samsung NV70H3350RS

Dual Cook – готуйте так, як вам це зручно. Верхню й нижню камеру можна використовувати окремо, незалежно один від одного. Для кожної камери можна встановити свої налаштування. Якщо вам буде потрібно приготувати дуже велику страву, це не проблема: просто приберіть зайві листи і використовуйте простір духовки, як одну єдину камеру.

Функція Dual Cook / Samsung NV6786BNESR / WT

Функція Dual Cook / Samsung NV6786BNESR / WT

Телевізори Samsung

Samsung завжди піклується про своїх клієнтів, тому продумує деталі й нюанси під час розробки всієї своєї техніки. Телевізори Samsung відрізняються приголомшливою якістю зображення й потужним об’ємним звуком.

Quantum Dot Display – технологія квантових точок у телевізорах Samsung. Вони є джерелом білого світла і випромінюють ідеально чисте світіння. Завдяки цьому, зображення на екрані телевізора виходить максимально яскравим й насиченим. Важливо ще те, що квантові точки зроблені з неорганічних матеріалів, завдяки цьому ваш телевізор не буде схильний до вигорання протягом багатьох років.

Технологія Quantum Dot Display / Samsung UE55KS7000UXUA

Технологія Quantum Dot Display / Samsung UE55KS7000UXUA

HDR1000 – технологія High Dynamic Range забезпечує новий рівень яскравості екрана телевізора. Ви зможете побачити всі найдрібніші деталі навіть темного зображення. HDR дозволяє побачити більше відтінків у кожному кадрі – повна деталізація картинки.

https://blog.foxtrot.com.ua/wp-content/uploads/2017/07/tel2-1024×704.jpg

Технологія High Dynamic Range / Samsung UE49MU7000UXUA

Ultra Black – сцени в темному кольорі залишаться ідеально чіткими й насиченими. Навіть якщо ви дивитеся телевізор у приміщенні, наповненому сонячним світлом, зображення на екрані телевізора залишиться чітким, з низьким рівнем відбиття світла.

Технологія Ultra Black / Samsung UE55KS8000UXUA

Технологія Ultra Black / Samsung UE55KS8000UXUA

Precision Black – технологія покращує контрастність зображення на екрані. Усе, що ви дивитеся, буде ще більш драматичним і захоплюючим.

Технологія Precision Black / Samsung QE55Q8CAMUXUA

Технологія Precision Black / Samsung QE55Q8CAMUXUA

Auto Depth Enhancer – автоматичне посилення глибини зображення. Технологія на автоматичному рівні посилює різні рівні контрастності до різних ділянок екрана. Ви зможете зануритися у світ кіно, відчуваючи себе героєм кадру.

Технологія Auto Depth Enhancer / Samsung UE49MU6670UXUA

Технологія Auto Depth Enhancer / Samsung UE49MU6670UXUA

Smart View – програма дозволить переглядати мультимедійний контент зі свого мобільного пристрою або на особистому комп’ютері за допомогою Samsung Smart TV. Ви зможете керувати всім контентом у телевізорі за допомогою мобільного.

Smart Hub – це легкий шлях до контенту Live TV, Over The Top (OTT), ігор та інших розваг завдяки єдиній точці доступу. Тільки ви включите телевізор – отримаєте миттєвий доступ до улюблених програм.

Технології Smart View, Smart Hub / Samsung UE49KS7500UXUA

Технології Smart View, Smart Hub / Samsung UE49KS7500UXUA

Смартфони й монітори Samsung

Заключним розділом у нашій статті буде список технологій компанії Samsung, які застосовуються в розробці їхніх фірмових дисплеїв для смартфонів і моніторів.

PLS дисплей – це тип матриці дисплея, який був розроблений як альтернатива технології IPS. PLS-матриця (Plane-to-Line Switching) відрізняється підвищеною щільністю пікселів, широкими кутами огляду, відмінною яскравістю й передачею кольору, повним покриттям діапазону sRGB, а також низьким рівнем енергоспоживання (у порівнянні з TN-матрицею).

Дисплей PLS / Samsung 8 S32D850T

Дисплей PLS / Samsung 8 S32D850T

Super AMOLED – просунутий тип дисплеїв Samsung, які мають низку переваг. Super AMOLED (Super Active Matrix Organic Light-Emitting Diode) здатні відображати широку гаму кольору – на 32% більше межі матриці Super IPS. Цей тип дисплеїв має мінімальний час відгуку матриці – приблизно 0.01мс, відображення кутів огляду за вертикаллю й горизонталлю – 180 градусів, до того ж зберігається максимальний рівень яскравості й контрастності зображення.

Super AMOLED – це максимально висока контрастність і низький рівень енергоспоживання, оскільки це безпосередньо залежить від яскравості зображення на екрані – чим темніше буде зображення, тим більше буде економія електрики.

Завдяки технології Super AMOLED виробник може створювати дисплеї з мінімальною товщиною екрану, оскільки немає необхідності в додатковому місці для підсвічування. Технологія дозволяє також створювати гнучкі і вигнуті дисплеї для смартфонів, оскільки між сенсором і екраном немає повітряного прошарку. Це забезпечує поліпшену насиченість кольору екрану, чіткість і читаність на сонці.

Екран Super AMOLED / Samsung Galaxy A5 2017

Екран Super AMOLED / Samsung Galaxy A5 2017

Адаптивний дисплей – цей тип дисплея дозволяє налаштовувати параметри кольору, яскравості, контрастності й чіткості на екрані самостійно. Який би контент не був зображений на екрані, ви зможете налаштувати його так, як вам зручно.

Always On Display – навіть на заблокованому дисплеї смартфона ви зможете завжди бачити час, дату, пропущені повідомлення та управляти плеєром смартфона.

Alive Display – автоматична функція дисплея: під час використання смартфона на вулиці в яскравий сонячний день на екрані вмикається максимальний рівень яскравості й контрастності.

Адаптивний дисплей із функцією Always On Display і Alive Display / Samsung Galaxy S7

Адаптивний дисплей із функцією Always On Display і Alive Display / Samsung Galaxy S7

Нотатки на вимкненому екрані – ще одна подібна функція дисплеїв Samsung, вона застосовується в Galaxy Note 4/5: якщо ви витягли S Pen зі смартфона, ви зможете написати замітку білими чорнилами на вимкненому чорному екрані смартфона.

Нотатки на вимкненому екрані / Samsung Galaxy Note 5

Нотатки на вимкненому екрані / Samsung Galaxy Note 5

S Pen – стилус від Samsung, призначений для дисплеїв смартфонів, планшетів серії Note і Tab S3. S Pen підтримує 4096 ступенів натискання в Tab S3 / Note 7 і 2048 ступенів натискання в Note 5.

Стилус S Pen в Samsung Galaxy Tab S3

Стилус S Pen в Samsung Galaxy Tab S3 

Samsung Pay – зручна технологія в смартфонах Samsung, за допомогою якої можна оплачувати свої покупки. Цей спосіб працює завдяки NFC і MST (magnetic secure transmission).

Ultra Power Saving Mode – окремий режим роботи смартфона, коли процесор працює на знижених частотах. У цьому режимі смартфон також може перейти в чорно-білий режим або змінити фон на чорний – усе для того, щоб зберегти енергію акумулятора гаджета. У цьому режимі смартфон може бути на зв’язку до 24 годин з зарядом акумулятора на 15%.

Технологія Samsung Pay і режим Ultra Power Saving Mode / Samsung Galaxy S5

Exynos – фірмовий процесор Samsung. Восьмиядерні процесори відрізняються наявністю системи big.LITTLE: весь час по черзі працюють чотири продуктивних ядра й чотири енергозберігаючих. Це забезпечує максимальну потужність і мінімальне споживання електроенергії.

UHQ (Ultra High Quality) – технологія конвертує звукові доріжки CD, MP3, audio streaming у звук ультрависокої якості. UHQ передає звук по BT (BT пристрої тільки з підтримкою UHQ-BT кодека) без будь-якої втрати якості.

Knox – призначена для користувача платформа, яка відповідає за зберігання особистих даних, додатків і так далі. Уся інформація на платформі Knox надійно зашифрована від сторонніх.

Захист даних за допомогою Knox / Samsung Galaxy S7

Захист даних за допомогою Knox / Samsung Galaxy S7

Чіп пам’яті UFS 2.0 – накопичувач, який відрізняється високою швидкістю читання й запису, низьким споживанням енергії і високим рівнем безпеки. Застосовується в Samsung Galaxy S6, Edge, Edge+, Note 5, S7, Edge.

Діафрагма f1.7 – це значення вказує на те, скільки світла є в матриці камери смартфона. Рівень діафрагми f1.7 дозволить отримати якісні фотографії і відеоролики без спалаху в місцях із недостатньою освітленістю.

Dual Pixel – нова технологія фокусування в камерах смартфонів Galaxy S7 і S7 Edge. Забезпечує ідеальну якість і чіткість фотографій. Швидкість фокусування за денного світла – 0.15 секунди, в умовах недостатньої освітленості – 0.2 секунди.

Технологія Dual Pixel / фото зроблене Samsung Galaxy S7

Технологія Dual Pixel / фото зроблене Samsung Galaxy S7

Light+ – функція фронтальної камери в Galaxy A5 і A7 2017. Дозволяє навіть в умовах поганого освітлення робити відмінні знімки за рахунок об’єднання кожних чотирьох пікселів в один.

Пряма трансляція в YouTube – зручна функція, особливо для тих, у кого є свій канал на YouTube. Основна камера смартфонів Galaxy дозволяє знімати відео й безпосередньо транслювати його на каналі YouTube.

Дитячий режим – функція для батьків, яка дозволяє налаштувати техніку, відповідно до потреб. Режим дає можливість встановити обмеження за часом, конкретними файлами і програмами, інтернетом. Наприклад, після закінчення заданого часу планшет дитини буде заблокований. Встановити ліміт можна за допомогою пін-коду.

Багатовіконний режим – вмикається на екрані гаджетів за допомогою затиснення сенсорної клавіші «останні додатки». Можна використовувати 2 спліт вікна і 5 спливаючих вікон одночасно.

Багатовіконний режим / Samsung Galaxy Tab EБагатовіконний режим / Samsung Galaxy Tab E

Захищена папка – ви зможете зберігати всі важливі дані в окремій папці, яка захищена від сторонніх. Доступ до неї можна отримати тільки за допомогою відбитка пальця, графічного ключа й пін-коду.

Швидка бездротова зарядка – за допомогою спеціальної док-станції можна в лічений час зарядити свій смартфон. Це відбувається завдяки магнітній індукції. Функція бездротової зарядки доступна в Galaxy S6, Edge, Edge+, Note 5, S7, Edge.

Швидке підключення – функція дозволить швидко знайти пристрої, що знаходяться поруч, і моментально підключитися до них. Функція швидкого підключення сама визначить, за яким типом передачі даних почати відправку.

Функції «захищена папка» і швидка бездротова зарядка / Samsung Galaxy S8

Сподіваємося, що докладний опис фірмових технологій Samsung допоможе вам в експлуатації техніки.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів