Проект нового кампусу в Microsoft

Компанія Microsoft вирішила модернізувати свій кампус, який знаходиться в Редмонді, штат Вашингтон (США). Величезна територія штаб-квартири виробника дорівнює 622 тисячам квадратних метрів, де на цей момент розташовані 125 будівель, у них працює 47 тисяч співробітників.

За задумом, новий проект перетворить територію в ціле місто, у якому будуть окремі вулиці з назвами, дороги й велодоріжки, пішохідні зони, мости й навіть залізнична станція. Для проведення вільного часу співробітникам Microsoft нададуть два футбольних поля, спортивні майданчики і кафе, для зручності пересування – прогулянкові доріжки й великі підземні паркінги. 12 попередніх будівель виробник вирішив знести, і замість них побудувати 18 нових, всього на території буде 131 споруда, у якій зможуть розміститися 55 тисяч чоловік. Розмах і масштаби Microsoft, звичайно, вражають.

3D-схема нового проекту

3D-схема нового проекту

В офіційному блозі компанії повідомляється, що будівництво почнеться восени 2018 року. Проект буде довгостроковим – виходячи їз попередніх розрахунків, його зможуть реалізувати протягом декількох років. Про суми не йдеться – природно, що цей проект потребує величезної кількості вкладень. Поки на своєму офіційному каналі компанія Microsoft опублікувала відеоролик, у якому можна побачити плановану 3Д-модель кампуса і навіть зробити онлайн-прогулянку його вулицями.

Джерело: blogs.microsoft.com

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів