Секрети вибору хорошого повербанка

Показати зміст статті

 1. СУМІСНІСТЬ
 2. ЄМНІСТЬ
 3. ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

Powerbank – найбільш затребуваний пристрій у 2019 році серед користувачів смартфонів. На жаль, виробники телефонів ще не навчилися робити вічні батареї (а нам так цього не вистачає!). Тому, щоб комфортно їздити в подорожі, ходити на фестивалі й просто пересуватися містом усім нам потрібен хороший

повербанк. Вибрати портативну зарядку дуже просто, на що звернути увагу читайте в статті.

СУМІСНІСТЬ

В першу чергу потрібно звернути увагу на сумісність портативного зарядного пристрою з вашими гаджетами. Майже всі повербанки мають напругу 5V і струм до 2A. Ці параметри забезпечують сумісність із будь-якими смартфонами й планшетами.

Основна частина смартфонів, планшетів, екшн-камер, GPS-навігаторів тощо мають стандартну вхідну напругу в 5V постійного струму. А швидка зарядка забезпечується підвищеною напругою – понад 5V.

Зарядка смартфона за допомогою павербанка

Існує міф про те, що швидка зарядка шкодить акумулятору. Цей міф був спростований ще в 2014 році вченими з дослідницького центру в США під час ряду експериментів. Сама по собі технологія Quick Charge нічим не шкодить гаджету, але її неправильне використання може прискорити знос акумулятора.

Технологія QC максимально швидко заряджає телефон на 50%, тому користувачі замість того, щоб 1 раз зарядити на 100%, заряджають гаджет кілька разів по 50%. Саме частий заряд-розряд і зменшує термін служби смартфона.

Техніка яку можна зарядити через Powerbank

ЄМНІСТЬ

Цей параметр вибирайте виходячи зі своїх потреб, подумайте скільки циклів зарядки вам знадобиться на добу. Для точного розрахунку потрібно помножити цю цифру на ємність батареї вашого гаджета й на коефіцієнт 1,5. Не можна вірити таблицям, де ємність портативної зарядки ділять на ємність акумулятора, оскільки під час зарядки присутні втрати енергії. Повербанка ємністю в 10 000 мАг вистачить для двох повноцінних зарядок смартфона з батареєю в 3300 мАг.

Звичайно, ви можете дотримуватися принципу – «більше, значить краще», але потрібно розуміти, що Power Bank з великим обсягом важить більше і його власна зарядка відбуватиметься довше.

Зарядка смартфона за допомогою Powerbank на вулиці

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

Деякі повербанки мають додаткові функції, і за деяких умов вони можуть вам знадобитися:

 • Безпровідна зарядка
 • Швидка зарядка
 • Вологозахист
 • Можливість підвішування
 • Вбудовані ваги
 • Дисплей
 • Сонячна батарея
 • Ліхтарик

Вибирайте тільки необхідні функції і будьте завжди на зв’язку!

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
абоКоментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів